MENU

Aktualności: - wszystkie:

Przekonujące zwycięstwo Fazzy w Prix Dragon

Trenowany przez Michała Borkowskiego Fazza Al Khalediah zaprezentował zwyżkę formy i w dobrym stylu wygrał Prix Dragon – bieg przygotowawczy do Arabian World Cup. To świetny prognostyk przed najważniejszym startem sezonu dla najlepszego araba w Polsce.

Dzisiaj Fazzy Al Khalediah dosiadał jeden z najlepszych dżokejów na świecie – Christophe Soumillon. Belg spokojnie ulokował się w dystansie na trzeciej pozycji i na prostej ruszył przy kanacie. Tam był też prowadzący od początku Lighning Bolt. Soumillon znalazł jednak miejsce pomiędzy nim, a atakującym po zewnętrznej Messim. Fazza spokojnie przyspieszył i wygrywał dość pewnie. Tymczasem Messi  końcówce pokonał broniącego się Lighning Bolta.

QATAR CUP – PRIX DRAGON (G1 PA, 4 l. i st., 2000 m), pula nagród: 85 000 euro

1. Fazza Al Khalediah – Ch. Soumillon 58 kg, tr. Michał Borkowski, wł. Polska AKF sp. z o.o.
2. Messi – E. Hardouin 58
3. Lighning Bolt – T. Bachelot 58
4. Snan – J. Auge 57
5. Kanaan – I. Mendizabal 58

pew: 1 ¾ – ¾ – ¾ – 3 ½
czas: 2’13,86”

Szanowny Użytkowniku,

zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. chcielibyśmy poinformować Cię o sposobach oraz zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych na stronach naszego serwisu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Totalizator Sportowy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, ul. Targowa 25, 03-728 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, Wydział XIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000007411, REGON: 012862749, NIP: 5250010982.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu:

  • zapewnienia działania oraz dalszego rozwoju naszego serwisu, w tym właściwego zabezpieczenia Twoich danych osobowych.

Serwis totalizator.pl nie podejmuje decyzji w sposób zautomatyzowany (nie dokonuje profilowania).

Twoje dane osobowe mogą być przekazywane innym podmiotom współpracującym z Totalizatorem Sportowym Sp. z o.o., w tym:

  • Spółkom zależnym współpracującym z Totalizatorem Sportowym Sp. z o. o.
  • dostawcom systemów IT, z którymi współpracujemy
  • podmiotom konsultingowym, audytorom oraz kancelariom prawnym
  • upoważnionym podmiotom na udokumentowany wniosek, np. policji.

Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych i prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania.

Dane, na przetwarzanie których wyraziłeś zgodę zostaną niezwłocznie usunięte po wycofaniu przez Ciebie udzielonej wcześniej zgody. Swoimi danymi osobowymi możesz zarządzać z poziomu konta użytkownika.

Dane osobowe będą przechowywane przez okres umożliwiający ochronę roszczeń na podstawie obowiązujących przepisów prawa.

Posiadasz ponadto prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych gdy uznasz, iż przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy o ochronie danych osobowych, w tym przepisy Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Wszelkie informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym realizację praw wynikających z przetwarzania danych uzyskasz wysyłając e-mail na adres: iod@totalizator.pl.

Zapoznałem się
Pomiń