Traf Online
Oglądaj i graj!!!
Podwajamy wyścigowe emocje!
Zaloguj się na TrafOnline.pl już teraz!

czempionat jeździecki

Ranking jeźdźców z 26 września
 
Lp.JeździecMiejsce 1Miejsce 2Miejsce 3Miejsce 4Miejsce 5Ilość startówProcent zwycięstw
1D.Sabatbekov534529321424321,81%
2S.Mazur333014121514323,08%
3A.Reznikov313926203121414,49%
4S.Abaev284627352421812,84%
5A.Turgaev281618211814419,44%
6K.Grzybowski212223251517112,28%
7M.Srnec19162092113214,39%
8B.Kalysbek Uulu191019202915012,67%
9K.Mazur16172822251659,7%
10S.Mura161522161314411,11%
11T.Kumarbek Uulu12101617129812,24%
12J.Verner611311833,33%
13K.Dogdurbek Uulu51310411945,32%
14M.Kryszyłowicz564574910,2%
15A.Kardanov544554411,36%
16P.Složil ml.542202025%
17N.Hendzel527623215,63%
18A.Klochynskyi51579608,33%
19D.Petryakov443752516%
20P.Peprna434342317,39%
21O.Nowak423382615,38%
22P.Nakoniechnyi420031625%
23R.Benš412522317,39%
24M.Abík410201040%
25D.Pantchev333212512%
26J.Pavlíček323252412,5%
27I.Wójcik32277378,11%
28J.Faltejsek30021837,5%
29K.Kamińska28559513,92%
30J.Wyrzyk25487424,76%
31M.Novák240311216,67%
32A.Mazurkiewicz232211910,53%
33W.Szymczuk21521258%
34S.Vasyutov21337258%
35R.Mannanbek Uulu20326316,45%
36N.Cyrkler15313214,76%
37U.Kozhomkulov13435352,86%
38J.Myška13020812,5%
39A.Čmiel11300812,5%
40J.Odložil11110616,67%
41L.Boisseau11101425%
42N.Lovén11011714,29%
43W.Żaczek10320119,09%
44M.Stromský10200333,33%
45M.Kierzkowska10110520%
46J.Chaloupka10000250%
47T.Polesná100001100%
48K.Zwolińska02130150%
49C.Roberts0210250%
50J.Rychlak01742180%
51S.Altynbekov01521200%
52A.Kabardov01452380%
53J.Kratochvíl0130160%
54A.Tokarek01232130%
55K.Suleymanova01221110%
56A.Gil01025360%
57D.Sieńko0102170%
58P.Pałczyński0101190%
59M.Zholchubekov0101140%
60A.Góral0100010%
61J.F. Egan0100010%
62O.Velek0100030%
63S.Mokrošová0100010%
64L.Matuský0030060%
65O.Szarłat00231110%
66P.Kašný0013170%
67F.Lefebvre0012030%
68J.Balcerska0010240%
69T.P. O’Shea0010120%
70T.Pastuszka0010120%
71M.Sommer00100130%
72K.Lewandowska0010030%
73K.Szymaniak0010010%
74M.Laube0010010%
75P.Foret0010010%
76K.Antczak0001140%
77A.Goździk0001160%
78M.Demo0001120%
79R.Koplík0001020%
80G.Mętel0001010%
81M.Hrouda0001010%
82O.Ryzhak0000150%
83A.Kowalik0000150%
84P.Tůma0000160%
85A.Dąbrowska0000020%
86J.Mach0000020%
87B.Claudic0000010%
88J.Kardanova0000010%
89N.Stasiowska0000020%
90K.O’Neill0000010%
91W.Czwarno0000010%
92J.Kocman0000010%
93A.Stadnicka0000010%
94P.Zedková0000010%
95M.Havelková0000010%

czempionat trenerski

Ranking trenerów z 26 września
 
Lp.TrenerMiejsce 1Miejsce 2Miejsce 3Miejsce 4Miejsce 5Ilość startówProcent zwycięstw
1C.Fraisl343027381819517,44%
2J.Kozłowski301815131311925,21%
3K.Ziemiański282233211619714,21%
4A.Wyrzyk272525193219813,64%
5M.Borkowski243825251117313,87%
6M.Jodłowski231612201111120,72%
7E.Zahariev20201291511417,54%
8M.Janikowski191813132512015,83%
9M.Łojek19819161712015,83%
10M.Kacprzyk14122012179914,14%
11W.Olkowski12171819141239,76%
12A.Walicki101711566814,71%
13S.Plavac810121112978,25%
14P.Piątkowski774875313,21%
15Ł.Such68181514896,74%
16K.Rogowski67817231464,11%
17N.Szelągowska6541153616,67%
18A.Laskowski634564114,63%
19P.Nakoniechnyi623453417,65%
20R.Świątek571068647,81%
21W.Szymczuk5611119855,88%
22K.Urbańczyk543353713,51%
23P.Tůma51110955,56%
24T.Pastuszka410964527,69%
25C.Pawlak454422814,29%
26M.Kryszyłowicz442493910,26%
27P.Talarek432223710,81%
28S.Myšková400004100%
29S.Vasyutov371279704,29%
30J.Domańska26457414,88%
31G.W. Wróblewski241301711,76%
32A.Majchrzak240241612,5%
33E.Záhorová21130825%
34S.Zawgorodny21000922,22%
35M.Pilipczuk20326248,33%
36R.Piwko200001315,38%
37W.Kryszyłowicz16775502%
38P.Pałczyński15374402,5%
39M.Wnorowski12534342,94%
40P.Wróblewski110221010%
41E.Porębna11000520%
42P.Łucki10112616,67%
43I.Porkátová10100425%
44H.Kabelková10100425%
45T.Váňa10100250%
46M.Kosicki10012119,09%
47R.Dzubasz10010425%
48J.Nováková100001100%
49P.Poles0203090%
50S.W. Chaboski02002160%
51M.Nieslanik0200020%
52V.Lempochnerová0140180%
53A.Karkosa0110130%
54B.Mazurek0110080%
55S.Popelka0101040%
56M.Barbuzińska0100030%
57R.Bodlák0020040%
58K.Zawiliński0010050%
59M.Malinowski0010030%
60J.Brož0002140%
61Z.Seménka0001040%
62L.Haris0000340%
63T.Ruciński0000150%
64J.Manová0000110%
65D.Bondarchuk0000060%
66V.Luka0000020%
67D.Török0000010%
68N.Hendzel0000010%
69S.Brogi0000010%
70K.Micuła0000010%
71A.Gil0000020%
72Č.Olehla 0000020%
73M.Havelková0000010%
74J.Váňa ml.0000020%
75M.Byczkowski0000010%

kłusaki francuskie

RANKING powożących Z 26 września
Lp.PowożącyMiejsce 1Miejsce 2Miejsce 3Miejsce 4Miejsce 5Ilość startówProcent zwycięstw
1T.Salivonchyk1043322737,04%
2W.Pandel513622222,73%
3M.Kieniksman443111921,05%
4H.Miksha411001040%
5A.Tomczak270152010%
6M.Wasiak212322010%
7R.Mateusiak200321612,5%
8M.Melinger13124214,76%
9H.Bagiński04971250%
10J.Michalczewska02312140%
11L.Piotrowski0110130%
12R.Kieniksman01002120%
13B.Novák0100050%
14J.Misiek0020020%
15S.Rzadkosz00112220%
16V.Finchuk0011190%
17A.Pluta0001160%
18S.Pandel0000110%
19D.Bińkowska0000010%
20M.Nosiński0000010%
21F.Bagiński0000020%
 
 
RANKING TRENERÓW Z 26 września
Lp.TrenerMiejsce 1Miejsce 2Miejsce 3Miejsce 4Miejsce 5Ilość startówProcent zwycięstw
1A.Frontczak-Salivonchyk1454334134,15%
2M.Wasiak75101211878,05%
3M.Kieniksman443233212,5%
4S.Bagiński291285484,17%
5R.Mateusiak200321711,76%
6M.Melinger15024254%
7L.Piotrowski0110140%
8B.Novák0100020%
9J.Svoboda0000020%