Traf Online
Oglądaj i graj!!!
Podwajamy wyścigowe emocje!
Zaloguj się na TrafOnline.pl już teraz!

Aktualności

Tor Służewiec

Ostatnie gonitwy pozagrupowe sezonu 2021

5 listopada 2021

Koniec sezonu zbliża się wielkimi krokami. Podczas najbliższej dwudniówki po raz ostatni w tym sezonie na Służewcu konie będą ścigać się w gonitwach pozagrupowych o Nagrodę Nemana i Sac-a-Papier – najdłuższej gonitwie w służewieckim kalendarzu.

Stawkę w Sac-a-Papier tworzy szóstka czterolatków. Najwyżej sklasyfikowany jest Hipop de Loire, który zajmuje wysokie, siódme miejsce w handikapie generalnym wśród starszych folblutów. Zadanie utrudnić mu mogą dodatkowe kilogramy za start w niższej kategorii – na dystansie 3200 metrów trzy kilogramy mogą mieć duży wpływ na wynik gonitwy. Z duetu Smashing – Neverland, dotychczas w bezpośrednich startach górą był wałach trenowany przez Piotr Piątkowskiego. Dystans, który przed nimi stoi z pewnością powinien obu odpowiadać. Z pozostałej trójki formą wyróżnia się Luaithrion, który zanotował dwie rzędowe wygrane.

Smashing

Ostatnia gonitwa pozagrupową, dla dwulatków rozegrana zostanie w niedzielę. Poza Scarlett Jive, cała czwórka ma na swoim koncie przynajmniej jedno zwycięstwo. Dwie wygrane odnotował już Don Kasters, który dość niespodziewanie triumfował w gonitwie o Nagrodę Jaguara. To jemu przypadnie niewdzięczna rola faworyta gonitwy. Dzień później do rywalizacji staną także młode klacze pełnej krwi angielskiej w gonitwie o Nagrodę Upsali. Wśród faworytek należy wymienić Jenny Of Success oraz Kenę. Nie zabraknie w najbliższy weekend także rywalizacji kłusaków.

Start gonitw w sobotę i niedzielę o godzinie 10:00.