Traf Online
Oglądaj i graj!!!
Podwajamy wyścigowe emocje!
Zaloguj się na TrafOnline.pl już teraz!

EVENTY

Tor Służewiec to wyjątkowe miejsce na eventowej mapie Warszawy. Zachwyca wspaniałą modernistyczną architekturą i wszechobecną zielenią. Oferuje piękne i przestronne tereny otwarte, klimatyczne trybuny oraz parking na ponad dwa tysiące miejsc.

Różnorodna i unikalna przestrzeń pozwala na realizację nawet najbardziej oryginalnych pomysłów. Odbywają się tu znaczące wydarzenia dla świata biznesu i kultury, m.in. imprezy i gale firmowe, akcje charytatywne, pokazy mody, koncerty, wystawy, firmowe imprezy integracyjne oraz spotkania o kameralnym charakterze, takie jak warsztaty, szkolenia czy śniadania biznesowe. Nie brakuje również wydarzeń sportowych, a wśród nich wyróżnić można biegi masowe, wyścigi rowerowe oraz rajdy samochodowe.

Przestrzeń eventowa

Przyjdź, zobacz i poczuj atmosferę tego wyjątkowego miejsca. Tor Służewiec jest gotowy, by oczarować Cię swoim urokiem!

 

Trybuna II

Trybuna II to idealne miejsce do organizacji średnich i dużych wydarzeń, nawet do kilku tysięcy osób.

Przestronność wnętrza stanowi niezaprzeczalny atut Trybuny II, która składa się z kilku unikalnych pomieszczeń, takich jak:

  • hala główna wraz z dwiema antresolami, dająca możliwość adaptacji, np. na przestrzeń VIP oraz strefę techniczną. Powierzchnia hali to ponad 1800 m2 i 11 metrów wysokości.
  • rotunda, czyli w pełni przeszklone, półokrągłe pomieszczenie o powierzchni 450 m2,
  • dwa pomieszczenia techniczne o powierzchni ponad 200 m2 z osobnymi wyjściami z budynku oraz hali głównej,
  • zaplecze sanitarne o powierzchni 200 m2 podzielone na sześć segmentów, a dwa z nich przystosowane zostały dla osób z niepełnosprawnością.

Zarówno rotunda, jak i hala eventowa posiadają niezależne wejścia. Taka przestrzeń pozwala na przygotowanie nieskończonej ilości scenariuszy imprez.

Trybuna Honorowa

Trybuna Honorowa to zabytkowy, przedwojenny budynek wzniesiony w duchu modernistycznej architektury. Najczęściej wybierana jest do organizacji wydarzeń o kameralnym charakterze. To idealne miejsce na konferencje czy bankiety.

Trybuna Honorowa urzeka swoją niepowtarzalną formą, atmosferą, idealną harmonią otaczającej przyrody, tworząc niezwykłą scenerię dla organizacji nawet najbardziej wymagających wydarzeń. W tym obiekcie odbywają się eleganckie gale, pokazy mody, konferencje, śniadania prasowe, a także szkolenia i spotkania biznesowe. Piękne wnętrze, oszklone ściany z widokiem na zielony tor wyścigowy otwierają historyczne drzwi dla nowoczesnych wydarzeń kulturalnych.

Budynek składa się z trzech kondygnacji:

  • Parter – 600 m2 z tarasem 1100 m2 (maksymalnie 500 osób)
  • Piętro I – 500 m2 z tarasem 290 m2 oraz balkonem 80 m2 (maksymalnie 200 osób)
  • Piętro II – 450 m2 z balkonem 80 m2 (maksymalnie 150 osób)

Tereny zielone

Park Angielski

Park o powierzchni 3 ha, zaprojektowany na planie prostokąta, to najczęściej wybierane miejsce do organizacji pikników, wesel czy niewielkich koncertów.

Można go podzielić na dwie główne części:

  • otwartą część zieloną o powierzchni 2 ha, gdzie znajduje się urokliwa fontanna z basenem o powierzchni 2000 m2,
  • część zadrzewioną o powierzchni 1 ha.

Park i Padok Biały

Niezwykłe miejsce, które łączy w sobie zalety otwartej przestrzeni padoku oraz przestrzennego parku o łącznej powierzchni 1 ha. Miejsce to najchętniej wykorzystywane jest pod organizację imprez plenerowych oraz stref chilloutu.

Parking główny oraz aleja dojazdowa

Największa wynajmowana przestrzeń Toru Służewiec o łącznej powierzchni blisko 7,5 ha (blisko 2 500 miejsc postojowych), na której znajdują się również zielone tereny pozwalające na budowę dużych konstrukcji namiotowych. Najczęściej organizowane są tu koncerty, festiwale czy imprezy sportowe, takie jak Warsaw Jumping oraz Rajd Barbórka.

Aleja Dojazdowa prowadząca do parkingu składa się z dwóch dwupasmowych jezdni, ma długość ponad kilometra i daje możliwość zorganizowania m.in. zawodów biegowych, wyścigów kolarskich czy jazd próbnych samochodami lub motocyklami.
Wymiary terenu parkingu to 350 x 70 metrów.

Kontakt

 

e-mail: eventy@torsluzewiec.pl

Beata Bronowicz 519 009 525, beata.bronowicz@totalizator.pl

Dagmara Kostyrka, 571 770 851, dagmara.kostyrka@totalizator.pl

Marika Gajewska, 571 770 852, marika.gajewska@totalizator.pl

 Tor Wyścigów Konnych Służewiec