Traf Online
Oglądaj i graj!!!
Podwajamy wyścigowe emocje!
Zaloguj się na TrafOnline.pl już teraz!

Aktualności

Tor Służewiec

Tor Służewiec najlepszym miejscem eventowym w Polsce!

28 kwietnia 2023

27 kwietnia w Warszawie odbyła się finałowa gala MP Power Night, podczas której wręczono nagrody w najważniejszym w Polsce konkursie poświęconym branży eventowej – Meeting Planner Power Awards®. Tor Wyścigów Konnych Służewiec okazał się najlepszym miejscem eventowym w Polsce i otrzymał nagrodę w kategorii MP Power Venue.

Meeting Planner Power Awards® jest pierwszym i najważniejszym w Polsce konkursem poświęconym branży eventowej. Celem Konkursu jest wyróżnienie najlepszych wydarzeń i projektów związanych z event marketingiem, wskazanie miejsc ze szczególnym potencjałem eventowym oraz wyróżnienie osobistości i ekspertów branży. Konkurs odbywa się nieprzerwanie od 2012 roku, a jego organizatorem jest serwis Meeting Planner.pl.

Tor Służewiec najlepszym miejscem eventowym.

Tor Wyścigów Konnych Służewiec otrzymał nagrodę w kategorii MP Power Venue jako najlepsze miejsce eventowe. W tej kategorii jury Konkursu, na które składało się ponad 50 autorytetów i ekspertów branży eventowej, poszukiwało miejsc z największym potencjałem do organizacji różnego rodzaju eventów oraz takich, które prezentują wysokie standardy współpracy z organizatorami wydarzeń.

W tym miejscu dziękujemy wszystkim naszym Partnerom i Klientom, którzy zdecydowali się stworzyć swoje wyjątkowe eventy właśnie na Torze Wyścigów Konnych Służewiec w Warszawie. Tylko w 2022 roku gościliśmy na Torze Służewiec ponad 200 wydarzeń komercyjnych – od festiwali muzycznych, przez uroczyste gale, po pokazy mody i sesje zdjęciowe.

Eventy na Torze Służewiec z nagrodami

W trakcie finałowej gali MP Power Night nagrody otrzymali również organizatorzy eventów na Torze Służewiec. W kategorii MP Power Projekt (Event celebracja) nagrodzone zostało Panattoni Gala & Party (klient: Panattoni Development Europe, agencja: Ten Team), a w kategorii MP Power Projekt (Event edukacja) jury doceniło Wielki Finał Olimpiady Zwolnieniu z Teorii 2022 (klient: Fundacja Zwolnieni z teorii, agencja: Idea Creative Group). Dziękujemy za zaufanie i serdecznie gratulujemy!

Ponadto w kategorii MP Power 12 (Dostawca Venue) w finałowej „złotej trójce” znalazł się Dominik Nowacki, dyrektor Toru Wyścigów Konnych Służewiec.

Niepowtarzalna przestrzeń eventowa

Tor Służewiec to nie tylko miejsce sportowych emocji związanych z wyścigami konnymi, ale również wyjątkowa lokalizacja na eventowej mapie Warszawy. Uniwersalna przestrzeń Toru Służewiec pozwala organizatorom wydarzeń na realizację nawet najbardziej nietypowych pomysłów i aranżacji. Na potrzeby eventów udostępniamy również parking na ponad dwa tysiące miejsc postojowych. Do dyspozycji organizatorów wydarzeń plenerowych oddajemy także piękne i przestronne tereny zielone.

Jako przestrzeń eventowa na terenie Toru wykorzystywane są m.in. efektowne budynki trybun. Do potrzeb organizacji średnich i dużych wydarzeń dostosowana jest Trybuna II, obiekt oddany do użytku w 1939 r. Główna hala eventowa to ponad 1800 m2 wolnej przestrzeni o wysokości 11 metrów! Przestronne wnętrze to niewątpliwy atut obiektu, do którego przylega „Rotunda”, czyli w pełni przeszklone, półokrągłe pomieszczenie o powierzchni kolejnych 450 m2. Dodatkowymi zaletami hali są dwa wewnętrzne poziomy, dające możliwość adaptacji na strefę techniczną i przestrzeń VIP. Zarówno Rotunda, jak i hala eventowa posiadają własne niezależne od siebie wejścia, pozwalające przygotować dowolne scenariusze wydarzeń.

Trybuna Honorowa to przedwojenny, czterokondygnacyjny budynek z dwiema antresolami (łącznie pięć poziomów), który na przełomie lat 2016/2017 został poddany pełnej rewitalizacji oraz aranżacji nawiązującej do lat 20. i 30. XX wieku. Trybuna Honorowa to przede wszystkim miejsce spotkań pasjonatów wyścigów konnych. Początek roku 2018 przyniósł jednak możliwość wykorzystania tego architektonicznego unikatu także pod organizację innych przedsięwzięć jak gale, premiery czy wydarzenia firmowe. Architektura Trybuny Honorowej najczęściej wybierana jest do organizacji wydarzeń o kameralnym charakterze. Odbywają się tu zarówno konferencje, jak i różnego rodzaju szkolenia czy spotkania biznesowe.

Warto na własne oczy zobaczyć Tor Wyścigów Konnych Służewiec, poczuć atmosferę tego miejsca i dać mu się oczarować.