Traf Online
Oglądaj i graj!!!
Podwajamy wyścigowe emocje!
Zaloguj się na TrafOnline.pl już teraz!

czempionat jeździecki

statystyka jeźdźców z 26 LIPCA
 
Lp.JeździecMiejsce 1Miejsce 2Miejsce 3Miejsce 4Miejsce 5Ilość startówProcent zwycięstw
1S.Abaev272721181214119,15%
2S.Mazur263018151812321,14%
3A.Reznikov23107212410921,1%
4D.Sabatbekov222414141912717,32%
5K.Mazur15192613810714,02%
6M.Srnec1310111167617,11%
7S.Mura129131799312,9%
8B.Kalysbek Uulu117410107215,28%
9P.Složil ml.811011553,33%
10A.Turgaev7118795712,28%
11V.Popov779685812,07%
12S.Vasyutov623122030%
13E.Turganaaly Uulu5167913865,81%
14K.Grzybowski4516119745,41%
15A.Kabardov436915725,56%
16D.Petryakov435312020%
17J.Wyrzyk433453312,12%
18O.Szarłat333141915,79%
19V.Janáček312211323,08%
20M.Stromský251111513,33%
21D.Pantchev230701910,53%
22J.Balcerska22751424,76%
23O.Nowak222201020%
24P.Nakoniechnyi212001020%
25K.Dogdurbek Uulu203352010%
26R.Benš203001216,67%
27J.Odložil201231315,38%
28M.Kierzkowska20100366,67%
29M.Kryszyłowicz13984313,23%
30J.Bartoš13202119,09%
31T.Lukášek122121010%
32K.Kamińska122101010%
33K.Zwolińska12103812,5%
34N.Hendzel11373224,55%
35O.Ryzhak11320128,33%
36P.Pałczyński11110147,14%
37P.Peprna11031137,69%
38T.Kumarbek Uulu11010520%
39A.Kardanov11003128,33%
40J.Verner11000250%
41K.Brygier11000333,33%
42I.Wójcik10124128,33%
43A.Tokarek10101616,67%
44N.Cyrkler10101425%
45K.Szymaniak10100333,33%
46J.Faltejsek10000250%
47J.Palík10000250%
48J.Myška02201100%
49J.Kratochvíl0211170%
50A.Gil01323240%
51N.Lovén0111180%
52S.Altynbekov01111100%
53J.Rychlak0110060%
54P.Foret0102160%
55L.Matuský0101290%
56A.Čmiel0101050%
57F.Lefebvre0101050%
58T.Pastuszka0101020%
59K.Dynarowska0100010%
60R.Kułaga0100050%
61S.Mokrošová0100010%
62R.Mannanbek Uulu00235170%
63D.Pastuszka00121120%
64A.Klochynskyi0011190%
65T.Boyer0010040%
66V.Olehlová0010010%
67W.Czwarno0010010%
68W.Żaczek0001120%
69D.Vyhnálek0001070%
70J.Kończewska0001030%
71P.-A. Graberg0000230%
72D.Sieńko0000110%
73M.Novák0000150%
74N.Stasiowska0000140%
75P.Tůma0000110%
76Petr Tůma0000110%
77A.Goździk0000030%
78A.Jasięga0000020%
79A.Kołodziejczyk0000070%
80H.Juránková0000010%
81J.Sędłak0000040%
82K.Antczak0000010%
83M.Bekasiewicz0000030%
84M.Sommer0000020%
85M.Zatloukal0000010%
86V.Korečková0000010%

czempionat trenerski

statystyka trenerów z 26 lipca
Lp.TrenerMiejsce 1Miejsce 2Miejsce 3Miejsce 4Miejsce 5Ilość startówProcent zwycięstw
1A.Wyrzyk241915161611421,05%
2C.Fraisl212314141110619,81%
3M.Borkowski20191617710419,23%
4M.Janikowski17658106326,98%
5J.Kozłowski161199106624,24%
6K.Ziemiański16912161310215,69%
7M.Jodłowski121796137715,58%
8Ł.Such11712444325,58%
9M.Kacprzyk10108844920,41%
10S.Plavac107107105518,18%
11E.Zahariev867334219,05%
12S.Vasyutov725253917,95%
13W.Olkowski61011109738,22%
14M.Łojek6510148678,96%
15A.Laskowski554523215,63%
16K.Rogowski4141214171462,74%
17R.Świątek311454525,77%
18P.Piątkowski35761378,11%
19N.Szelągowska357523010%
20B.Głowacki331111225%
21P.Nakoniechnyi313313010%
22K.Urbańczyk310221323,08%
23P.Tůma31001560%
24W.Kryszyłowicz271177454,44%
25W.Szymczuk24466385,26%
26T.Pastuszka2271012692,9%
27E.Záhorová22011728,57%
28M.Wnorowski21317355,71%
29J.Domańska212511612,5%
30P.Poles201221118,18%
31I.Porkátová200002100%
32A.Walicki14763283,57%
33A.Łabędzki14432234,35%
34R.Bodlák13102812,5%
35M.Pilipczuk11124137,69%
36M.Kryszyłowicz11123147,14%
37S.W. Chaboski11112119,09%
38M.Malinowski11041911,11%
39M.Krzyśków11000333,33%
40M.Wyrzyk10200425%
41M.Březina10123156,67%
42T.Váňa100001100%
43S.Popelka0301190%
44G.W. Wróblewski0210080%
45P.Talarek01227170%
46J.Szumigowska0111030%
47M.Štangel0101040%
48R.Dzubasz0100010%
49Z.Seménka0100020%
50K.Zawiliński0022290%
51R.Piwko00214110%
52B.Mazurek0010010%
53C.Pawlak0010040%
54E.Porębna0010040%
55S.Myšková0010030%
56Č.Olehla 0010010%
57V.Lempochnerová0001390%
58L.Haris0001240%
59V.Luka0001120%
60L.Kvapilová0000130%
61Petr Tůma0000110%
62R.Romano0000130%
63D.Bondarchuk0000020%
64D.Török0000020%
65J.Hanáček0000020%
66J.Nováková0000020%
67M.Byczkowski0000020%
68M.Kosicki0000050%
69P.Pałczyński0000050%
70P.Łucki0000010%
71R.Kułaga0000020%
72Z.Lica0000040%
73Z.Mimra0000010%
 

kłusaki francuskie

statystyki powożących z 19 LIPCA
Lp.PowożącyMiejsce 1Miejsce 2Miejsce 3Miejsce 4Miejsce 5Ilość startówProcent zwycięstw
1T.Salivonchyk515101631,25%
2H.Bagiński421321723,53%
3H.Miksha341221323,08%
4W.Pandel202321216,67%
5V.Finchuk11111147,14%
6R.Kieniksman10212128,33%
7M.Wasiak10120714,29%
8J.Michalczewska10112812,5%
9M.Kieniksman06101150%
10M.Melinger02212140%
11S.Rzadkosz02000120%
12S.Bagiński0010020%
13J.Misiek0001010%
14S.Pandel0001010%
15M.Nosiński0000120%
16D.Bińkowska0000010%
17W.Sudoł0000010%
 
 
statystyki trenerów z 19 LIPCA
Lp.TrenerMiejsce 1Miejsce 2Miejsce 3Miejsce 4Miejsce 5Ilość startówProcent zwycięstw
1A.Frontczak-Salivonchyk967334121,95%
2S.Bagiński313422015%
3J.Misiek312521915,79%
4M.Wasiak22231267,69%
5M.Kieniksman16313283,57%
6M.Melinger02113120%
7R.Mateusiak0000120%