Traf Online
Oglądaj i graj!!!
Podwajamy wyścigowe emocje!
Zaloguj się na TrafOnline.pl już teraz!

Aktualności

Tor Służewiec

Ogólnopolski pokaz 3-letnich koni arabskich czystej krwi w treningu wyścigowym w sezonie 2023

12 października 2023

21 października na Torze Służewiec odbędzie się Ogólnopolski pokaz 3-letnich koni arabskich czystej krwi w treningu wyścigowym w sezonie 2023. Czempionat odbędzie się w godzinach 10-14. O godz. 16.30 będzie miała miejsce gonitwa pokazowa. Wydarzenie, objęte honorowym patronatem przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, ma na celu promocję wyścigów konnych jako próby dzielności dla koni arabskich hodowanych w Polsce.

ZGŁOSZENIA

Konie do pokazu należy zgłaszać na załączonym poniżej formularzu na adres mailowy: zgloszenia.pokaz@gmail.com w nieprzekraczalnym terminie do 15.10.2023 r.

W załącznikach znajdą Państwo:

  • szczegółowe warunki pokazu,
  • formularz zgłoszeniowy do pokazu.

Warunkiem uczestnictwa konia w pokazie jest ukończenie przez niego minimum jednej gonitwy rozgrywanej na torze wyścigowym w Warszawie, Wrocławiu lub Sopocie, zgodnie z planami wyścigowymi zatwierdzonymi przez PKWK. W przypadku, gdy koń został zgłoszony do sezonu wyścigowego, a nie wystartował w gonitwie, może wziąć udział w ocenie, ale wypłata ew. nagrody zostanie zrealizowana dopiero po spełnieniu warunku ukończenia gonitwy. Jeżeli koń zdobędzie płatne miejsce w pokazie, a nie dopełni warunku ukończenia min. jednej gonitwy w danym sezonie, traci prawo do nagrody pieniężnej.

Organizatorem pokazu jest Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa, patronem merytorycznym Polski Klub Wyścigów Konnych, natomiast koordynatorem wykonawczym – Totalizator Sportowy – Oddział Tor Wyścigów Konnych Służewiec w Warszawie.

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU

Oprócz pokazu, tego dnia na Torze Służewiec odbędzie się również 40. dzień wyścigowy. Rozegranych zostanie dziesięć gonitw, w tym m.in. Nagroda Porównawcza, Nagroda Korabia, Nagroda Scyrisa, Nagroda Batyskafa oraz kolejna z cyklu gonitw uczniowskich. Start pierwszego wyścigu o godz. 11.00.

Dla publiczności wstęp na pokaz i wyścigi 21 października jest bezpłatny.