Traf Online
Oglądaj i graj!!!
Podwajamy wyścigowe emocje!
Zaloguj się na TrafOnline.pl już teraz!

Aktualności

Tor Służewiec

Nowi autorzy i rubryki. Marcowy KANAT już na naszej stronie!

19 marca 2024

Dobiega końca wielkie odliczanie do Otwarcia Sezonu Wyścigowego 2024. Pierwszy raz w tym roku bomba pójdzie w górę 20 kwietnia. Tym samym rozpocznie się pierwszy z 46 dni wyścigowych i jednocześnie jubileuszowy, 80. sezon na Torze Służewiec. Ostatnie tygodnie oczekiwania umili z pewnością lektura najnowszego numeru Magazynu wyścigowego KANAT.

Sezon 2024 to nowe emocje i nowi bohaterowie, więc i w KANACIE zaszły pewne zmiany. Wśród debiutujących w naszym Magazynie rubryk znajdziecie m.in. felieton legendy polskich wyścigów Andrzeja Szydlika, równolatka Toru Służewiec. Miłośnicy wyścigów konnych koniecznie muszą zapoznać się z pierwszą odsłoną tajemniczo brzmiącego cyklu „Piątka KANATU” oraz spojrzeć na nadchodzący sezon „Eksperckim okiem”. Fanów mody i wyścigowego stylu zapraszamy z kolei do felietonu Damosfery.

Co jeszcze czeka w tym numerze KANATU? Omówienie najważniejszych wydarzeń sezonu 2024, rzut oka na to, co dzieje się za granicą oraz wspomnienie „Króla toru” Tomasza Dula. Jan Zabieglik wytłumaczy, czym jest handikap, Oliwia Szarłat opowie o swojej miłości do wyścigów, a Annamaria Sobierajska podpowie, jak wytrenować smoka (choć tekst jest oczywiście o folblutach 😉).

Cały Magazyn przeczytać można na naszej stronie internetowej. Zapraszamy do lektury i do zobaczenia 20 kwietnia na Torze Służewiec!