MENU

Aktualności: - wszystkie:

Wygrane Blizbora i Najema du Soleil w gonitwach imiennych

Niezwykle selekcyjne były sobotnie gonitwy imienne. W biegu o Nagrodę Pawimenta najlepszy okazał się dosiadany przez Bolota Kalysbeka Blizbor. Sensacją dnia była natomiast wygrana Najema du Soleil w rywalizacji o Nagrodę Geparda.

Bardzo ostry początek miała gonitwa o Nagrodę Pawimenta. Prowadzące konie pokonały zakręt w 29,2 sek na torze elastycznym 3,7. Z przodu miejsce przy kanacie utrzymywał Fear of the Dark, którego naciskały Diamonique i Medrock. Blisko galopował również Blizbor i ta czwórka wyprowadzała na prostą. Najmniej korzystnie wyszedł na tym galopujący szeroko Medrock. Tymczasem zaskakująco łatwo od rywali oderwał się Blizbor pod Kalysbekiem Uulu i zmierzał po przekonujące zwycięstwo. Na drugie miejsce z dalszej pozycji finiszował Invicible Gunner, który wyprzedził Jacka The Wolf. Uciekający do połowy prostej Fear of the Dark ostatecznie opadł z sił i ukończył bieg na ostatnim miejscu.

Trenerem Blizbora jest Adam Wyrzyk, a właścicielami Marcin Biały i Mirosław Kobus.

Równie selekcyjny był arabski wyścig o Nagrodę Geparda, a wszystko za sprawą francuskiego Najema du Soleil. Ogier poprowadził mocno pod Esenthurem Turganaaly (34,1-34,5), ale na prostej bronił się skutecznie. Mocno naciskały go na prostej Sahm Al Khalediah oraz Eldas, jednak nie potrafiły go pokonać. W końcówce do walki o czołowe miejsca włączył się jeszcze Galito de Bozouls – ostatecznie był czwarty.

Zwycięzcę trenuje Wojciech Olkowski dla RMP Stable.

To właśnie wygrana Najema du Soleil w głównej mierze przyczyniła się do braku trafień w głównych wielogonitwowych zakładach. To oznacza, że jutrzejsze, kończące sezon septyma, kwinta i tripla ekspertów będą skumulowane.

Walczący o trzecie miejsce w czempionacie jeździeckim Konrad Mazur zwyciężył dzisiaj dwukrotnie – na faworyzowanych Elwaresie i Luaithrionie. Tym samym wyprzedził Sanzhara Abaeva i zrównał się ze sklasyfikowanym na najniższym stopniu podium Stefano Murą. Przy tej samej liczbie wygranychc Włoch ma na koncie więcej drugich miejsc, ale jest on zawieszony na ostatni wyścigowy weekend, więc jeśli Konradowi Mazurowi uda się jutro wygrać jeden z dziesięciu wyścigów, to on ostatecznie zajmie trzecie miejsce w klasyfikacji.

Jutro, w ostatnią niedzielę sezonu, przewidziano dziesięć gonitw, a start do pierwszej z nich zaplanowano na godzinę 10.00.

Szanowny Użytkowniku,

zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. chcielibyśmy poinformować Cię o sposobach oraz zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych na stronach naszego serwisu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Totalizator Sportowy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, ul. Targowa 25, 03-728 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, Wydział XIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000007411, REGON: 012862749, NIP: 5250010982.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu:

  • zapewnienia działania oraz dalszego rozwoju naszego serwisu, w tym właściwego zabezpieczenia Twoich danych osobowych.

Serwis totalizator.pl nie podejmuje decyzji w sposób zautomatyzowany (nie dokonuje profilowania).

Twoje dane osobowe mogą być przekazywane innym podmiotom współpracującym z Totalizatorem Sportowym Sp. z o.o., w tym:

  • Spółkom zależnym współpracującym z Totalizatorem Sportowym Sp. z o. o.
  • dostawcom systemów IT, z którymi współpracujemy
  • podmiotom konsultingowym, audytorom oraz kancelariom prawnym
  • upoważnionym podmiotom na udokumentowany wniosek, np. policji.

Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych i prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania.

Dane, na przetwarzanie których wyraziłeś zgodę zostaną niezwłocznie usunięte po wycofaniu przez Ciebie udzielonej wcześniej zgody. Swoimi danymi osobowymi możesz zarządzać z poziomu konta użytkownika.

Dane osobowe będą przechowywane przez okres umożliwiający ochronę roszczeń na podstawie obowiązujących przepisów prawa.

Posiadasz ponadto prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych gdy uznasz, iż przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy o ochronie danych osobowych, w tym przepisy Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Wszelkie informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym realizację praw wynikających z przetwarzania danych uzyskasz wysyłając e-mail na adres: iod@totalizator.pl.

Zapoznałem się
Pomiń