Traf Online
Oglądaj i graj!!!
Podwajamy wyścigowe emocje!
Zaloguj się na TrafOnline.pl już teraz!

Aktualności

Tor Służewiec

Panie będą rządzić na Służewcu

14 października 2021

To Panie będą grały pierwsze skrzypce podczas niedzielnego mityngu na służewieckim torze. Piąta (ostatnia) odsłona cyklu Women Power Series, a także specjalna edycja International Women Power Cup to wyścigi, w których koni dosiadać będą wyłącznie amazonki. Dodatkowo tego samego dnia zobaczymy decydujący etap rywalizacji rankingu uczniowskiego, w którym bliska powtórzenia ubiegłorocznego sukcesu jest Oliwia Szarłat.

Przed nami ostatnia odsłona tegorocznej edycji Women Power Series. Piąty wyścig zadecyduje o końcowej klasyfikacji całego cyklu, którego zakończeniu towarzyszyć będzie specjalna gonitwa międzynarodowa. W International Women Power Cup koni dosiądą także amazonki nie ścigające się regularnie na Służewcu. Będziemy mieli okazję zobaczyć w akcji Czeszki: Ingrid Janackovą Koplikovą oraz Vendulę Koreckovą, pochodzące ze Skandynawii Kaię Ingolfsland oraz Annę Pilroth, a także ścigającą się we Francji Elaurę Cieślik. W tym samym wyścigu Polskę reprezentować będą dżokej Joanna Wyrzyk oraz kandydat dżokejski Karolina Kamińska.

O zwycięstwo we właściwej serii Women Power walczą wspomniane Joanna Wyrzyk (31 pkt) i Karolina Kamińska (28 pkt). Między nimi w klasyfikacji jest jeszcze Nikola Cyrkler (29 pkt), która także zachowuje szanse na ostateczny triumf, choć w niedzielę dosiądzie mniej liczone Power Spirit.

Na piątym miejscu rankingu Women Power znajduje się Oliwia Szarłat, która nie ma szans na końcowy sukces w tej rywalizacji, ale może być niemal pewna obronienia tytułu sprzed roku w rankingu młodych jeźdźców. W tym zestawieniu ma 9 pkt przewagi nad Oskarem Nowakiem, który w niedzielę dosiądzie outsidera Al-Zara. Z kolei Oliwia pojedzie na mocno liczonym Matadorze.

Fani wyścigów będą mogli zobaczyć także zmagania na wewnętrznej bieżni, dedykowanej dla gonitw płotowych. Dzień wyścigowy zakończą bowiem Nagroda Rosario (dla trzylatków) oraz Memoriał Jerzego Eliasa (dla koni starszych, które nie wygrały w tym roku w tej konkurencji).

Start gonitw w niedzielę o godzinie 12:00!