Traf Online
Oglądaj i graj!!!
Podwajamy wyścigowe emocje!
Zaloguj się na TrafOnline.pl już teraz!

możliwości

toru Służewiec

Wybudowany w latach trzydziestych Warszawski Tor Służewiec jest unikalnym obiektem na skale światową. Jest to jeden z najstarszych torów na których odbywają się wyścigi konne w Europie. Swoją ponad czasową architekturą, bogatą historią i imponującą zieloną przestrzenią ten obiekt z roku na rok przyciąga coraz większe grono miłośników jednego z najbardziej prestiżowych sportów na świecie.

W trakcie sezonu wyścigowego, który trwa przez osiem miesięcy w roku (kwiecień – listopad) odbywają się 54 dni wyścigowe w tym te najbardziej prestiżowe nagrody takie jak: Gala rozpoczęcia sezonu, lipcowa Gala Derby, jesienna Gala – Nagroda Wielkiej Warszawskiej oraz wiele innych. Podczas każdego z tych wydarzeń Tor Służewiec odwiedza ponad kilka tysięcy widzów z kraju i zagranicy.

Na terenie całego kompleksu mierzącego 138 hektarów, znajdują się między innymi zabytkowe trybuny, główny tor wyścigowy, park oraz parking. Teren Toru Służewiec charakteryzuje się bardzo dobrą lokalizacją w bliskim położeniu od Centrum miasta, a jednocześnie przez to, iż jest to teren zamknięty otoczony zielenią zapewnia naszym gościom dyskrecję i możliwość zagospodarowania przestrzeni według własnych potrzeb.

Tor Służewiec jest miejscem, który ma ogromny potencjał i daje wiele możliwości wykorzystania przestrzeni. W historii obiektu zapisały się nie tylko istotne wydarzenia sportowe, ale także dużej rangi wydarzenia kulturalne i biznesowe. W trakcie dni wyścigowych Tor Służewiec może stać się wspaniała alternatywa do spędzenia czasu wolnego z rodzinną bądź przyjaciółmi.