Traf Online
Oglądaj i graj!!!
Podwajamy wyścigowe emocje!
Zaloguj się na TrafOnline.pl już teraz!

Aktualności

Tor Służewiec

Sensacyjne rozstrzygnięcia sobotnich gonitw

13 listopada 2021

Ostatnia wyścigowa sobota sezonu była pełna niespodziewanych rozstrzygnięć. Graczom nie udało trafić się nie tylko septymy, ale też dwóch tripli z rzędu. W gonitwie o Nagrodę Pawimenta zwyciężył faworyzowany Blizbor pod Aslanem Kardanovem, natomiast w Nagrodzie Geparda liczona w dalszej kolejności Hadjar pod Karoliną Kamińską.

Mocnym akcentem zakończył świetny sezon Blizbor. Pięcioletni ogier triumfując w Nagrodzie Pawimenta, wygrał trzecią gonitwę w sezonie. Potwierdził tym samym wysoką formę z bardzo dobrego występu w Criterium, gdzie zajął drugie miejsce. Drugą gonitwę imienną tego dnia – Nagrodę Geparda wygrała Hadjar pod Karoliną Kamińską. Klacz stoczyła zacięty pojedynek z mocniej liczoną wśród graczy Djenah.

Nie był to łatwy dzień dla Typerów. Po wygranej niezbyt liczonego Chandalara, trzy gonitwy z rzędu wygrywali faworyci, ale w następnych wyścigach przyszło prawdziwe trzęsienie ziemi. Najpierw wygrała Hadjar, co jeszcze nie było aż tak dużą niespodzianką, ale już wygrane Subiectuma, Monte Carlo czy Asrar Al Khalediah „uśpiły tor” na dobre. Żaden z graczy nie trafił dzisiaj septymy, natomiast kwinta była jedna. Rzadko zdarza się, żeby gracze nie trafili tripli, czyli zwycięzców trzech kolejnych gonitw. Dzisiaj nie trafiono dwóch – od gonitwy piątej i od gonitwy szóstej.

Wszystkie pule przejdą na ostatni dzień sezonu. Start gonitw już w niedzielę o 10:00.