Traf Online
Oglądaj i graj!!!
Podwajamy wyścigowe emocje!
Zaloguj się na TrafOnline.pl już teraz!

Aktualności

Tor Służewiec

Nowy numer magazynu „Kanat” już dostępny

15 grudnia 2023

Na naszej stronie internetowej można już przeczytać najnowszy numer magazynu wyścigowego „Kanat”. W środku jak zwykle czeka na Was mnóstwo ciekawych materiałów, w tym podsumowanie sezonu 2023 i rozmowy z jego bohaterami.

To był historyczny rok dla polskich wyścigów. Po raz pierwszy Wielka Warszawska rozegrana została z rangą Listed i znalazła się w elitarnym gronie europejskich gonitw, dających koniom status Black Type. Sezon 2023 podsumowują w obszernym materiale Krzysztof Romaniuk i Robert Zieliński. O Le Destrierze, zwycięzcy Wielkiej Warszawskiej, i Macieju Janikowskim, trenerze triumfatora Derby – Westminster Moona, czyli wielkich bohaterach tego roku, pisze z kolei Jan Zabieglik.

W grudniowym „Kanacie” nie zabrakło też inspirujących rozmów. Na pytania naszej redakcji odpowiadali: trenerka Marlena Stanisławska, prezes firmy Westminster Marian Ziburske, właściciel Kishore Mirpuri oraz hodowca Jarek Zalewski.

Z najnowszego numeru dowiecie się także, jakie wydarzenia pozawyścigowe odbywają się na brytyjskich torach oraz przeczytacie tekst historyczny o koncepcjach hipologicznych Fryderyka Jurjewicza.

Zapraszamy do lektury, która umili Wam oczekiwanie na kolejny sezon wyścigowy!