Aktualności
Wyniki gonitw – dzień 5 (10.05.2014)
W rozwinięciu wiadomości komplet wyników gonitw z piątego dnia wyścigowego
– 10 maja.
Dzień 5 (SOBOTA) 10 MAJA 2014
Tor Służewiec
Temperatura 15°C, pochmurno z przejaśnieniami, tor lekko elastyczny (3,1)
Wynik gonitwy I
Dystans 3000 m
Kolejność na Celowniku | Nazwa Konia | Jeździec | Nr Startowy |
1 | DŻINGIEL | st.u.A.Chopyk 63 | 2 |
2 | SZARIF | dż.Z.Lica 63 | 3 |
3 | SOLEY | u.P.Gogolewski 68 | 1 |
4 | TEST | dż.R.G.-Panczew 67 | 4 |
5 | MORFINA | u.T.Pastuszka 71 | 7 |
6 | LAURELIN | u.G.Kowalski 66 | 6 |
7 | BARUNI | pr.dż.M.Włostowski 65,5 | 5 |
Czas: 3’19,5″
Styl: pewnie
Odległości: 3-1 1/2-29-25-9-1 3/4
Temperatura 15°C, pochmurno z przejaśnieniami, tor elastyczny (3,4)
Wynik gonitwy II
Dystans 1600 m
Kolejność na Celowniku | Nazwa Konia | Jeździec | Nr Startowy |
1 | MUFID | dż.W.Szymczuk 58 | 7 |
2 | EKASO | dż.T.Lukášek 58 | 8 |
3 | MANGANO | dż.A.Turgaev 58 | 3 |
4 | FUKSUSS | dż.S.Mazur 58 | 4 |
5 | EMOSSA | dż.L.Reznikova-Wróblewska 56 | 2 |
6 | WOLBROM | dż.S.Wasiutow 58 | 5 |
7 | PRYMUS | dż.M.Srnec 58 | 6 |
8 | PALATYNAT | pr.dż.B.Żechowski 58 | 1 |
Czas: 1’57″(8,8-36,7-37,3-34,2)
Styl: wysyłany
Odległości: 3/4-szyja-1 3/4-4-1-5-33
Wynik gonitwy III
Dystans 2000 m
Kolejność na Celowniku | Nazwa Konia | Jeździec | Nr Startowy |
1 | ENJOY THE SILENCE | dż.S.Mazur 60 | 4 |
2 | SILMARILLION | dż.S.Wasiutow 60 | 1 |
3 | NORMAN | (-1)A.Kabardov 59 | 5 |
4 | JANSEN | k.dż.S.Mura 60 | 3 |
5 | MERKADO | dż.A.Turgaev 60 | 6 |
6 | GERMES | dż.E.Zahariev 60 | 7 |
Wycofany koń nr 2 – JEDI
Czas: 2’10,4″(35,9-33,5-31,8-29,2)
Styl: bardzo łatwo
Odległości: 3 3/4-1-2 1/4-szyja-1 1/4
Wynik gonitwy IV
Dystans 1600 m
Kolejność na Celowniku | Nazwa Konia | Jeździec | Nr Startowy |
1 | HARMONICA | dż.S.Wasiutow 61 | 4 |
2 | ECHETA | dż.S.Mazur 61 | 2 |
3 | AURORA | dż.V.Popov 61 | 9 |
4 | SURMA | (-3)B.Giedyk 56 | 5 |
5 | NAIFA AL KHALEDIAH | u.K.Grzybowski 61 | 8 |
6 | AKBARETKA | (-1)A.Kabardov 61 | 1 |
7 | FIRUNA | dż.W.Szymczuk 59 | 3 |
8 | PALIA | (-3)I.Bieliak 56 | 7 |
9 | CERWINKA | dż.A.Turgaev 59 | 6 |
Czas: 1’54,5″(9,1-35,4-34,9-35,1)
Styl: po walce
Odległości: szyja-3 1/2-szyja-1 1/4-2 3/4-3 3/4-3-10
Wynik gonitwy V
Dystans 1800 m
Kolejność na Celowniku | Nazwa Konia | Jeździec | Nr Startowy |
1 | VIF GARCON | dż.S.Mazur 59 | 6 |
2 | STRATHISIA | dż.S.Wasiutow 57 | 2 |
3 | RESPECT RIVER | dż.M.Srnec 59 | 1 |
4 | LITEK | dż.P.Piątkowski 59 | 5 |
5 | PRIME MINISTER | dż.A.Turgaev 59 | 3 |
6 | INDALS | (-3)B.Giedyk 56 | 7 |
Wycofany koń nr 4 – NETTO
Czas: 1’55,9″(21,5-32,5-31,7-30,2)
Styl: wysyłany
Odległości: 1 1/4-5 1/4-kr. łeb-1-10
Wynik gonitwy VI
Dystans 2000 m
Kolejność na Celowniku | Nazwa Konia | Jeździec | Nr Startowy |
1 | CERWING | dż.M.Březina 59 | 5 |
2 | MUZAHIM | k.dż.S.Mura 60 | 3 |
3 | AFRAH | dż.T.Lukášek 58 | 2 |
4 | ESPONNA | dż.S.Mazur 58 | 6 |
5 | ZLATAN | dż.A.Turgaev 59 | 1 |
6 | MUNA | dż.W.Szymczuk 58 | 7 |
Wycofany koń nr 4 – BINT MABI
Czas: 2’20,2″(35,9-36,2-34,1-34,0)
Styl: pewnie
Odległości: 2 1/4-3 1/2-4 1/2-2-kr. łeb
Wynik gonitwy VII
Dystans 2000 m
Kolejność na Celowniku | Nazwa Konia | Jeździec | Nr Startowy |
1 | ELEMENT | dż.S.Mazur 59 | 6 |
2 | ERB–2 | (-4)I.Wójcik 55 | 5 |
3 | DZIEKAN | (-4)K.Grzybowski 55 | 2 |
Nie ukończył gonitwy koń nr 7 – SIMI
Wycofany koń nr 3 – AKCYZA
Wycofany koń nr 1 – ERRATA
Wycofany koń nr 4 – GWARDIA
Czas: 2’56,4″(50,1-49,2-41,1-36,0)
Styl: dowolnie
Odległości: 12-1/2
Wynik gonitwy VIII
Dystans 2000 m
Kolejność na Celowniku | Nazwa Konia | Jeździec | Nr Startowy |
1 | TESTAROSSA | dż.S.Mazur 57 | 2 |
2 | SZUMAWA | dż.L.Reznikova-Wróblewska 56 | 4 |
3 | KORA | dż.A.Turgaev 57 | 3 |
4 | SINGAPUR | dż.S.Wasiutow 57 | 5 |
5 | CHARBINGER | dż.T.Lukášek 59 | 1 |
6 | DJAMAIKA | dż.V.Popov 54 | 7 |
7 | BEDRULBUDUR | dż.M.Srnec 56 | 6 |
Czas: 2’05,1″(32,8-31,2-30,6-30,5)
Styl: wysyłany
Odległości: 1 1/2-szyja-1-3 1/2-7 1/2-11 1/2
Wynik gonitwy IX
Dystans 2200 m
Kolejność na Celowniku | Nazwa Konia | Jeździec | Nr Startowy |
1 | METAFORA | dż.S.Mazur 58 | 7 |
2 | GRETA | (-4)I.Wójcik 54 | 1 |
3 | ESTERA | dż.L.Reznikova-Wróblewska 58 | 10 |
4 | GREG | (-3)J.Kołakowski 57 | 3 |
5 | AMANT | (-1)A.Falchi 59 | 8 |
6 | HARDIA | dż.A.Turgaev 58 | 5 |
7 | GRAWER | (-1)A.Mazurkiewicz 59 | 6 |
8 | ENIGMA | (-4)K.Kamińska 54 | 9 |
9 | DIDŻEJ | (-4)K.Grzybowski 56 | 4 |
Wycofany koń nr 2 – WARMIA dodatkowo
Czas: 2’33,1″(16,4-31,2-32,4-34,6-38,5)
Styl: dowolnie
Odległości: 23-1-15-6-30-6-1 3/4-12