Traf Online
Oglądaj i graj!!!
Podwajamy wyścigowe emocje!
Zaloguj się na TrafOnline.pl już teraz!

czempionat jeździecki

Ranking jeźdźców z 13 listopada (po sezonie 2022)
Lp.JeździecMiejsce 1Miejsce 2Miejsce 3Miejsce 4Miejsce 5Ilość startówProcent zwycięstw
1D.Sabatbekov635836452432819,21%
2S.Abaev395741473229613,18%
3A.Reznikov394233293727214,34%
4S.Mazur373114121614924,83%
5K.Grzybowski343338342424913,65%
6T.Kumarbek Uulu321830242217817,98%
7A.Turgaev282020242317316,18%
8B.Kalysbek Uulu271227254021312,68%
9S.Mura222331231719611,22%
10M.Srnec222127132917012,94%
11K.Mazur21293332342299,17%
12K.Dogdurbek Uulu820149131395,76%
13P.Peprna745363420,59%
14M.Kryszyłowicz67578619,84%
15P.Složil ml.664323020%
16A.Kardanov656755610,71%
17A.Klochynskyi61679669,09%
18J.Verner611311833,33%
19D.Petryakov554853215,63%
20S.Vasyutov554484311,63%
21O.Nowak5443123613,89%
22N.Hendzel538623613,89%
23R.Benš533823215,63%
24I.Wójcik432129498,16%
25P.Nakoniechnyi420131921,05%
26M.Abík410201040%
27J.Odložil342101421,43%
28D.Pantchev333212611,54%
29J.Pavlíček323252512%
30R.Mannanbek Uulu30437387,89%
31J.Faltejsek30021837,5%
32K.Kamińska2106510643,13%
33J.Wyrzyk26487434,65%
34M.Novák242531811,11%
35A.Mazurkiewicz232211910,53%
36J.Myška231201118,18%
37N.Lovén220221513,33%
38W.Szymczuk21622296,9%
39N.Cyrkler15313224,55%
40U.Kozhomkulov14436402,5%
41K.Zwolińska13231214,76%
42M.Zholchubekov13023147,14%
43C.Roberts12102714,29%
44S.Altynbekov11534313,23%
45A.Čmiel11300812,5%
46A.Tokarek11242175,88%
47L.Boisseau11101425%
48K.Lewandowska11100616,67%
49J.Bartoš11000333,33%
50W.Żaczek10320119,09%
51M.Stromský10200333,33%
52M.Kierzkowska10110520%
53T.Polesná10010250%
54J.Chaloupka10000250%
55A.Góral0300040%
56J.Rychlak02743210%
57A.Kabardov01452380%
58J.Kratochvíl0130160%
59K.Suleymanova01223130%
60A.Gil01056480%
61D.Sieńko0102170%
62P.Pałczyński01011120%
63J.F. Egan0100010%
64O.Velek0100030%
65S.Mokrošová0100010%
66L.Matuský0030060%
67O.Szarłat00241170%
68J.Kocman0021170%
69M.Sommer00200160%
70P.Kašný0013170%
71F.Lefebvre0012030%
72J.Balcerska0010240%
73T.P. O’Shea0010120%
74T.Pastuszka0010130%
75S.Wnorowski0010020%
76H.Engblom0010010%
77K.Szymaniak0010010%
78M.Laube0010010%
79P.Foret0010010%
80A.Goździk00012100%
81K.Antczak0001150%
82M.Demo0001120%
83A.Dąbrowska0001040%
84R.Koplík0001020%
85G.Mętel0001020%
86J.Andrésová0001010%
87L.Neprašová0001020%
88M.Hrouda0001010%
89O.Ryzhak0000160%
90A.Kowalik0000190%
91P.Tůma0000160%
92J.Mach0000020%
93B.Claudic0000010%
94J.Kardanova0000010%
95N.Stasiowska0000020%
96K.O’Neill0000010%
97W.Czwarno0000010%
98A.Stadnicka0000010%
99P.Zedková0000010%
100M.Havelková0000010%
 

czempionat trenerski

Ranking trenerów z 13 listopada (po sezonie 2022)
Lp.TrenerMiejsce 1Miejsce 2Miejsce 3Miejsce 4Miejsce 5Ilość startówProcent zwycięstw
1C.Fraisl504046472528817,36%
2A.Wyrzyk413732274426415,53%
3K.Ziemiański373145282225714,4%
4J.Kozłowski352422151815422,73%
5M.Borkowski284536321622612,39%
6M.Janikowski282118193016217,28%
7M.Jodłowski252213211213019,23%
8M.Łojek241025242816914,2%
9E.Zahariev212318141813915,11%
10M.Kacprzyk212221192113415,67%
11A.Walicki152415879615,63%
12W.Olkowski14241925201618,7%
13S.Plavac12151617181348,96%
14P.Piątkowski11851087215,28%
15A.Laskowski975675915,25%
16N.Szelągowska9651254619,57%
17Ł.Such892019151077,48%
18W.Szymczuk861415141117,21%
19K.Rogowski781121302013,48%
20T.Pastuszka6121076659,23%
21R.Świątek6711912767,89%
22K.Urbańczyk666575710,53%
23P.Nakoniechnyi623553716,22%
24P.Tůma611201154,55%
25P.Talarek53343549,26%
26S.Vasyutov411161014984,08%
27C.Pawlak474654010%
28M.Kryszyłowicz453610488,33%
29S.Myšková400004100%
30P.Pałczyński38374496,12%
31J.Domańska37558466,52%
32A.Majchrzak341242015%
33E.Záhorová311301030%
34W.Kryszyłowicz26776583,45%
35G.W. Wróblewski24262258%
36S.Zawgorodny220011118,18%
37M.Pilipczuk21326316,45%
38H.Kabelková21200728,57%
39E.Porębna21001728,57%
40R.Piwko200001513,33%
41P.Poles13140147,14%
42M.Wnorowski12634422,38%
43M.Barbuzińska11100616,67%
44P.Wróblewski110221010%
45A.Faltejsková11000425%
46P.Łucki10212714,29%
47I.Porkátová10200520%
48T.Váňa10100250%
49M.Kosicki10012137,69%
50R.Dzubasz10010425%
51J.Nováková10010250%
52S.W. Chaboski02012200%
53S.Popelka0201060%
54M.Nieslanik0200020%
55V.Lempochnerová01412130%
56B.Mazurek0111090%
57A.Karkosa0110130%
58J.Váňa ml.0100030%
59R.Bodlák0020040%
60L.Kvapilová0010230%
61K.Zawiliński0010050%
62M.Malinowski0010030%
63M.Štangel0010010%
64J.Brož0002140%
65Z.Seménka0001040%
66L.Haris0000340%
67T.Ruciński0000170%
68J.Manová0000110%
69D.Bondarchuk0000070%
70V.Luka0000020%
71D.Török0000010%
72K.Kuszli0000010%
73N.Hendzel0000010%
74S.Brogi0000010%
75J.Váňa st.0000010%
76K.Micuła0000010%
77T.Mikołajczyk0000010%
78A.Gil0000020%
79Č.Olehla 0000020%
80J.Szumigowska0000030%
81M.Havelková0000010%
82M.Byczkowski0000010%
83P.Baštová0000010%
 

kłusaki francuskie

RANKING powożących Z 31 października (po sezonie 2022)
Lp.PowożącyMiejsce 1Miejsce 2Miejsce 3Miejsce 4Miejsce 5Ilość startówProcent zwycięstw
1T.Salivonchyk1153423135,48%
2M.Kieniksman644212326,09%
3W.Pandel535722718,52%
4H.Miksha532001533,33%
5M.Wasiak313322412,5%
6A.Tomczak27125258%
7R.Mateusiak200321711,76%
8H.Bagiński15973293,45%
9M.Melinger13134263,85%
10J.Michalczewska02313160%
11L.Piotrowski0111260%
12R.Kieniksman01002140%
13B.Novák0100050%
14J.Misiek0020020%
15S.Rzadkosz00113240%
16V.Finchuk00112110%
17A.Pluta0001170%
18S.Pandel0000110%
19D.Bińkowska0000010%
20M.Nosiński0000010%
21F.Bagiński0000020%
 
 
RANKING TRENERÓW Z 31 października (po sezonie 2022)
Lp.TrenerMiejsce 1Miejsce 2Miejsce 3Miejsce 4Miejsce 5Ilość startówProcent zwycięstw
1A.Frontczak-Salivonchyk1565444632,61%
2M.Wasiak87131313998,08%
3M.Kieniksman644334015%
4S.Bagiński4121397596,78%
5R.Mateusiak200321811,11%
6M.Melinger15034342,94%
7L.Piotrowski0111270%
8B.Novák0100020%
9J.Svoboda0000020%