Aktualności
Wyniki gonitw – dzień 7 (17.05.2014)
W rozwinięciu wiadomości komplet wyników gonitw z siódmego dnia wyścigowego
– 17 maja.
Dzień 7 (SOBOTA) 17 MAJA 2014
Tor Służewiec
Temperatura 14°C, pochmurno, tor mocno elastyczny (4,1)
Wynik gonitwy I
Dystans 2400 m
Kolejność na Celowniku | Nazwa Konia | Jeździec | Nr Startowy |
1 | TEQUILA DANCE | B.Żakowski | 4 |
2 | VAHINE DU LYS | R.Mateusiak | 1 |
3 | QUANA DE BOURGOGNE | H.Miksha | 6 |
4 | LERA DE BA | M.Wnorowski | 7 |
5 | UKAMAYA VERDERIE | R.Kieniksman | 3 |
Został na starcie koń nr 5 – SAGA
Wycofany koń nr 2 – UXIA D’ALBRET
Czas: 3’24,1″
Wynik gonitwy II
Dystans 1600 m
Kolejność na Celowniku | Nazwa Konia | Jeździec | Nr Startowy |
1 | EMINO | dż.P.Piątkowski 58,5 | 1 |
2 | SZAKUR | dż.W.Szymczuk 58 | 3 |
3 | FOGG | k.dż.A.Kabardov 58 | 4 |
4 | ERYDANA | dż.V.Janaček 56 | 8 |
5 | GRAŃ | dż.M.Březina 57 | 7 |
6 | ETORIO | dż.S.Wasiutow 58 | 6 |
7 | MARCZELLO | dż.M.Srnec 58 | 5 |
8 | CREATOR | dż.S.Mazur 58 | 9 |
9 | GROBLIN | dż.L.Reznikova-Wróblewska 58 | 2 |
Czas: 1’55,2″(8,4-34,4-35,7-36,7)
Styl: łatwo
Odległości: 2 1/4-2-3/4-kr. łeb-2 3/4-3 3/4-3 3/4-24
Wynik gonitwy III
Dystans 1800 m
Kolejność na Celowniku | Nazwa Konia | Jeździec | Nr Startowy |
1 | ROSANNA BEAT | dż.S.Mazur 59 | 11 |
2 | HARRY SPIERS | dż.M.Srnec 59 | 2 |
3 | PANTERA | dż.M.Březina 57 | 7 |
4 | NARSZ | dż.P.Piątkowski 59 | 5 |
5 | KUDRAT | dż.V.Janaček 59 | 9 |
6 | ODWAGA | dż.S.Wasiutow 57 | 8 |
7 | JOKOSZIMA | (-1)A.Mazurkiewicz 56 | 4 |
8 | IZONIA | k.dż.A.Kabardov 59 | 12 |
9 | TUDELLO | (-4)K.Kamińska 55 | 1 |
10 | NICKITINA | dż.C.Fraisl 57 | 6 |
11 | YEATS MAN | dż.A.Turgaev 59 | 13 |
12 | ERLAFF | dż.W.Szymczuk 59 | 3 |
Wycofany koń nr 10 – ROSSINI
Czas: 1’56,8″(20,1-31,4-32,4-32,9)
Styl: w walce
Odległości: nos-szyja-2 1/2-szyja-1 1/4-3 1/4-3/4-1-szyja-9-29
Wynik gonitwy IV
Dystans 1600 m
Kolejność na Celowniku | Nazwa Konia | Jeździec | Nr Startowy |
1 | MARGARET | dż.P.Piątkowski 58,5 | 4 |
2 | ECHALA | dż.S.Mazur 58 | 6 |
3 | WIWIENA | k.dż.A.Falchi 58 | 1 |
4 | MEISA | dż.M.Srnec 58 | 7 |
5 | WAZA | dż.W.Szymczuk 58 | 3 |
Został na starcie koń nr 2 – EL FADA
Wycofany koń nr 5 – WERENA
Czas: 1’56,3″(9,5-35,6-35,5-35,7)
Styl: bardzo łatwo
Odległości: 31/2-11/2-8-12
Wynik gonitwy V
Dystans 1600 m
Kolejność na Celowniku | Nazwa Konia | Jeździec | Nr Startowy |
1 | GREEK SPHERE | dż.A.Turgaev 59 | 1 |
2 | ZIELONA HERBATKA | dż.S.Mazur 59 | 6 |
3 | ROSALKA | dż.V.Janaček 59 | 5 |
4 | LEBENSART | dż.S.Wasiutow 59 | 7 |
5 | AVRORA | dż.V.Popov 59 | 3 |
6 | LIGHT ASH | dż.P.Krowicki 59 | 4 |
7 | ZAFRA | k.dż.A.Kabardov 59 | 2 |
Czas: 1’39,8″(7,8-30-30,6-31,4)
Styl: pewnie
Odległości: 2 1/4-5 1/2-5-3/4-7 1/2-11
Wynik gonitwy VI
Dystans 2000 m
Kolejność na Celowniku | Nazwa Konia | Jeździec | Nr Startowy |
1 | AL KAZAR DE CHALAIN | dż.P.Krowicki 59 | 5 |
2 | WIERZBIN | dż.W.Szymczuk 63 | 2 |
3 | WINCENT | dż.M.Srnec 59 | 3 |
4 | TOLLEE DUST | dż.C.Fraisl 62 | 8 |
5 | PRABUS | dż.S.Mazur 62 | 7 |
6 | OVERTON | dż.S.Wasiutow 59 | 1 |
7 | LIWAN | k.dż.A.Kabardov 60 | 4 |
Wycofany koń nr 6 – FF MATRAH
Czas: 2’27,3″(37,6-37,2-37,1-35,4)
Styl: silnie wysyłany
Odległości: 1-1 1/4-2-6 3/4-8 1/2-2
Wynik gonitwy VII
Dystans 1200 m
Kolejność na Celowniku | Nazwa Konia | Jeździec | Nr Startowy |
1 | DAREMI | dż.V.Janaček 62 | 5 |
2 | STRIKING ROSE | dż.E.Zahariev 62 | 4 |
3 | ANDY CULLEN | dż.S.Mazur 60 | 6 |
4 | LA CALETTA | (-1)A.Kabardov 58 | 7 |
5 | LOUVIERES | dż.M.Srnec 60 | 3 |
6 | ELECTRO POP | dż.P.Piątkowski 60 | 1 |
Wycofany koń nr 2 – FAGHELAED
Czas: 1’14,4″(13,3-30,2-30,9)
Styl: łatwo
Odległości: 1 3/4-1/2-3-9 1/2-3 1/4
Wynik gonitwy VIII
Dystans 2400 m
Kolejność na Celowniku | Nazwa Konia | Jeździec | Nr Startowy |
1 | RAYA PERRINE | T.Salivonchyk | 6 |
2 | NITISA JOSSELYN | W.Kałuża | 7 |
3 | QUALMINA | J.Biernat | 2 |
4 | TEXANA | Ł.Kuryś | 4 |
5 | PEPITE GEDE | S.Bagiński | 5 |
6 | ROMY DU MORET | H.Miksha | 1 |
7 | THEBES DE SASSY | L.Piotrowski | 3 |
Czas: 3’31,5″
Wynik gonitwy IX
Dystans 1600 m
Kolejność na Celowniku | Nazwa Konia | Jeździec | Nr Startowy |
1 | BRIONIYA | dż.A.Turgaev 57 | 5 |
2 | DABBY | dż.M.Březina 57 | 2 |
3 | JAGIELLONIA | dż.S.Mazur 59 | 1 |
4 | TEA | dż.M.Srnec 57 | 4 |
5 | NAVOS | dż.W.Szymczuk 59 | 8 |
6 | BAIGE | (-1)A.Mazurkiewicz 56 | 7 |
7 | MKEEFA | dż.V.Janaček 57 | 9 |
8 | BENJO | k.dż.A.Kabardov 61 | 10 |
9 | MILLENNIUM DESERT | dż.V.Popov 59 | 6 |
Wycofany koń nr 3 – LASSO
Czas: 1’44,4″(8,2-34,4-32,6-29,2)
Styl: dowolnie
Odległości: 5-3/4-1 3/4-1/2-3-1 1/2-1 1/2-6 1/2