Traf Online
Oglądaj i graj!!!
Podwajamy wyścigowe emocje!
Zaloguj się na TrafOnline.pl już teraz!

Aktualności

Tor Służewiec

Zapraszamy do lektury najnowszego numeru Magazynu wyścigowego KANAT

14 czerwca 2024

W tym numerze przeczytacie m.in. o dwóch  ważnych jubileuszach: 85. rocznicy otwarcia Toru Służewiec oraz 80. gonitwie Derby. Poświęcony jest im m.in. wspominkowy felieton Andrzeja Szydlika, rówieśnika Toru Służewiec. Jeżeli natomiast interesuje Was która stadnina wyhodowała najwięcej derbistów, który koń osiągnął najlepszy czas w tej gonitwie, lub kto sprawił w niej największą niespodziankę, to te i inne ciekawostki znajdziecie w artykule Jana Zabieglika.

Gorąco zachęcamy też do lektury rozmów z wyścigowymi bohaterami: obszernego wywiadu z wybitnym trenerem Andrzejem Walickim i „Rozmowy sprinterskiej” z czempionem jeźdźców sezonu 2023 i triumfatorem zeszłorocznej gonitwy Westminster Derby, Sanzharem Abaevem.

W tym numerze czeka Was też artykuł Jerzego Sawki, dyrektora Toru Partynice, który opowiada o zmianach, jakie zaszły na wrocławskim hipodromie. Fascynujący świat fascynatorów dla pań i męskich kapeluszy przedstawia w swoim felietonie Damosfera, a „Eksperckim okiem” Witolda Sudoła i Michała Kuracha przyglądamy się gonitwom pod patronatem Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa. Nie zabraknie też kolejnej odsłony „Piątki KANAT-u”.

W debiutującym na naszych łamach cyklu „Galopem przez świat” podsumowujemy m.in. zagraniczne sukcesy gwiazd znanych z Toru Służewiec, a w „Słowniku wyścigowym” wyjaśniamy, co oznacza słowo „Miler”.

Życzymy Wam miłej lektury!