Traf Online
Oglądaj i graj!!!
Podwajamy wyścigowe emocje!
Zaloguj się na TrafOnline.pl już teraz!

Aktualności

Tor Służewiec

Wielka Warszawska doceniona w Europie!

15 lutego 2023

Po wieloletnich staraniach organizatora wyścigów konnych na Torze Służewiec – Totalizatora Sportowego – oraz Polskiego Klubu Wyścigów Konnych możemy z dumą poinformować, że sztandarowy polski wyścig – Wielka Warszawska – uzyskał status gonitwy Listed! 

Ten międzynarodowy „znak jakości” przyznawany przez European Pattern Committee sprawia, że Wielka Warszawska, jako pierwszy wyścig z naszego rejonu dla koni pełnej krwi angielskiej, znalazł się na wyścigowej mapie Europy.  

Przypomnijmy, że w sezonie 2023 pula nagród w Wielkiej Warszawskiej wzrosła do rekordowych 478 250 zł! Oprócz najwyższych w Europie Środkowo-Wschodniej nagród konie będą rywalizowały o prestiżowy status „Black Type”, a to jest świetna wiadomość dla polskich właścicieli i hodowców. 

Wielka Warszawska jest najważniejszym wyścigiem porównawczym w Polsce. W ostatnich latach coraz częściej możemy oglądać w niej gości z zagranicy, co w połączeniu z sukcesami Night Tornado we Francji oraz Hipop de Loire w Niemczech pozwoliło spełnić wymagania EPC. 

W tym sezonie Wielka Warszawska odbędzie się 1 października. Już dziś zapraszamy na Tor Służewiec! To tu bije wyścigowe serce stolicy!