Traf Online
Oglądaj i graj!!!
Podwajamy wyścigowe emocje!
Zaloguj się na TrafOnline.pl już teraz!

Aktualności

Tor Służewiec

Eventowy czerwiec na Torze Służewiec

4 lipca 2023

Za nami bardzo intensywny miesiąc na Torze Służewiec. Oprócz sześciu dni wyścigowych, pełnych emocjonujących gonitw (wśród których był m.in. wyścig o Nagrodę Iwna, czy kolejna odsłona Women Power Series), gościliśmy również szereg innych wydarzeń.

W dniach 2-3 czerwca na Torze Wyścigów Konnych Służewiec odbył się Warsaw Orange Festival. Jest to jedno z największych tego typu wydarzeń w Polsce, które ponownie zgromadziło tysiące fanów muzyki.

8 czerwca należał z kolei do rowerzystów. Gościliśmy tego dnia XIV Memoriał Stanisława Królaka. W ramach wydarzenia miały miejsce m.in. dwa wyścigi główne na rowerach górskich i szosowych.

Gala CEEQA, czyli Central and Eastern European Real Estate Quality Awards, to coroczne spotkanie liderów branży nieruchomości. Wydarzenie odbyło się na Torze Służewiec 14 czerwca.

18 czerwca można było odwiedzić Piknik Poznaj Dobrą Żywność, zorganizowany przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Podczas pikniku ponad 100 wystawców zaprezentowało produkty spożywcze wysokiej jakości. Można też było podziwiać zabytkowe maszyny i urządzenia rolnicze. Mimo trudnych warunków pogodowych, frekwencja była rekordowa. Piknik odwiedziło niemal 6 tysięcy osób.

21 i 22 czerwca na Torze Służewiec zdominowały dyskusje o przyszłości polskiej gospodarki, bezpieczeństwie i zacieśnianiu współpracy międzynarodowej. To wszystko za sprawą kolejnej edycji Kongresu 590, który zainaugurowało wystąpienie Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy.

Kilka dni później, 24 czerwca, odbył się natomiast Dzień Dyplomacji pod patronatem Ministra Spraw Zagranicznych. Była to pierwsza w historii polskich wyścigów konnych okazja, aby przedstawiciele korpusu dyplomatycznego oraz przedstawiciele polskich władz, instytucji kultury i think tanków spotkali się tak licznie w wyjątkowym miejscu i we wspaniałej atmosferze królewskiego widowiska.

Warto wspomnieć, że druga połowa czerwca to także intensywne przygotowania do wielkiego wyścigowego święta, czyli Gali Derby. Przypomnijmy, że w kwietniu tego roku, w ramach konkursu Meeting Planner Power Awards®, Tor Wyścigów Konnych Służewiec otrzymał nagrodę MP Power Venue jako najlepsze miejsce eventowe w Polsce.

Tor Służewiec Eventy

Zdjęcia z Kongresu 590, Orange Warsaw Festival oraz XIV Memoriału Stanisława Królaka pochodzą od organizatorów tych wydarzeń.