Traf Online
Oglądaj i graj!!!
Podwajamy wyścigowe emocje!
Zaloguj się na TrafOnline.pl już teraz!

Aktualności

Tor Służewiec

Służewieckie opowieści – spacer z przewodnikiem

17 lutego 2023

„7, bo siódmy dzień tygodnia. 1, bo pierwszy raz jestem na wyścigach. 4, bo koń ma cztery nogi.”. To właśnie powiedział Nikodem Dyzma po trafieniu tripli w filmie „Kariera Nikodema Dyzmy”, do którego zdjęcia były realizowane na terenie Toru Służewiec. Ty też możesz w siódmy dzień tygodnia, a dokładniej w niedzielę, 26 lutego pojawić się po raz pierwszy na wyścigach!

Warszawski Tor Wyścigów Konnych Służewiec to jedyne w swoim rodzaju miejsce, w którym piękno architektury i niepowtarzalny klimat Toru powodują, że musisz go odwiedzić.

  • Poznasz tajemnice i ciekawostki jednej z największych inwestycji w przedwojennej Warszawie, działającej od 1939 r. do dziś.
  • Odwiedzisz miejsca, w których nagrywane były filmy „W jak Morderstwo”, „Bo we mnie jest seks”, „Wkręceni 2” oraz seriale takie jak „Sexify”, „M jak Miłość”, „Barwy Szczęścia”, „Na Wspólnej” i wiele innych.
  • Wejdziesz na plan teledysku „Początek” Męskie Granie Orkiestra 2018
  • Przejdziesz drogą, którą jeźdźcy i konie pokonują przed wyścigiem.

Aby poczuć klimat starej Warszawy, wyścigowych emocji i dotknąć murawy, na której prezentowane są konie przed każdą gonitwą, koniecznie weź udział w spacerze z Barbarą Bosak Herbst – socjolożką, badaczką, autorką książki „Warszawska enklawa. Świat Wyścigów konnych na Służewcu” (2020) oraz reżyserką filmu „450 kilo marzeń” (2018), które poświęcone są stołecznym wyścigom konnym. Udział jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona. Nie zwlekaj i wypełnij FORMULARZ>>>