Aktualności
Wyniki gonitw – dzień 2 (27.04)
W rozwinięciu wiadomości komplet wyników gonitw z pierwszego dnia wyścigowego – 27 kwietnia.
Dzień 2 (NIEDZIELA) 27 KWIETNIA 2014
Tor Służewiec
Temperatura 17°C, pochmurno z przejaśnieniami, tor mocno elastyczny (4,4)
Wynik gonitwy I
Dystans 2400 m
Kolejność na Celowniku | Nazwa Konia | Jeździec | Nr Startowy |
1 | MAYORINA | W.Górniak | 3 |
2 | VOCEAN | M.Bończak | 2 |
3 | MOON DE BOISAUBERT | W.Kałuża | 6 |
4 | MELIANA | Ł.Kuryś | 4 |
5 | MASCOTTE DE CORDAY | S.Muszyński | 5 |
Zdyskwalifikowany koń nr 1 – STOCKHOLM D’OYSE
Czas: 3’34,7″
Wynik gonitwy II
Dystans 1600 m
Kolejność na Celowniku | Nazwa Konia | Jeździec | Nr Startowy |
1 | MODRASZEK | dż.S.Mazur 55 | 4 |
2 | DŻERALD | dż.P.Krowicki 59 | 5 |
3 | GREEK SPHERE | dż.A.Turgaev 59 | 3 |
4 | SOPRAN TAMO | k.dż.A.Kabardov 61 | 2 |
Został na starcie koń nr 1 – AVRORA
Czas: 1’43,6″(7,8-30,1-32,0-33,7)
Styl: dowolnie
Odległości: 8-91/2-25
Wynik gonitwy III
Dystans 1600 m
Kolejność na Celowniku | Nazwa Konia | Jeździec | Nr Startowy |
1 | SZAMET | dż.P.Krowicki 59 | 7 |
2 | YEATS MAN | dż.A.Turgaev 59 | 5 |
3 | ODWAGA | dż.S.Wasiutow 57 | 2 |
4 | GRASSHOPPER GREEN | dż.M.Srnec 59 | 8 |
5 | NARSZ | dż.P.Piątkowski 59 | 4 |
6 | PRIME MINISTER | dż.V.Popov 59 | 6 |
7 | JEDYNA | (-3)B.Giedyk 55 | 3 |
8 | ECOLOGICALLY ART | dż.S.Mazur 57 | 1 |
Czas: 1’47,6″(8,6-32,6-32,9-33,5)
Styl: silnie wysyłany
Odległości: 11/2-1-8-41/4-21/2-17-daleko
Wynik gonitwy IV
Dystans 2000 m
Kolejność na Celowniku | Nazwa Konia | Jeździec | Nr Startowy |
1 | AHMAD | dż.P.Krowicki 59 | 7 |
2 | MAGOUN | dż.M.Březina 62 | 4 |
3 | USSAM DE CARRERE | (-1)A.Mazurkiewicz 61 | 1 |
4 | VIA VERDI KOSSACK | dż.S.Mazur 62 | 6 |
5 | DAFFIE ROYAL | dż.A.Turgaev 54 | 2 |
6 | WIERZBIN | dż.W.Szymczuk 59 | 5 |
Zwolniony z dyspozycji startera koń nr 3 – BINT MABI
Czas: 2’234,8″(43,3-40,6-36,0-34,9)
Styl: Silnie wysyłany
Odległości: 11/4-szyja-7-11/4-10
Wynik gonitwy V
Dystans 1800 m
Kolejność na Celowniku | Nazwa Konia | Jeździec | Nr Startowy |
1 | SADAK | dż.M.Březina 59 | 8 |
2 | SELKSPA | dż.A.Turgaev 59 | 4 |
3 | TEMPERAMENT | dż.P.Piątkowski 59 | 7 |
4 | POLEMOS | dż.S.Mazur 59 | 5 |
5 | STRATEG | dż.P.Krowicki 59 | 3 |
6 | TEA | k.dż.S.Mura 57 | 1 |
7 | BENJO | k.dż.A.Kabardov 61 | 6 |
7 | TRENTINO | dż.S.Wasiutow 59 | 2 |
Czas: 1’59,2″(21,5-33,6-32,9-31,2)
Styl: wysyłany
Odległości: 11/2-11/4-43/4-21/2-11/2-41/2-łeb w łeb
Wynik gonitwy VI
Dystans 1600 m
Kolejność na Celowniku | Nazwa Konia | Jeździec | Nr Startowy |
1 | DOLOMITI | dż.M.Srnec 56 | 2 |
2 | STAIGHT AWAY | k.dż.S.Mura 55 | 3 |
3 | ZIELONA HERBATKA | dż.S.Mazur 59 | 6 |
4 | LEBENSART | dż.S.Wasiutow 55 | 4 |
5 | AVANTURA | dż.A.Turgaev 55 | 7 |
6 | ROSANNA BEAT | (-4)I.Wójcik 56 | 1 |
7 | SOPRAN GIGLI | (-1)A.Kabardov 54 | 5 |
Czas: 1’44,5″(7,8-31,6-32,3-32,8)
Styl: w walce
Odległości: kr. łeb-kr.łeb-21/2-10-6-6
Wynik gonitwy VII
Dystans 2400 m
Kolejność na Celowniku | Nazwa Konia | Jeździec | Nr Startowy |
1 | SERENADE DU BETZ | R.Kieniksman | 2 |
2 | QUALMINA | B.Żakowski | 8 |
3 | PEPITE GEDE | S.Bagiński | 3 |
4 | SOURCE DU TREMBLAY | J.Biernat | 7 |
5 | ROMY DU MORET | L.Piotrowski | 1 |
6 | LERA DE BA | M.Wnorowski | 6 |
7 | SAMBA DE L’ETANG | J.Mazur | 5 |
Zdyskwalifikowany koń nr 4 – SAVEUR D’ANJOU
Czas: 3’30,9″
Wynik gonitwy VIII
Dystans 1800 m
Kolejność na Celowniku | Nazwa Konia | Jeździec | Nr Startowy |
1 | ZAHIM | dż.W.Szymczuk 59 | 4 |
2 | ADDIS | (-3)B.Giedyk 59 | 6 |
3 | WINCENT | dż.V.Popov 59 | 3 |
4 | MARWINA | dż.A.Turgaev 57 | 1 |
5 | MORIA | dż.S.Mazur 57 | 2 |
6 | DRAGO | (-1)A.Kabardov 58 | 8 |
7 | ETNUM PSYCHE | (-1)A.Mazurkiewicz 61 | 5 |
8 | AL-DAR | (-1)A.Falchi 58 | 7 |
Czas: 2’15,3″(22,8-37,0-38,3-37,2)
Styl: w walce
Odległości: nos-63/4-16-13/4-41/2-9-1/2
Wynik gonitwy IX
Dystans 1200 m
Kolejność na Celowniku | Nazwa Konia | Jeździec | Nr Startowy |
1 | MILLENNIUM DESERT | dż.V.Popov 59 | 6 |
2 | DJAMAIKA | dż.A.Turgaev 61 | 5 |
3 | MACKMYRA | u.K.Grzybowski 61 | 4 |
4 | SAKSONIA | (-1)A.Mazurkiewicz 57 | 2 |
5 | NANDO OF BUDYSIN | (-4)I.Wójcik 56 | 7 |
6 | BOYARYNYA | dż.S.Mazur 58 | 3 |
7 | SOPRAN CLOKEER | (-1)A.Kabardov 58 | 1 |
Czas: 1’18,4″(14,0-32,0-32,4)
Styl: wysyłany
Odległości: 13/4-3/4-23/4-11/2-11/2-11/2