Traf Online
Oglądaj i graj!!!
Podwajamy wyścigowe emocje!
Zaloguj się na TrafOnline.pl już teraz!

Aktualności

Tor Służewiec

Magazyn eleganckiej mody wyścigowej – lata 60.

1 września 2023

Już tylko miesiąc dzieli nas od jednej z najważniejszych gonitw sezonu na Torze Wyścigów Konnych Służewiec. 1 października rozegrana zostanie Wielka Warszawska, królowa służewieckich gonitw, która od ponad stu lat jest jednym z wyznaczników warszawskiej tożsamości. Jak co roku, będzie to też wielkie wydarzenie towarzyskie i modowe.

Konkurs na najpiękniejszą stylizację w kapeluszu, organizowany corocznie przez Damosferę podczas Wielkiej Warszawskiej, zawsze odwołuje się do mody lat minionych. W tym roku spędzimy ten wyjątkowy dzień w stylu lat 60. By przybliżyć ten okres gościom Toru Służewiec i podpowiedzieć, jaki strój wybrać, powstał Magazyn eleganckiej mody wyścigowej – lata 60.

W konkursie wziąć mogą udział zarówno panie, panowie, jak również dzieci. Oceniana będzie całość konkursowych stylizacji, zatem warto pamiętać o każdej części garderoby, w tym o kapeluszach lub fascynatorach. Jury, w którym zasiądzie m.in. Małgorzata Kożuchowska, będzie mieć jak zawsze ciężki orzech do zgryzienia. Wielka Warszawska co roku gromadzi na Torze Służewiec nie tylko tłumy miłośników wyścigów konnych, ale także tysiące Warszawiaków, którzy wiedzą, że tego dnia po prostu trzeba tu być. Ponownie czeka nas wielkie wyścigowe święto, szereg dodatkowych atrakcji (oprócz wspomnianego konkursu również m.in. muzyka na żywo czy strefa zabaw dla dzieci) oraz mnóstwo wspaniałych emocji i wrażeń.