Traf Online
Oglądaj i graj!!!
Podwajamy wyścigowe emocje!
Zaloguj się na TrafOnline.pl już teraz!

Aktualności

Tor Służewiec

Wielka Służewiecka dla Noble Eagle

25 września 2021

Nie zawiódł faworyzowany przez kibiców Noble Eagle pod Rastislavem Bensem. Po Nagrodę Tunisa sięgnęła z kolei Roxie Rose.

Bardzo długo na czele stawki w Wielkiej Służewieckiej znajdował się Green Rocks pod uczennicą Borankovą. W decydującym etapie gonitwy wracający po kontuzji dziewięciolatek zaczął pokonywać przeszkody z problemami i na jednym z ostatnich płotów upadł, zrzucając z siodła uczennicę. Całe zamieszanie przeszkodziło też jadącym z tyłu Bailando i Ministrowi Wojny.

W tym czasie faworyzowany Noble Eagle był już na froncie gonitwy i pewnie zmierzał po trzecie zwyciestwo w czwartym stacie. Trzeba przyznać, że Noble Eagle świetnie odnalazł się w gonitwach płotowych. Za przygotowanie pięciolatka odpowiada trener Janusz Kozłowski, natomiast właścicielami są Katarzyna Kozłowska i Kishior Mirpuri.

To co nie udało się Gregowi Wróblewskiemu w pierwszej dzisiejszej gonitwie płotowej, słynny trener odrobił sobie już w następnej gonitwie – Nagrodzie Tunisa. Dosiadana przez Rastislava Bensa Roxie Rose odniosła pewne zwycięstwo. Drugi był debiutujący na wewnętrznej bieżni Juraszek i trzeba przyznać, że wypadł bardzo dobrze.

W gonitwie dla debiutujących dwulatków z dobrej strony zaprezentował się Syriusz oraz kończące zaraz za jego plecami Tajfun i Good Gift. W mocno obsadzonych stawkach triumfowali też Eldas przygotowywany przez Małgorzatę Łojek i It’s a Green Thing reprezentujący stajnię Natalii Szelągowskiej.