MENU

Magazyn Kanat

Magazyn Kanat podsumowuje sezon 2020

Na Tor Służewiec zawitała jesień już dawno, za chwilę przyjdzie zima. I tak jak przyroda ma swój cykl i powoli zasypia, tak i wyścigi zwalniają tempo po intensywnym sezonie.

Rok 2020 na Torze Wyścigów Konnych Służewiec to mnóstwo sportowych emocji, zacięta walka i piękne zwycięstwa. W tym roku odbyło się 51 mitingów, a podczas nich przeprowadzono 459 gonitw dla koni pełnej krwi angielskiej, czystej krwi arabskiej, kłusaków francuskich oraz koni półkrwi.

Mimo tego, że sezon 2020 okazał się trudnym czasem ze względu na pandemię COVID-19, zwycięsko wyszliśmy z tej próby. Dzięki ciężkiej pracy i zaangażowaniu całego środowiska udało się pokonać wszystkie trudności i szybko wrócić do wyścigowej rzeczywistości. Wydarzyło się wiele, dlatego warto poświęcić dłuższą chwilę na podsumowanie tego wyjątkowego sezonu. W tym numerze Magazynu KANAT znajdziecie przegląd sportowy sezonu, m.in. materiały od ekspertów studia Służewiec iTV – Roberta Zielińskiego, Michała Kuracha i Witolda Sudoła, którzy przedstawili rywalizację na torze w pigułce. Na Gali Zakończenia Sezonu poznaliśmy laureatów najważniejszych wyróżnień – jeżeli jeszcze ich nie poznaliście, śmiało zajrzyjcie do naszej galerii sław!

Choć Służewiec najbardziej słynie z wyścigów konnych to obliczy ma wiele. W tym numerze także przegląd eventów i inwestycji, które miały miejsce w tym roku. Mimo totalnego zahamowania branży MICE w tym roku na Torze zorganizowano kilka naprawdę ciekawych wydarzeń. Po okresie odmrożenia wiosennych obostrzeń firmy z branży eventowej postawiły na wydarzenia w przestrzeni otwartej. I tak w parku członkowskim na Służewcu odbyły się spotkania edukacyjne, które miały na celu konsolidować branżę i pomóc jej w nauce nowych, dobrych praktyk dostosowanych do aktualnie panujących warunków. Z kolei wśród największych sukcesów inwestycyjnych z pewnością trzeba wymienić
przeprowadzenie skomplikowanego procesu montażu nawadniania bieżni toru głównego. Szerszy przegląd zarówno eventów, jak i inwestycji znajdziecie na kolejnych stronach.

W nadchodzącym czasie pracy na trochę zwolnionych obrotach, oczekiwania na kolejny rok życzymy Wam dużo ciepła, czasu spędzonego wśród najbliższych oraz odwagi w planowaniu i marzeniu o kolejnym sezonie wyścigowym. Wiemy, że tak jak i my, nie możecie już się doczekać startu gonitw w 2021!

Śmiało patrząc w przyszłość, życzymy Wam miłej lektury!
Redakcja Magazynu KANAT

Szanowny Użytkowniku,

zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. chcielibyśmy poinformować Cię o sposobach oraz zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych na stronach naszego serwisu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Totalizator Sportowy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, ul. Targowa 25, 03-728 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, Wydział XIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000007411, REGON: 012862749, NIP: 5250010982.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu:

  • zapewnienia działania oraz dalszego rozwoju naszego serwisu, w tym właściwego zabezpieczenia Twoich danych osobowych.

Serwis totalizator.pl nie podejmuje decyzji w sposób zautomatyzowany (nie dokonuje profilowania).

Twoje dane osobowe mogą być przekazywane innym podmiotom współpracującym z Totalizatorem Sportowym Sp. z o.o., w tym:

  • Spółkom zależnym współpracującym z Totalizatorem Sportowym Sp. z o. o.
  • dostawcom systemów IT, z którymi współpracujemy
  • podmiotom konsultingowym, audytorom oraz kancelariom prawnym
  • upoważnionym podmiotom na udokumentowany wniosek, np. policji.

Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych i prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania.

Dane, na przetwarzanie których wyraziłeś zgodę zostaną niezwłocznie usunięte po wycofaniu przez Ciebie udzielonej wcześniej zgody. Swoimi danymi osobowymi możesz zarządzać z poziomu konta użytkownika.

Dane osobowe będą przechowywane przez okres umożliwiający ochronę roszczeń na podstawie obowiązujących przepisów prawa.

Posiadasz ponadto prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych gdy uznasz, iż przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy o ochronie danych osobowych, w tym przepisy Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Wszelkie informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym realizację praw wynikających z przetwarzania danych uzyskasz wysyłając e-mail na adres: iod@totalizator.pl.

Zapoznałem się
Pomiń