Traf Online
Oglądaj i graj!!!
Podwajamy wyścigowe emocje!
Zaloguj się na TrafOnline.pl już teraz!

Jak ubrać się na wyścigi

Wyścigi konne to nie tylko wydarzenie przepełnione sportowymi emocjami, ale też doskonała okazja do zabawy modą! Choć nie we wszystkich strefach obowiązuje dress code, to zdecydowanie warto poznać podstawowe zwyczaje dotyczące ubioru.

W strefie dla publiczności stawiamy na mniej formalne rozwiązania, dzięki którym poczujesz się swobodnie. Warto jednak skorzystać z okazji i uzupełnić swoją stylizację o elementy mody wyścigowej!

Oficjalny dress code obowiązuje w strefach VIP i Premium, dlatego przygotowaliśmy kilka wskazówek, które pomogą Ci w dobraniu odpowiedniej stylizacji!

Napis Dress Code i elegancko ubrane panie

strefy vip i premium:

MODA WYŚCIGOWA DLA PAŃ

Wybierając strój na wyścigi, warto pamiętać o kilku kluczowych zasadach. Sukienka powinna zasłaniać ramiona i nie być krótsza niż przed kolano. Dobrą alternatywą dla sukienki będzie również elegancki spodnium lub garnitur.

Pojęcie eleganckiej mody wyścigowej nie funkcjonuje bez nakryć głowy. Dlatego niezbędnym uzupełnieniem stylizacji, które doda jej wyjątkowego charakteru, jest odpowiednio dobrany kapelusz, fascynator lub toczek.

Obuwie, w którym wybierzemy się na wyścigi, powinno być zarówno eleganckie, jak i wygodne. Najlepiej wybrać buty z zakrytymi palcami, dopasowane do reszty kreacji. Nie zapominajmy też o dodatkach, takich jak torebka czy szal, które podkreślą charakter stylizacji i nadadzą je odpowiedniego szyku.

Moda wyścigowa dla pań. Oznaczone poszczególne elementy eleganckiej garderoby.

MODA WYŚCIGOWA DLA PANÓW

Nieodłącznym elementem męskiej stylizacji jest koszula. Zdecydowanie unikać należy koszulek z krótkim rękawem (T-shirtów), podobnie jak krótkich spodenek. Spodnie powinny być eleganckie i precyzyjnie skrojone. Obuwie musi pasować do reszty stroju. Buty sportowe, sandały czy klapki nie będą tu dobrym wyborem.

Szyku i elegancji całej kompozycji z pewnością doda marynarka. Ciekawym rozwiązaniem są także kamizelki. Bywalec wyścigów nie powinien zapomnieć też o nakryciu głowy, które doda męskiej stylizacji wyjątkowego charakteru. Warto tu postawić na klasyczne kapelusze i kaszkiety.

Moda wyścigowa dla panów. Oznaczone poszczególne elementy eleganckiej garderoby.

strefa dla publiczności

W tej strefie nie obowiązuje formalny dress code, ale warto sięgnąć po elementy charakterystyczne dla mody wyścigowej, takie jak kapelusz, toczek czy fascynator. Nawet drobny akcent może dodać szyku i uczynić strój niezwykle stylowym! Polecamy ubrać się tak, aby w pełni poczuć atmosferę wyścigów konnych.

Eleganckie panie w kapeluszach zwrócone w stronę toru wyścigowego

ZAINSPIRUJ SIĘ

Moda wyścigowa