Traf Online
Oglądaj i graj!!!
Podwajamy wyścigowe emocje!
Zaloguj się na TrafOnline.pl już teraz!

EVENTY

Tor Służewiec to nie tylko miejsce sportowych emocji związanych z wyścigami konnymi, to również na nowo odkrywana lokalizacja na eventowej mapie Warszawy. Rewitalizacja tej niezwykłej przestrzeni została doceniona, Tor Służewiec jest coraz częściej wybierany na miejsce w którym odbywają się znaczące wydarzenia dla świata biznesu i kultury, wśród których można wymienić, gale firmowe, imprezy charytatywne, pokazy mody, koncerty oraz spotkania o kameralnym charakterze takie jak, warsztaty, szkolenia czy śniadania biznesowe.

Tor Służewiec wybudowany w latach trzydziestych dwudziestego wieku, cały czas zaskakuje uniwersalnością przestrzeni, która stwarza organizatorom wydarzeń okazję do realizacji dowolnych pomysłów i przygotowania niespotykanych aranżacji. Niewątpliwym atutem miejsca jest udostępniany na potrzeby organizowanych wydarzeń parking, na którym znajduje się ponad 2 000 miejsc parkingowych.

 

 

LOKALIZACJE INDOOR

 

Trybuna II 

Trybuna II, obiekt oddany do użytku w 1939r. ówcześnie mi obecnie doceniony jako przestrzeń dostosowana do potrzeb organizacji średnich i dużych wydarzeń. Główna hala eventowa to ponad 1800 m2 wolnej przestrzeni o wysokości 11 metrów, przestronne wnętrze to niewątpliwy atut obiektu, do którego przylega „Rotunda” czyli w pełni przeszklone półokrągłe pomieszczenie o powierzchni kolejnych 450 m2. Dodatkowymi atutami hali są dwa wewnętrzne poziomy, dające możliwość adaptacji na strefę techniczną i przestrzeń VIP. Zarówno Rotunda, jak i hala eventowa posiadają własne niezależne od siebie wejścia, pozwalające przygotować nieskończoną ilość scenariuszy imprez i pobudzających kreatywność Event Managerów z którymi mamy przyjemność współpracować. Oprócz reprezentacyjnej przestrzeni Rotundy, do hali głównej przylegają również dwa pomieszczenia techniczne o powierzchni ponad 200m2, każde z osobnym wyjściem z budynku jak i wejściem do hali głównej.

Zaplecze sanitarne przygotowane jest do organizacji imprez dużych, a nawet bardzo dużych. Powierzchnia zaplecza sanitarnego to ponad 200m2 podzielona na 6 segmentów w tym 2 przystosowane dla osób z niepełnosprawnością.Hala eventowa z zapleczem sanitarnym połączona jest poprzez hol o powierzchni ponad 700m2, którego adaptacja daje dodatkowe możliwości przygotowania od szatni dla gości wydarzenia, przez zaplecze techniczne, aż po dodatkową przestrzeń eventową.

TRYBUNA HONOROWA

Trybuna Honorowa to przedwojenny czterokondygnacyjny budynek z dwiema antresolami (łącznie: 5 poziomów), który na przełomie lat 2016/2017 r. został poddany pełnej rewitalizacji oraz aranżacji nawiązującej do lat 20-stych i 30-stych XX wieku. Zgodnie z przeznaczeniem, Trybuna Honorowa to przede wszystkim miejsce spotkań pasjonatów wyścigów konnych, przedstawicieli środowiska, hodowców koni, właścicieli, trenerów oraz widzów. Początek roku 2018 przyniósł również możliwość wykorzystania tego architektonicznego unikatu pod organizację innych przedsięwzięć jak gale, premiery czy wydarzenia firmowe. Architektura Trybuny Honorowej najczęściej wybierana jest do organizacji wydarzeń o kameralnym charakterze, jednocześnie wielopoziomowa konstrukcja pozwala niespotykane aranżacje. W tym obiekcie odbywają się zarówno konferencje, śniadania prasowe jak i różnego rodzaju szkolenia czy spotkania biznesowe.

Z przyjemnością oddajemy w Państwa ręce przestrzeń, której podobnych próżno szukać na europejskich hipodromach.

Tereny zielone

Wszechobecna zieleń na Torze Wyścigów Konnych przyciąga organizatorów imprez plenerowych, obiektem zainteresowania stały m.in. stały się:

Park Angielski

Położony na planie prostokąta park o łącznej powierzchni 3ha, przestrzeń parku można podzielić na dwa obszary: część główna trawiasta o powierzchni 2ha, na terenie której znajduję się zabytkowa fontanna wraz z basenem o powierzchni 2000m2 oraz przyległa do części głównej część zadrzewiona o powierzchni 1ha. Najczęściej wybierana przestrzeń na organizację średnich i dużych pikników oraz małych koncertów.

Park i Padok „Biały”

Niezwykłe miejsce, które łączy w sobie zalety otwartej przestrzeni padoku o powierzchni 0,4ha oraz przestrzennego parku, całość to 1ha terenu. Miejsce to najchętniej wykorzystywane jest pod organizację eleganckich garden party oraz stref chillout’u.

 

Parking główny oraz aleja dojazdowa

Największa wynajmowana przestrzeń Toru Wyścigów Konnych o łącznej powierzchni blisko 7,5ha, na której oprócz miejsc parkingowych znajdują się również trawiaste tereny pozwalające na budowę dużych konstrukcji namiotowych.
Najczęściej organizowane są tutaj duże koncerty, pokazy kina letniego czy imprezy sportowe.