Traf Online
Oglądaj i graj!!!
Podwajamy wyścigowe emocje!
Zaloguj się na TrafOnline.pl już teraz!

Aktualności

Tor Służewiec

Magazyn Eleganckiej Mody Wyścigowej – Damosfera

18 kwietnia 2023

Prestiżowe gonitwy i niepowtarzalna atmosfera sprawiają, że od ponad 80 lat Tor Wyścigów Konnych Służewiec przyciąga nie tylko warszawiaków, ale także turystów z kraju i z zagranicy. Tor na warszawskim Służewcu to jeden z najpiękniejszych tego typu obiektów, który nadal zachwyca wspaniałą modernistyczną architekturą i wszechobecną przyrodą. Weekendowa wizyta na służewieckim Torze to znakomita okazja do spotkania towarzyskiego, spędzenia wolnego czasu z dala od wielkomiejskiego zgiełku, a równocześnie możliwość doświadczenia niezwykłych, sportowych emocji. Nieodłącznym elementem Toru Służewiec jest również wyjątkowy styl i moda wyścigowa. To tu można spotkać wytworne panie w niecodziennych nakryciach głowy oraz eleganckich mężczyzn w kapeluszach i kaszkietach. Wychodząc naprzeciw wszystkim zainteresowanym stylem i elegancją oraz dążąc do popularyzacji kultury wyścigowej, Damosfera przygotowała Magazyn Eleganckiej Mody Wyścigowej, którego premiera odbyła się dziś na Torze Służewiec.

Niezwykle oryginalne i eleganckie stylizacje zostały przygotowane przez projektantkę i mistrzynię krawiectwa Aleksandrę Wittę (Episode pracownia krawiecka). Dopełnieniem stylizacji są oczywiście kapelusze i fascynatory autorstwa Martyny Maliszewskiej-Mańk (M&M Millinery).

W Magazynie Eleganckiej Mody Wyścigowej znajdą Państwo nie tylko garść informacji, jak przygotować się na wizytę na torze wyścigów konnych, ale również artykuły o modzie wyścigowej i niezwykle ciekawe wywiady z Małgorzatą Kożuchowską, Violą Piekut i Ewą Wachowicz.

Najbliższa okazja do zobaczenia wyścigów konnych na żywo już 22 kwietnia. Tego dnia na Torze Służewiec będziemy świadkami Otwarcia Sezonu 2023. Nie zapomnijcie przed wizytą zapoznać się z Magazynem Eleganckiej Mody Wyścigowej. Do zobaczenia!