Traf Online
Oglądaj i graj!!!
Podwajamy wyścigowe emocje!
Zaloguj się na TrafOnline.pl już teraz!

Reklama na Torze

Elitarność przy jednoczesnej powszechnej dostępności dla widzów, emocje na najwyższym poziomie – Tor Służewiec to unikalna w skali kraju przestrzeń, która może wesprzeć promocję Twojej marki. Na 138 ha powierzchni znaleźć tu można m.in. dwie zabytkowe trybuny, które razem z terenem wokół zmieszczą kilkadziesiąt tysięcy widzów, parking z szeroką Aleją Dojazdową, parki, fontannę. Każde z tych miejsc zapewnia szereg możliwości promocyjnych. Wszechstronne, zróżnicowane rozwiązania umożliwią Ci szerokie dotarcie do grupy docelowej i pozyskanie nowych klientów.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać spersonalizowaną ofertę dopasowaną do Twoich oczekiwań, potrzeb i budżetu.

Proponujemy stałą lub czasową ekspozycję reklam w wybranych miejscach, takich jak:

  • Kanat – jest to bariera, wyznaczająca krawędź bieżni na torze, a więc miejsce najbardziej widoczne dla widzów zgromadzonych na wyścigach oraz w relacjach telewizyjnych.

jeździec przy kanacie

  • Strefa ogólnodostępna dla widzów – to największa przestrzeń na Torze, wyróżniająca się szeroką dostępnością i dużym dotarciem do odbiorców. To idealne miejsce na bannery, stoiska i inne formy reklamy.

widok z góry na strefę dla publiczności

  • Padok – miejsce, gdzie prezentują się konie bezpośrednio przed rozpoczęciem wyścigu, odbywają się tu również dekoracje zwycięzców gonitw. Dostępnych jest tutaj kilka możliwości ekspozycji marki, m.in. reklamy bannerowe.

widok z góry na padok Toru Służewiec

  • Budynek i taras Trybuny Honorowej – prestiżowa przestrzeń na Torze Służewiec. Świetnie sprawdzają się tu m.in. roll-upy, stojaki na ulotki i foldery.

trybuna honorowa na Torze Służewiec

  • Program gonitw – mamy możliwość umieszczenia reklamy w programie gonitw, który drukowany jest w nakładzie od 1400 do 4000 sztuk na każdy weekend wyścigowy.

kibice przeglądający program gonitw

  • Możesz zostać sponsorem nagród w poszczególnych gonitwach lub całościowo zagospodarować dzień wyścigowy. Więcej w zakładce Sponsoring.

puchary dla zwycięzców gonitwy

  • Parking VIP – powierzchnia, na której najlepiej sprawdzają się reklamy w dużym formacie, takie jak: balony, windery, reklamy wolnostojące.

balony reklamowe na parkingu VIP

  • Jest również możliwość ekspozycji Twojej marki na telebimie i monitorach (95 szt.) rozmieszczonych na terenie Toru Służewiec.

konie biorące udział w gonitwie na tle dużego telebimu

A to tylko niektóre przestrzenie reklamowe dostępne na Torze Służewiec. Chcesz wiedzieć więcej?

Zapraszamy do kontaktu w celu przedstawienia szczegółów: