Traf Online
Oglądaj i graj!!!
Podwajamy wyścigowe emocje!
Zaloguj się na TrafOnline.pl już teraz!

EVENTY

Niesamowita atmosfera, wielkie emocje i piękna przyroda w samym sercu stolicy

Prestiżowe gonitwy i niepowtarzalny klimat sprawiają, że od ponad 80 lat Tor Wyścigów Konnych Służewiec przyciąga nie tylko warszawiaków, ale także turystów z kraju i z zagranicy.

Tor na warszawskim Służewcu oddany został do użytku w czerwcu 1939 r., tuż przed wybuchem II wojny światowej, i do dziś zachwyca wspaniałą modernistyczną architekturą i wszechobecną zielenią. Każdy miesiąc sezonu wyścigowego obejmuje dzień premium, w którym skumulowane są najbardziej prestiżowe wyścigi.

Tor Służewiec to jednak nie tylko miejsce sportowych emocji związanych z wyścigami konnymi, ale również wyjątkowa lokalizacja na eventowej mapie Warszawy. Odbywają się tu znaczące wydarzenia dla świata biznesu i kultury. Są to m.in. gale firmowe, imprezy charytatywne, pokazy mody, koncerty oraz spotkania o kameralnym charakterze takie jak: warsztaty, szkolenia czy śniadania biznesowe.

Uniwersalna przestrzeń Toru Służewiec pozwala organizatorom wydarzeń na realizację nawet najbardziej nietypowych pomysłów i aranżacji. Na potrzeby eventów wykorzystywane są m.in. efektowne budynki trybun, udostępniany może być również parking na ponad dwa tysiące miejsc postojowych. Do dyspozycji organizatorów wydarzeń plenerowych oddajemy także piękne i przestronne tereny zielone.

Warto na własne oczy zobaczyć Tor Wyścigów Konnych Służewiec, poczuć atmosferę tego miejsca i dać mu się oczarować.

 

LOKALIZACJE INDOOR

 

Trybuna II 

Trybuna II to przestrzeń dostosowana do potrzeb organizacji średnich i dużych wydarzeń. Główna hala eventowa to ponad 1800 m2 wolnej przestrzeni o wysokości 11 metrów. Przestronne wnętrze to niewątpliwy atut obiektu, do którego przylega Rotunda czyli w pełni przeszklone półokrągłe pomieszczenie o powierzchni kolejnych 450 m2. Dodatkowymi atutami hali są dwa wewnętrzne poziomy, dające możliwość adaptacji na strefę techniczną i przestrzeń VIP. Zarówno Rotunda, jak i hala eventowa posiadają własne niezależne od siebie wejścia, pozwalające przygotować nieskończoną liczbę scenariuszy imprez i pobudzających kreatywność Event Managerów z którymi mamy przyjemność współpracować. Oprócz reprezentacyjnej przestrzeni Rotundy, do hali głównej przylegają również dwa pomieszczenia techniczne o powierzchni ponad 200 m2, każde z osobnym wyjściem z budynku jak i wejściem do hali głównej.

Zaplecze sanitarne przygotowane jest do organizacji imprez dużych, a nawet bardzo dużych. Powierzchnia zaplecza sanitarnego to ponad 200 m2 podzielona na 6 segmentów w tym 2 przystosowane dla osób z niepełnosprawnością. 

TRYBUNA HONOROWA

Trybuna Honorowa to przedwojenny czterokondygnacyjny budynek z dwiema antresolami (łącznie: 5 poziomów), który na przełomie lat 2016/2017 r. został poddany pełnej rewitalizacji oraz aranżacji nawiązującej do lat 20. i 30. XX wieku. Zgodnie z przeznaczeniem, Trybuna Honorowa to przede wszystkim miejsce spotkań pasjonatów wyścigów konnych, przedstawicieli środowiska wyścigowego, hodowców koni, właścicieli, trenerów oraz widzów. Początek roku 2018 przyniósł również możliwość wykorzystania tego architektonicznego unikatu pod organizację innych przedsięwzięć jak gale, premiery czy wydarzenia firmowe. Architektura Trybuny Honorowej najczęściej wybierana jest do organizacji wydarzeń o kameralnym charakterze, jednocześnie wielopoziomowa konstrukcja pozwala na niespotykane aranżacje. W tym obiekcie odbywają się zarówno konferencje, śniadania prasowe jak i różnego rodzaju szkolenia czy spotkania biznesowe.

Z przyjemnością oddajemy w Państwa ręce tę wyjątkową przestrzeń.

 

Tereny zielone

Wszechobecna zieleń na Torze Wyścigów Konnych Służewiec przyciąga organizatorów imprez plenerowych. Do ich dyspozycji są:

Park Angielski

Położony na planie prostokąta park o łącznej powierzchni 3 ha. Przestrzeń parku można podzielić na dwa obszary: część główna trawiasta o powierzchni 2 ha, na terenie której znajduje się zabytkowa fontanna wraz z basenem o powierzchni 2000 m2, oraz przyległa do części głównej część zadrzewiona o powierzchni 1 ha. Jest to najczęściej wybierana przestrzeń na organizację średnich i dużych pikników oraz małych koncertów.

Park i Padok „Biały”

Niezwykłe miejsce, które łączy w sobie zalety otwartej przestrzeni padoku o powierzchni 0,4 ha oraz przestrzennego parku, całość to 1 ha terenu. Miejsce to najchętniej wykorzystywane jest pod organizację eleganckich garden party oraz stref chilloutu.

Parking główny oraz aleja dojazdowa

Największa wynajmowana przestrzeń Toru Wyścigów Konnych Służewiec o łącznej powierzchni blisko 7,5 ha, na której oprócz miejsc parkingowych znajdują się również trawiaste tereny pozwalające na budowę dużych konstrukcji namiotowych. Najczęściej organizowane są tutaj duże koncerty, pokazy kina letniego czy imprezy sportowe.


Tor Wyścigów Konnych Służewiec

 

KONTAKT

e-mail: eventy@torsluzewiec.pl