Traf Online
Oglądaj i graj!!!
Podwajamy wyścigowe emocje!
Zaloguj się na TrafOnline.pl już teraz!

Aktualności

Tor Służewiec

Kup voucher świąteczny na wydarzenia na Torze Służewiec!

6 grudnia 2023

Jeżeli myślałeś, że nie istnieje idealny prezent na święta Bożego Narodzenia, to czas zmienić zdanie. Podaruj bliskim (lub sobie 😉) niezapomniane emocje na Torze Służewiec. Każdy fan wyścigów konnych i jeździectwa lub po prostu osoba lubiąca aktywnie spędzony czas, na pewno znajdzie w naszej ofercie coś dla siebie.

Wyścigi konne

Wspaniałe konie, niesamowita atmosfera i mnóstwo sportowych wrażeń, a to wszystko w jednym z najpiękniejszych, zielonych miejsc stolicy. Kup karnet całoroczny na strefę dla publiczności lub bilet/karnet VIP na wybrane wydarzenia.

Warsaw Jumping

Rok 2024 będzie kolejnym, kiedy na terenie warszawskiego Toru Służewiec spotkają się najlepsi europejscy zawodnicy w olimpijskiej dyscyplinie skoków przez przeszkody. Zawody Warsaw Jumping to gwarancja wielkich emocji. W 2023 roku bilety na sobotnie i niedzielne konkursy zostały wyprzedane. Nie dopuść, aby ominęło Cię jedno z najważniejszych sportowych wydarzeń przyszłego roku i kup karnet już dziś.

Ceny podane na stronie eBilet uwzględniają opłatę transakcyjną, którą pobiera eBilet.

Bilety/karnety VIP uprawniają do korzystania z bogatego pakietu cateringowego oraz parkingu VIP.

Nie zwlekaj i kup voucher już dziś!

Wyścigi konne: Wyścigi Konne na Torze Służewiec 2024 – Voucher Świąteczny | Inne | bilety na eBilet.pl

Warsaw Jumping: Warsaw Jumping 2024 – Voucher Świąteczny | Inne | bilety na eBilet.pl

Zakup vouchera świątecznego to możliwość skorzystania z atrakcyjnych rabatów (w opcjach karnetowych) oraz gwarancja tegorocznej ceny (dla biletów w strefie VIP). Liczba dostępnych w ofercie karnetów i biletów jest limitowana.

Przy zakupie do 15 grudnia, istnieje możliwość otrzymania vouchera papierowego (należy zaznaczyć odpowiednią opcję w serwisie eBilet). Osoby, które zakupią lub otrzymają voucher, prosimy o kontakt z Torem Służewiec do 31 marca 2024 r. w celu uzgodnienia warunków odbioru karnetów lub pobytu w strefie VIP.

Bilet lub karnet w strefie VIP obejmuje miejsce przy stoliku 4-10-osobowym, zależnie od strefy. Udział dzieci jest biletowany (do 3. roku życia wejście bezpłatnie, do 10. roku życia ze zniżką 20% – bilety do kupienia po uruchomieniu normalnej sprzedaży).

Masz pytania? Zapraszamy do zapoznania się z naszym „Wyścigowym ABC” lub do bezpośredniego kontaktu:

Do zobaczenia na Torze Służewiec w sezonie 2024!