Traf Online
Oglądaj i graj!!!
Podwajamy wyścigowe emocje!
Zaloguj się na TrafOnline.pl już teraz!

czempionat jeździecki

statystyka jeźdźców z 15 listopada
 
Lp.JeździecMiejsce 1Miejsce 2Miejsce 3Miejsce 4Miejsce 5Ilość startówProcent zwycięstw
1S.Abaev626545482232519,08%
2D.Sabatbekov526350384032615,95%
3S.Mazur464230273220922,01%
4M.Srnec434320362523018,7%
5B.Kalysbek Uulu332026362423214,22%
6S.Mura312036342523113,42%
7K.Mazur253539252020012,5%
8A.Reznikov23108202410921,1%
9K.Grzybowski202736203019710,15%
10A.Turgaev18283231311969,18%
11J.Wyrzyk18912131911016,36%
12E.Turganaaly Uulu13261821291857,03%
13S.Vasyutov11566136018,33%
14D.Petryakov101314866415,63%
15P.Složil ml.1026212638,46%
16O.Szarłat994755316,98%
17V.Popov811126127710,39%
18R.Benš825002532%
19K.Kamińska795355313,21%
20W.Szymczuk732463122,58%
21I.Wójcik725654814,58%
22A.Kabardov65718231414,26%
23T.Kumarbek Uulu645544313,95%
24A.Kardanov5273104012,5%
25J.Faltejsek520121145,45%
26M.Kryszyłowicz4611147656,15%
27O.Nowak457553511,43%
28K.Dogdurbek Uulu44121310834,82%
29J.Odložil441342416,67%
30K.Zwolińska425173112,9%
31M.Stromský361111816,67%
32N.Hendzel34595378,11%
33J.Balcerska321194694,35%
34V.Janáček312211323,08%
35D.Pantchev24081277,41%
36P.Peprna24034258%
37J.Bartoš232121315,38%
38J.Myška222021711,76%
39J.Verner22010825%
40P.Nakoniechnyi213031910,53%
41M.Kierzkowska20310825%
42N.Cyrkler202031216,67%
43M.Abík20000450%
44P.Pałczyński13233283,57%
45O.Ryzhak12741273,7%
46T.Lukášek122121010%
47J.Rychlak12131147,14%
48A.Tokarek11103147,14%
49K.Brygier11000333,33%
50O.Velek11000333,33%
51C.Roberts10201616,67%
52A.Kowalik10101616,67%
53K.Szymaniak10100520%
54J.Palík10000250%
55W.Żaczek04021100%
56S.Altynbekov03412230%
57J.Kratochvíl03221110%
58A.Gil01455560%
59R.Mannanbek Uulu014410420%
60L.Maceli0122180%
61D.Pastuszka01121170%
62A.Čmiel01112160%
63N.Lovén0111180%
64L.Matuský01022120%
65P.Foret0102160%
66T.Pastuszka0101140%
67F.Lefebvre0101050%
68K.Dynarowska0100010%
69M.Sommer0100040%
70R.Kułaga0100050%
71S.Mokrošová0100010%
72V.Korečková0100020%
73M.Novák00162150%
74A.Klochynskyi00133240%
75M.Zatloukal0011030%
76D.Sieńko0010130%
77A.Góral0010030%
78E.Cieslik0010010%
79T.Boyer0010040%
80V.Olehlová0010010%
81W.Czwarno0010010%
82D.Vyhnálek0001070%
83J.Kończewska0001030%
84J.Michalczewska0001010%
85K.S. Ingolfsland0001010%
86P.-A. Graberg0000230%
87C.Suták0000110%
88H.Engblom0000130%
89J.F. Egan0000110%
90N.Stasiowska0000140%
91P.Tůma0000120%
92Petr Tůma0000110%
93A.Goździk0000050%
94A.Jasięga0000040%
95A.Kołodziejczyk0000080%
96A.Pilroth0000010%
97B.Hejnová0000010%
98B.Szumińska0000020%
99D.Bořánková0000010%
100H.Juránková0000010%
101I.Janáčková Koplíková0000010%
102J.Engblom0000010%
103J.Sędłak0000040%
104K.Antczak0000030%
105K.Garnys0000020%
106K.Lewandowska0000020%
107M.Bekasiewicz0000040%
108P.Kašný0000010%

czempionat trenerski

statystyka trenerów z 15 listopada
Lp.TrenerMiejsce 1Miejsce 2Miejsce 3Miejsce 4Miejsce 5Ilość startówProcent zwycięstw
1A.Wyrzyk523435364828318,37%
2K.Ziemiański443729393126416,67%
3M.Janikowski412017191715326,8%
4M.Borkowski384334351522117,19%
5C.Fraisl374437262723315,88%
6M.Jodłowski294021131816617,47%
7M.Kacprzyk282221151314020%
8J.Kozłowski282128202315218,42%
9S.Plavac231818142213616,91%
10M.Łojek211423321617512%
11Ł.Such171418111410017%
12A.Walicki1417101678416,67%
13S.Vasyutov146118149315,05%
14E.Zahariev131518131511511,3%
15A.Laskowski1211121087516%
16P.Piątkowski11914151410710,28%
17W.Szymczuk109813179510,53%
18W.Olkowski9273530291944,64%
19N.Szelągowska918161187811,54%
20R.Świątek8131113111008%
21K.Rogowski7212122252622,67%
22W.Kryszyłowicz713181911997,07%
23P.Nakoniechnyi636545311,32%
24J.Domańska613642920,69%
25P.Tůma61001875%
26T.Pastuszka591114191254%
27B.Głowacki565312520%
28K.Urbańczyk533724710,64%
29R.Bodlák442021428,57%
30R.Dzubasz32001742,86%
31A.Łabędzki26883504%
32M.Wnorowski235610593,39%
33M.Březina23449345,88%
34E.Záhorová230311315,38%
35M.Wyrzyk21300728,57%
36P.Poles211331811,11%
37K.Micuła21001450%
38I.Porkátová200002100%
39T.Váňa20000366,67%
40S.Popelka14011156,67%
41G.W. Wróblewski13331205%
42J.Soska122321010%
43M.Malinowski12142137,69%
44M.Kosicki12022224,55%
45P.Baštová12000333,33%
46M.Kryszyłowicz11337303,33%
47M.Pilipczuk11237303,33%
48S.W. Chaboski11223205%
49C.Pawlak11210137,69%
50J.Váňa ml.11000250%
51M.Krzyśków11000333,33%
52B.Mazurek10121616,67%
53D.Bondarchuk10100520%
54V.Lempochnerová02133140%
55P.Talarek0161011470%
56R.Piwko01217220%
57J.Szumigowska0111140%
58E.Porębna0110170%
59S.Zawgorodny0110050%
60M.Štangel0101040%
61M.Romanowski0100010%
62Z.Seménka0100020%
63K.Zawiliński00331110%
64H.Kabelková0020020%
65S.Myšková0010040%
66Č.Olehla 0010010%
67L.Haris0002370%
68L.Kvapilová0002150%
69P.Łucki0002040%
70V.Luka0001120%
71J.Nováková0001060%
72M.Byczkowski0000280%
73Petr Tůma0000230%
74J.Váňa st.0000110%
75P.Pałczyński0000170%
76R.Romano0000130%
77D.Török0000020%
78F.Wołoszyn0000030%
79J.Faltejsek st.0000010%
80J.Hanáček0000020%
81K.Kuszli0000010%
82R.Kułaga0000020%
83T.Mikołajczyk0000010%
84Z.Lica0000040%
85Z.Mimra0000010%
 

kłusaki francuskie

statystyki powożących z 15 listopada
 
Lp.PowożącyMiejsce 1Miejsce 2Miejsce 3Miejsce 4Miejsce 5Ilość startówProcent zwycięstw
1T.Salivonchyk948233228,13%
2H.Miksha652542326,09%
3H.Bagiński643533318,18%
4W.Pandel625662920,69%
5V.Finchuk444313112,9%
6J.Michalczewska23263238,7%
7S.Rzadkosz12002283,57%
8M.Wasiak10231147,14%
9R.Kieniksman10212156,67%
10M.Kieniksman010301230%
11M.Melinger02212200%
12S.Bagiński0020040%
13S.Pandel0011260%
14J.Misiek0001130%
15J.Klaubenschalk0001010%
16M.Nosiński0000120%
17R.Mateusiak0000120%
18A.Pluta0000010%
19D.Bińkowska0000010%
20W.Sudoł0000030%
 
statystyki trenerów z 15 listopada
 
Lp.TrenerMiejsce 1Miejsce 2Miejsce 3Miejsce 4Miejsce 5Ilość startówProcent zwycięstw
1A.Frontczak-Salivonchyk161212887920,25%
2M.Wasiak9791088510,59%
3S.Bagiński537944311,63%
4J.Misiek523552619,23%
5M.Kieniksman110413382,63%
6M.Melinger02113180%
7J.Klaubenschalk0001010%
8R.Mateusiak0000240%