Traf Online
Oglądaj i graj!!!
Podwajamy wyścigowe emocje!
Zaloguj się na TrafOnline.pl już teraz!

Aktualności

Tor Służewiec

Koncerty, premiery, wystawy – podsumowujemy służewiecki lipiec

3 sierpnia 2023

Wybitny reżyser Alfred Hitchcock mawiał, że dobry film powinien zaczynać się od trzęsienia ziemi, a potem napięcie ma nieprzerwanie rosnąć. Lipiec na Torze Służewiec doskonale spełnił te warunki.

2 lipca odbyło się wydarzenie, na które miłośnicy wyścigów konnych czekają cały rok. Gala Derby jak zwykle dostarczyła wspaniałych zwycięstw i niepowtarzalnych emocji. Goście wydarzenia ponownie mogli też obserwować unikalny styl i modę wyścigową, które stanowią stały element Gali Derby. W lipcu odbyło się w sumie pięć dni wyścigowych, w trakcie których rozegrano 49 gonitw.

Ledwo opadły wyścigowe emocje po Gali Derby, a na Torze Służewiec już zagościli fani muzyki. W dniach 7-8 lipca mogliśmy oglądać występy artystów w ramach najpopularniejszej trasy koncertowej w Polsce – Męskie Granie.

Kolejny tydzień należał z kolei do miłośników motoryzacji. Od 13 do 14 lipca, w Trybunie II, miała miejsce polska premiera w pełni elektrycznych SUV-ów Volvo EX30 oraz Volvo EX90. Pierwszy dzień przeznaczony był na uroczysty event, a drugi na konferencję i szkolenie. Niedziela, 16 lipca, to już był czas nie nowości, a ponadczasowej klasyki. Tego dnia gościliśmy na Torze Służewiec spotkanie Youngtimer Warsaw dla fanów klasycznej motoryzacji, połączone z wystawą zabytkowych pojazdów.

22 lipca w Trybunie II odbył się wernisaż wystawy Urban Art Area 3. Do 15 sierpnia ten największy przegląd sztuki miejskiej w Polsce można oglądać właśnie na Torze Służewiec. Na wystawę składa się ponad 300 obiektów, autorstwa niemal 70 najwybitniejszych i najciekawszych twórców z dziedziny Urban Art – live painting, murale, graffiti, sitodruk, vlepki, instalacje, rzeźby, fotografie i wiele innych. To jeszcze nie wszystko. W lipcu Tor Służewiec stanowił również plan filmowy dla jednej z przygotowywanych produkcji. Gościliśmy też sesję zdjęciową dla magazynu Vogue oraz po raz kolejny biegaczy z klubu ZabieganeDni.

Autorem zdjęć z Youngtimer Warsaw jest Jacek Kozłowski.