Traf Online
Oglądaj i graj!!!
Podwajamy wyścigowe emocje!
Zaloguj się na TrafOnline.pl już teraz!

Aktualności

Tor Służewiec

Zobacz Magazyn eleganckiej mody wyścigowej 2024

11 kwietnia 2024

Otwarcie Sezonu na Torze Służewiec to nie tylko wielkie wyścigowe emocje, ale również święto mody i idealna okazja do towarzyskich spotkań. Szukasz ciekawych pomysłów, aby uczynić swój strój bardziej stylowym? Znajdziesz je w Magazynie eleganckiej mody wyścigowej 2024, który przygotowaliśmy dla Was wspólnie z Damosferą.

W Magazynie znajdziecie mnóstwo inspiracji, zarówno dla pań, jak i panów, które przygotował dla Was zespół najlepszych specjalistów (projektanci, modystki oraz kapelusznik). Magazyn doradzi, jak można ubrać się w najważniejsze dni wyścigowe sezonu, który ruszy już 20 kwietnia na Torze Służewiec.

Podczas Otwarcia Sezonu skorzystać będzie można m.in. ze specjalnej strefy mody wyścigowej. Znajdziecie tam ciekawe nakrycia głowy oraz szereg innych inspiracji do zabawy stylem. Jeśli chcecie poczuć się wyjątkowo i elegancko podczas wyścigów to jest to idealne miejsce dla Was.

Widzimy się na Torze Slużewiec 20 kwietnia, ale emocje sportowe i modowe będą nam towarzyszyć przez cały sezon aż do listopada. Do zobaczenia!

Pobierz Magazyn eleganckiej mody wyścigowej 2024