Wielka Służewiecka dla Noble Eagle | Tor Służewiec

Aktualności

Tor Służewiec

Wielka Służewiecka dla Noble Eagle

25 września 2021

Nie zawiódł faworyzowany przez kibiców Noble Eagle pod Rastislavem Bensem. Po Nagrodę Tunisa sięgnęła z kolei Roxie Rose.

Bardzo długo na czele stawki w Wielkiej Służewieckiej znajdował się Green Rocks pod uczennicą Borankovą. W decydującym etapie gonitwy wracający po kontuzji dziewięciolatek zaczął pokonywać przeszkody z problemami i na jednym z ostatnich płotów upadł, zrzucając z siodła uczennicę. Całe zamieszanie przeszkodziło też jadącym z tyłu Bailando i Ministrowi Wojny.

W tym czasie faworyzowany Noble Eagle był już na froncie gonitwy i pewnie zmierzał po trzecie zwyciestwo w czwartym stacie. Trzeba przyznać, że Noble Eagle świetnie odnalazł się w gonitwach płotowych. Za przygotowanie pięciolatka odpowiada trener Janusz Kozłowski, natomiast właścicielami są Katarzyna Kozłowska i Kishior Mirpuri.

To co nie udało się Gregowi Wróblewskiemu w pierwszej dzisiejszej gonitwie płotowej, słynny trener odrobił sobie już w następnej gonitwie – Nagrodzie Tunisa. Dosiadana przez Rastislava Bensa Roxie Rose odniosła pewne zwycięstwo. Drugi był debiutujący na wewnętrznej bieżni Juraszek i trzeba przyznać, że wypadł bardzo dobrze.

W gonitwie dla debiutujących dwulatków z dobrej strony zaprezentował się Syriusz oraz kończące zaraz za jego plecami Tajfun i Good Gift. W mocno obsadzonych stawkach triumfowali też Eldas przygotowywany przez Małgorzatę Łojek i It’s a Green Thing reprezentujący stajnię Natalii Szelągowskiej.