Traf Online
Oglądaj i graj!!!
Podwajamy wyścigowe emocje!
Zaloguj się na TrafOnline.pl już teraz!

czempionat jeździecki

statystyka jeźdźców z 16 września
Lp.JeździecMiejsce 1Miejsce 2Miejsce 3Miejsce 4Miejsce 5Ilość startówProcent zwycięstw
1S.Abaev434728321522419,2%
2S.Mazur434229233019721,83%
3D.Sabatbekov384028272720918,18%
4A.Reznikov23108202410921,1%
5M.Srnec222214261114115,6%
6B.Kalysbek Uulu201410172013614,71%
7K.Mazur192332151213514,07%
8S.Mura171421231814611,64%
9K.Grzybowski131126151612710,24%
10E.Turganaaly Uulu10191013181228,2%
11A.Turgaev10181918181119,01%
12S.Vasyutov945353525,71%
13V.Popov811126127710,39%
14D.Petryakov889544517,78%
15P.Složil ml.811011553,33%
16J.Wyrzyk635895411,11%
17A.Kabardov55714211084,63%
18O.Szarłat553342817,86%
19K.Kamińska444113013,33%
20M.Stromský361111816,67%
21M.Kryszyłowicz3411136506%
22O.Nowak346432412,5%
23K.Dogdurbek Uulu33657417,32%
24J.Balcerska321193644,69%
25V.Janáček312211323,08%
26R.Benš305001618,75%
27I.Wójcik303342711,11%
28J.Odložil241231910,53%
29J.Bartoš232121315,38%
30D.Pantchev230712010%
31P.Peprna220321811,11%
32J.Verner22010825%
33T.Kumarbek Uulu214312010%
34P.Nakoniechnyi212031711,76%
35M.Kierzkowska20310728,57%
36M.Abík20000450%
37N.Hendzel12483263,85%
38K.Zwolińska12214166,25%
39T.Lukášek122121010%
40J.Myška12202147,14%
41J.Rychlak12121128,33%
42O.Ryzhak11320147,14%
43P.Pałczyński11222195,26%
44A.Kardanov11104147,14%
45A.Tokarek111021010%
46K.Brygier11000333,33%
47C.Roberts10200333,33%
48N.Cyrkler10102616,67%
49K.Szymaniak10100333,33%
50W.Szymczuk10024119,09%
51J.Faltejsek10000250%
52J.Palík10000250%
53S.Altynbekov02312170%
54J.Kratochvíl0211170%
55A.Gil01424400%
56R.Mannanbek Uulu01237260%
57N.Lovén0111180%
58P.Foret0102160%
59W.Żaczek0102150%
60L.Matuský0101290%
61A.Čmiel0101080%
62F.Lefebvre0101050%
63T.Pastuszka0101020%
64K.Dynarowska0100010%
65R.Kułaga0100050%
66S.Mokrošová0100010%
67M.Novák00131100%
68D.Pastuszka00121120%
69A.Klochynskyi0011190%
70D.Sieńko0010130%
71T.Boyer0010040%
72V.Olehlová0010010%
73W.Czwarno0010010%
74D.Vyhnálek0001070%
75J.Kończewska0001030%
76P.-A. Graberg0000230%
77A.Kowalik0000120%
78H.Engblom0000130%
79N.Stasiowska0000140%
80P.Tůma0000120%
81Petr Tůma0000110%
82A.Goździk0000040%
83A.Góral0000020%
84A.Jasięga0000040%
85A.Kołodziejczyk0000080%
86B.Szumińska0000020%
87H.Juránková0000010%
88J.Engblom0000010%
89J.Sędłak0000040%
90K.Antczak0000020%
91K.Garnys0000020%
92K.Lewandowska0000010%
93M.Bekasiewicz0000040%
94M.Sommer0000020%
95M.Zatloukal0000010%
96V.Korečková0000010%
 

czempionat trenerski

statystyka trenerów z 16 września
Lp.TrenerMiejsce 1Miejsce 2Miejsce 3Miejsce 4Miejsce 5Ilość startówProcent zwycięstw
1A.Wyrzyk332522253118517,84%
2M.Borkowski29322125815019,33%
3C.Fraisl273226211816316,56%
4M.Janikowski261110141310325,24%
5M.Jodłowski243217101512818,75%
6K.Ziemiański212116251916312,88%
7J.Kozłowski21131612179821,43%
8M.Kacprzyk1914141298721,84%
9S.Plavac16131411129017,78%
10Ł.Such1310128107018,57%
11M.Łojek12916211211110,81%
12S.Vasyutov11684116716,42%
13E.Zahariev10914697613,16%
14P.Piątkowski8781146113,11%
15K.Rogowski7171520211923,65%
16R.Świątek7117766810,29%
17A.Laskowski7810845113,73%
18A.Walicki7571054714,89%
19W.Olkowski6182120171205%
20N.Szelągowska6910755012%
21B.Głowacki552111729,41%
22W.Szymczuk548911647,81%
23W.Kryszyłowicz41015139755,33%
24T.Pastuszka4591013904,44%
25P.Nakoniechnyi42444449,09%
26J.Domańska413632416,67%
27K.Urbańczyk321522711,11%
28R.Dzubasz32000650%
29P.Tůma31001560%
30A.Łabędzki24652336,06%
31E.Záhorová230311118,18%
32M.Wnorowski21439474,26%
33P.Poles211321414,29%
34I.Porkátová200002100%
35T.Váňa200002100%
36R.Bodlák14102911,11%
37M.Kryszyłowicz11326234,35%
38S.W. Chaboski11212147,14%
39C.Pawlak11200812,5%
40M.Malinowski111411010%
41M.Pilipczuk11126185,56%
42M.Krzyśków11000333,33%
43M.Březina10427254%
44M.Wyrzyk10300520%
45B.Mazurek10101333,33%
46D.Bondarchuk10100425%
47J.Váňa ml.100001100%
48S.Popelka04011130%
49G.W. Wróblewski02111110%
50P.Talarek01228290%
51R.Piwko01215170%
52J.Szumigowska0111140%
53S.Zawgorodny0110030%
54V.Lempochnerová01013100%
55M.Kosicki01011120%
56M.Štangel0101040%
57M.Romanowski0100010%
58Z.Seménka0100020%
59K.Zawiliński0023190%
60E.Porębna0010150%
61S.Myšková0010040%
62Č.Olehla 0010010%
63L.Haris0002250%
64V.Luka0001120%
65J.Nováková0001030%
66L.Kvapilová0000130%
67M.Byczkowski0000160%
68P.Pałczyński0000160%
69Petr Tůma0000120%
70R.Romano0000130%
71D.Török0000020%
72F.Wołoszyn0000030%
73J.Hanáček0000020%
74K.Kuszli0000010%
75P.Łucki0000020%
76R.Kułaga0000020%
77T.Mikołajczyk0000010%
78Z.Lica0000040%
79Z.Mimra0000010%
 

kłusaki francuskie

statystyki powożących z 13 września
 
Lp.PowożącyMiejsce 1Miejsce 2Miejsce 3Miejsce 4Miejsce 5Ilość startówProcent zwycięstw
1T.Salivonchyk627112227,27%
2H.Bagiński542322123,81%
3W.Pandel412441822,22%
4H.Miksha351431717,65%
5V.Finchuk212111910,53%
6S.Rzadkosz12000166,25%
7J.Michalczewska11143137,69%
8M.Wasiak10220911,11%
9R.Kieniksman10212128,33%
10M.Kieniksman06101150%
11M.Melinger02212170%
12S.Bagiński0020040%
13S.Pandel0001130%
14J.Misiek0001010%
15M.Nosiński0000120%
16D.Bińkowska0000010%
17W.Sudoł0000010%
 
statystyki trenerów z 13 września
 
Lp.TrenerMiejsce 1Miejsce 2Miejsce 3Miejsce 4Miejsce 5Ilość startówProcent zwycięstw
1A.Frontczak-Salivonchyk1089555418,52%
2J.Misiek523552619,23%
3S.Bagiński435622814,29%
4M.Wasiak433523810,53%
5M.Kieniksman16313283,57%
6M.Melinger02113150%
7R.Mateusiak0000120%