MENU

Gonitwy - Wyniki

Dzień 48

2020-11-14 (sobota)

  • Wyniki
  • Video
  • Zdjęcia
  • Relacje
  • Zapowiedzi
  • Wycofane konie

Wynik gonitwy 1

Dystans 1300 m
Gonitwa dla 2-letnich klaczy II grupy. (1300m)
Kolejność Nazwa konia Jeździec Nr startowy
1 Alis Gloriae (FR) dż. J.Wyrzyk (57.0) 3
2 Virago Westminster (IRE) dż. A.Turgaev (57.0) 5
3 Baby Cools (IRE) k.dż. B.Giedyk (57.5) 4
4 Madame Klinova (IRE) k.dż. K.Mazur (57.0) 6
5 Szarotka (FR) k.dż. S.Abaev (57.0) 7
Fast Skarmish (GB) dż. S.Mura (57.0) 1
Edagray (FR) dż. A.Kabardov (57.0) 2
Informacje dodatkowe

Wynik gonitwy 2

Dystans 1600 m
Gonitwa dla 3-letnich klaczy czystej krwi arabskiej II grupy hodowli krajowej wpisanych do Polskiej Księgi Stadnej Koni Arabskich Czystej Krwi (PASB). (1600m)
Kolejność Nazwa konia Jeździec Nr startowy
1 Węgierka k.dż. D.Pantchev (58.0) 4
2 Majra k.dż. S.Abaev (58.0) 7
3 Warszawianka dż. M.Srnec (58.0) 2
4 Efate k.dż. K.Mazur (58.0) 1
5 Fantastyczna dż. A.Turgaev (58.0) 5
6 Pilotka dż. A.Kabardov (58.0) 3
7 Groza st.u. E.Turganaaly Uulu (58.0) 6
Informacje dodatkowe

Wynik gonitwy 3

Dystans 1400 m
Gonitwa dla 2-letnich koni II grupy. (1400m)
Kolejność Nazwa konia Jeździec Nr startowy
1 King of Life (IRE) pr.dż. D.Sabatbekov (57.0) 3
2 Kuri (FR) dż. M.Srnec (57.0) 7
3 Poet's Preem (GB) dż. A.Turgaev (57.0) 4
4 Ouzo (FR) dż. S.Mura (57.0) 6
5 Notorious (SPA) dż. J.Wyrzyk (57.0) 2
6 Frankie Zapata (GB) k.dż. S.Abaev (57.0) 5
7 Mastika k.dż. K.Mazur (56.5) 1
Informacje dodatkowe

Wynik gonitwy 4 - Nagroda Koheilana I

Dystans 2000 m
Gonitwa dla 3-letnich koni czystej krwi arabskiej I grupy. (2000m)
Kolejność Nazwa konia Jeździec Nr startowy
1 Dary Al Khalediah (FR) k.dż. K.Mazur (58.0) 3
2 Zeeba Al Khalediah (FR) dż. A.Turgaev (56.0) 6
3 No Neveur Saularie (FR) dż. S.Mura (58.0) 5
4 Moudjar (SI) k.dż. S.Abaev (58.0) 2
5 Egmej Gal pr.dż. D.Sabatbekov (58.0) 7
Wasmy Al Khalediah (FR) dż. M.Srnec (58.0) 4
Dobra Dynastia dż. V.Popov (56.0) 1
Informacje dodatkowe

Wynik gonitwy 5 - Nagroda Upsali

Dystans 1400 m
Gonitwa dla 2-letnich klaczy I grupy hodowli krajowej wpisanych do Polskiej Księgi Stadnej Koni Pełnej Krwi Angielskiej (PSB). (1400m)
Kolejność Nazwa konia Jeździec Nr startowy
1 Irresistable pr.dż. D.Sabatbekov (57.0) 5
2 Tres Amour dż. J.Wyrzyk (57.0) 3
3 Inthia k.dż. S.Abaev (57.0) 6
4 Lar Pur Lar dż. M.Srnec (57.0) 4
5 Mesa Verde dż. A.Turgaev (57.0) 1
6 Hermida u. S.Altynbekov (57.0) 2
7 Hazardzistka dż. A.Kabardov (57.0) 7
Informacje dodatkowe

Wynik gonitwy 6

Dystans 1600 m
Gonitwa dla 4-letnich i starszych koni czystej krwi arabskiej IV grupy. (1600m)
Kolejność Nazwa konia Jeździec Nr startowy
1 Orlica dż. M.Srnec (59.0) 7
2 Got de Lagarde (FR) dż. S.Mura (59.0) 3
3 Mokha d'Arusula (FR) dż. J.Wyrzyk (59.0) 2
4 Qadma Al Khalediah (FR) (-1) S.Abaev (57.0) 1
5 Frimeuse de Bozouls (FR) pr.dż. D.Sabatbekov (62.0) 6
6 Huawei (AE) (-3) E.Turganaaly Uulu (56.0) 8
7 Mohacz k.dż. K.Mazur (64.0) 5
8 Antaresse (FR) dż. V.Popov (59.0) 4
9 Halezja JR k.dż. D.Pantchev (59.0) 9
Informacje dodatkowe

Wynik gonitwy 7

Dystans 1600 m
Gonitwa handikapowa III grupy dla 3-letnich i starszych koni. Wagi według handikapu generalnego: 4-letnie i starsze plus 1 kg, 3-letnie według handikapu generalnego. (1600m)
Kolejność Nazwa konia Jeździec Nr startowy
1 Terroubi (FR) (-1) D.Pantchev (61.0) 4
2 Tamer (-2) D.Sabatbekov (60.5) 1
3 Warcraft dż. S.Mura (60.0) 7
4 Betfan (IRE) (-3) E.Turganaaly Uulu (61.5) 8
5 Miss Zou (-1) B.Giedyk (58.5) 10
6 Taboo Tattoo (-3) B.Kalysbek Uulu (56.5) 2
7 Minsor (FR) (-4) O.Szarłat (61.5) 3
8 Tawernada dż. J.Wyrzyk (61.5) 5
9 Be My Friend (-1) K.Mazur (56.5) 11
10 Ishii Maki (-1) S.Abaev (60.0) 6
11 Sayif Shadad (GB) (-4) D.Stępniak (59.5) 9
Informacje dodatkowe

Wynik gonitwy 8

Dystans 1300 m
Gonitwa dla 4-letnich i starszych koni wyłącznie IV grupy. (1300m)
Kolejność Nazwa konia Jeździec Nr startowy
1 San Marino (FR) (-4) O.Szarłat (56.0) 4
2 Lady Laila (IRE) dż. A.Turgaev (59.0) 1
3 Dystans (-1) K.Mazur (59.0) 5
4 Rebel (IRE) dż. M.Srnec (60.0) 3
5 Torrent (-1) S.Abaev (59.0) 6
6 Istambuł dż. A.Kabardov (60.0) 8
7 Torys (-3) R.Mannanbek Uulu (57.0) 2
Fox Catcher (BUL) (-3) B.Kalysbek Uulu (57.0) 7
Informacje dodatkowe

Wynik gonitwy 9

Dystans 2200 m
Gonitwa dla 3-letnich i starszych koni IV grupy. (2200m)
Kolejność Nazwa konia Jeździec Nr startowy
1 Design dż. M.Srnec (61.0) 5
2 Devilinthedetail (FR) dż. J.Wyrzyk (59.0) 1
3 Theskyisnolimit (IRE) k.dż. K.Mazur (59.0) 3
4 Carlito (IRE) k.dż. D.Pantchev (61.0) 4
5 Candy Storm (IRE) dż. S.Mura (60.0) 6
6 Bertrimont (FR) (-1) S.Abaev (59.0) 7
7 Leading Lion dż. A.Turgaev (59.0) 8
8 Tebinio dż. M.Kryszyłowicz (61.0) 2
Informacje dodatkowe
Wyścig 1
Wyścig 2
Wyścig 3
Wyścig 4
Wyścig 5
Wyścig 6
Wyścig 7
Wyścig 8
Wyścig 9
cigowy na
Brak galerii

Brak relacji z danego dnia

Brak zapowiedzi danego dnia

Dzień 48 ( sobota ) 2020-11-14


Wycofane konie

Gonitwa Koń Numer
I Fast Skarmish 1
I Edagray 2
IV Dobra Dynastia 1
VIII Fox Catcher 7

Wycofane dodatkowo

Gonitwa Koń Numer
IV Wasmy Al Khalediah 4

Wycofane dodatkowo

Gonitwa Koń Numer
IV Wasmy Al Khalediah 4

Szanowny Użytkowniku,

zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. chcielibyśmy poinformować Cię o sposobach oraz zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych na stronach naszego serwisu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Totalizator Sportowy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, ul. Targowa 25, 03-728 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, Wydział XIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000007411, REGON: 012862749, NIP: 5250010982.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu:

  • zapewnienia działania oraz dalszego rozwoju naszego serwisu, w tym właściwego zabezpieczenia Twoich danych osobowych.

Serwis totalizator.pl nie podejmuje decyzji w sposób zautomatyzowany (nie dokonuje profilowania).

Twoje dane osobowe mogą być przekazywane innym podmiotom współpracującym z Totalizatorem Sportowym Sp. z o.o., w tym:

  • Spółkom zależnym współpracującym z Totalizatorem Sportowym Sp. z o. o.
  • dostawcom systemów IT, z którymi współpracujemy
  • podmiotom konsultingowym, audytorom oraz kancelariom prawnym
  • upoważnionym podmiotom na udokumentowany wniosek, np. policji.

Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych i prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania.

Dane, na przetwarzanie których wyraziłeś zgodę zostaną niezwłocznie usunięte po wycofaniu przez Ciebie udzielonej wcześniej zgody. Swoimi danymi osobowymi możesz zarządzać z poziomu konta użytkownika.

Dane osobowe będą przechowywane przez okres umożliwiający ochronę roszczeń na podstawie obowiązujących przepisów prawa.

Posiadasz ponadto prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych gdy uznasz, iż przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy o ochronie danych osobowych, w tym przepisy Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Wszelkie informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym realizację praw wynikających z przetwarzania danych uzyskasz wysyłając e-mail na adres: iod@totalizator.pl.

Zapoznałem się
Pomiń