Traf Online
Oglądaj i graj!!!
Podwajamy wyścigowe emocje!
Zaloguj się na TrafOnline.pl już teraz!

pierwszy raz na torze

TOR SŁUŻEWIEC
1. Kiedy organizowane są wyścigi konne na Torze Służewiec?

Sezon wyścigowy na Torze Służewiec trwa od połowy kwietnia do połowy listopada. Szczegółowa lista dni wyścigowych dostępna jest na tej stronie.

2. Gdzie mogę kupić bilet na wyścigi? Ile on kosztuje?

Bilety dostępne są zarówno w przedsprzedaży online, jak i w kasach w dniu wydarzenia. Kasy otwierane są najpóźniej godzinę przed pierwszą gonitwą (płatność kartą lub gotówką).

Za bilety w przedsprzedaży zapłacisz mniej – ich ceny zaczynają się już od 5 zł. Szczegóły znajdziesz na tej stronie.

3. Czy są ulgi dla dzieci?

Oczywiście! Dzieci i młodzież do 18. roku życia obowiązuje wstęp bezpłatny.

Nie dotyczy to jednak stref VIP i B Premium.

4. Czy są ulgi dla seniorów?

Jak najbardziej! Osoby, które ukończyły 65 lat, mogą skorzystać z biletów ulgowych. Szczegóły na stronie https://torsluzewiec.pl/bilety/.

5. Czy Tor Służewiec jest przystosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnością ruchową?

Teren Toru Służewiec jest przystosowany do potrzeb osób poruszających się na wózkach inwalidzkich.

6. Czy opiekun osoby z niepełnosprawnością musi kupić osobny bilet?

Opiekunowi osoby z niepełnosprawnością (stopień umiarkowany i znaczny) przysługuje wstęp bezpłatny na Tor Wyścigów Konnych Służewiec. W kasach Toru, na podstawie legitymacji osoby niepełnosprawnej, którą obejmuje opieka, można pobrać bezpłatny bilet wstępu dla opiekuna.

Nie dotyczy to jednak stref VIP i B Premium.

7. Czy bilet upoważnia mnie do wielokrotnego wejścia na teren Toru?

Bilety jednodniowe są jednorazowego wstępu.

8. Czy miejsca na trybunach są numerowane?

Na trybunach można zająć każde dostępne miejsce w ramach danej strefy biletowej. Miejsca nie są numerowane.

9. Na czym polega strefa VIP na Torze Służewiec?

Strefa VIP znajduje się w Trybunie Honorowej. Jest to wyjątkowe miejsce, gdzie można oglądać wyścigi konne w eleganckiej, prestiżowej atmosferze. Chcesz wiedzieć więcej o strefie VIP? Napisz do nas! Kontakt znajdziesz na stronie https://torsluzewiec.pl/vip-hospitality/.

10. Na czym polega strefa B Premium?

Bilet jednodniowy na strefę B Premium w sezonie 2024 umożliwia wejście na specjalnie zaaranżowany parter Trybuny Honorowej (Otwarcie Sezonu, Women Power Day, Dzień Dyplomacji  Dzień Arabski) lub I piętro Trybuny Honorowej (Derby Arabskie, Oaks, Nagroda Porównawcza). Strefa wyposażona jest m.in. w stoliki i kanapy, a goście otrzymują welcome drink i program gonitw. Całość gwarantuje większy komfort obserwowania gonitw, z doskonałym widokiem na celownik (metę). 

Karnet całoroczny na strefę B upoważnia również do każdorazowego wstępu do strefy B Premium. Dzieci do 6 roku życia wchodzą do strefy B Premium bezpłatnie. Koszt biletu dla dzieci i młodzieży w wieku od 7 do 18 lat wynosi 10 zł. 

Gdy strefa B Premium nie jest uruchamiana, parter Trybuny Honorowej oraz przestrzeń przed Trybuną dostępne są również dla posiadaczy biletów do strefy B.

11. Jak ubrać się na wyścigi?

Wyjątkowy styl i moda wyścigowa stanowią nieodłączny element Toru Służewiec. Formalny dress code obowiązuje w strefach A oraz B Premium. Szczegóły na stronie: Jak się ubrać na wyścigi konne | Tor Służewiec (torsluzewiec.pl).

12. Jak dojechać na Tor Służewiec?

Na teren Toru Służewiec dojechać można:

  • samochodem (bezpłatny parking na terenie Toru), 
  • rowerem (dostępne są specjalne stojaki rowerowe), 
  • tramwajem lub autobusem do przystanku Wyścigi. Szczegóły na stronie: wtp.waw.pl.  
  • dedykowaną linią nr 300. Autobusy kursują na trasie Metro Wilanowska – Puławska – al. Wyścigowa. Koszt biletów według taryfy ZTM Warszawa.
13. Czy parking na miejscu jest płatny?

Parking na terenie Toru Służewiec jest bezpłatny.

W przypadku imprez towarzyszących dniom wyścigowym, odbywającym się na terenie Toru w alei dojazdowej (przed wejściem do Trybuny II), liczba miejsc parkingowych może być ograniczona.

14. Czy mogę wejść na teren Toru Służewiec z wózkiem dziecięcym?

Jak najbardziej! Teren Toru Służewiec jest przystosowany do poruszania się z wózkiem dziecięcym.

15. Czy mogę wejść na teren Toru Służewiec z rowerem lub hulajnogą?

Rowery oraz hulajnogi należy zostawić przy specjalnych stojakach, zlokalizowanych przy kasach Toru Służewiec (przed wejściem do Trybuny II).

16. Czy na miejscu są jakieś atrakcje dla dzieci?

Podczas największych dni wyścigowych dzieci skorzystać mogą z szeregu atrakcji. Są to m.in. zajęcia sportowe, dmuchańce, eurobungee, kolejka szynowa, przejażdżki na kucykach, warsztaty z animatorami, a także parkur Hobby Horse.

17. Czym jest Liga Hobby Horse?

To przede wszystkim wielkie wyzwanie i świetna zabawa dla dzieci i młodzieży (do 18 lat).

Skok na Tor – Liga Hobby Horse to seria zawodów, która wyłoni najlepszego służewieckiego skoczka. Zawodnicy zbierają punkty podczas rozgrywek w ramach Ligi.

18. Czy na wyścigi mogę przyjść z psem?

Kochamy wszystkie zwierzęta, ale prosimy o zostawienie piesków w domu. Podyktowane jest to względami bezpieczeństwa (psy mogłyby np. spłoszyć konie).

Powyższe zasada nie dotyczy psów przewodników.

19. Czy podczas wyścigów będę mógł coś zjeść lub napić się kawy?

Oczywiście! Na miejscu dostępne są punkty gastronomiczne (np. na parterze Trybuny Honorowej), food trucki oraz pyszna kawa m.in. ze służewieckiego Galopcafe.

Podczas największych wydarzeń na terenie Toru Służewiec, można wybierać spośród oferty kilkudziesięciu food trucków, serwujących potrawy z całego świata.

20. Czy na terenie Toru Służewiec można spożywać alkohol?

Na teren Toru Służewiec nie można wnosić alkoholu. Można go jednak kupić na miejscu, w wyznaczonych punktach gastronomicznych.

21. Czy mogę przyjść na wyścigi z własnym leżakiem lub kocem?

Jeżeli posiadasz bilet na strefę B, to jak najbardziej tak. Nawet do tego zachęcamy 😊

Przestrzeń przed Trybuną Honorową (strefy A i B Premium) wyposażona jest już m.in. w stoliki i kanapy.

22. O której godzinie startuje dzień wyścigowy?

Rozpoczęcie dnia wyścigowego zależne jest przede wszystkim od pory roku (gonitwy rozgrywane są przy świetle dziennym). Bramy Toru Służewiec otwierane są najpóźniej godzinę przed startem pierwszej gonitwy. 

Szczegóły dnia wyścigowego znaleźć można w programie gonitw. Program publikowany jest online na stronie https://torsluzewiec.pl/programy-gonitw w piątki, tydzień przed danym weekendem wyścigowym.

23. Jak przebiega dzień wyścigowy?

Podczas dnia wyścigowego odbywa się kilka gonitw, które rozgrywane są co ok. 30 minut. Szczegóły publikowane są w programie gonitw, który dostępny jest online na stronie https://torsluzewiec.pl/programy-gonitw/ oraz (w formie drukowanej) w kasach w dniu wydarzenia.

Wyścigom na zielonej bieżni często towarzyszy też szereg innych atrakcji, o których informujemy na naszej stronie internetowej i w mediach społecznościowych.

24. Czy mogę obstawić wynik gonitwy?

Jasne! Wytypować możesz zwycięzcę gonitwy lub konie, które zajmą dwa, trzy lub cztery pierwsze miejsca w danej gonitwie. Dla bardziej zaawansowanych graczy przewidzieliśmy również możliwość typowania zwycięzców kilku kolejnych gonitw.

Szczegółowe informacje na temat zakładów w TRAF znaleźć można na stronie: https://www.trafonline.pl/jak-grac.

25. Czy mogę obejrzeć konie poza strefą wyścigową?

Jak najbardziej! Przed gonitwą można obejrzeć prezentację koni na padoku. Tam również odbywają się dekoracje zwycięzców gonitw.

26. Czy dostępne są relacje online z wyścigów?

W każdy weekend wyścigowy zapraszamy do oglądania Służewiec iTV, gdzie na żywo transmitujemy zmagania prosto z Toru Służewiec. Zobaczyć tam można m.in. relacje z gonitw, rozmowy ze znanymi gośćmi i komentarze ekspertów. Link do transmisji znajduje się w prawym górnym rogu strony głównej www.torsluzewiec.pl.