MENU

O wyścigach - Wielka Warszawska 2020

„Dla prawdziwego warszawiaka najważniejsze są trzy daty: ślubu, Powstania i… Wielkiej Warszawskiej” to stwierdzenie wygłosił Julian Jabłkowski, zagrany wspaniale przez Wiesława Michnikowskiego w kultowym serialu z lat 80. „Jan Serce”. Ta najważniejsza jesienna gonitwa jest do dziś dla wielu mieszkańców Warszawy jednym z wyznaczników stołecznej tożsamości. Bywanie na niej zawsze było w dobrym tonie.

Tak więc, czy już wszyscy znają datę Wielkiej Warszawskiej? 11 października na Torze Wyścigów Konnych Służewiec. Tegoroczna Wielka Warszawska będzie 107. w historii i 75. na Służewcu. W jej trakcie, na dystansie 2 600 m, zmierzą się konie z Polski i z zagranicy o zawrotną sumę ponad 220 000 PLN!

Już 30 września poznamy ostateczną listę koni, które powalczą w słynnej gonitwie o miano najlepszego.

KUP BILET
bilet jednodniowy normalny – 29 zł
bilet jednodniowy ulgowy (dzieci 5-18 lat, seniorzy 65+) – 12 zł
bilet dwudniowy (10-11 października) normalny – 34 zł
bilet dwudniowy (10-11 października ) ulgowy – (dzieci 5-18 lat, seniorzy 65+) – 15 zł
Dzieci do lat 5 – wstęp bezpłatny

Zgodnie z aktualnym brzmieniem Rozporządzenia Rady Ministrów dni wyścigowe z udziałem publiczności będą odbywać się w reżimie sanitarnym. Oznacza to, że:

Jak dojechać?

Samochód
Najłatwiej dojechać na wyścigi samochodem przez główną bramę, która znajduje się przy ul. Puławskiej 266. Na miejscu czeka duży, bezpłatny parking dla publiczności.

Tramwaj
Na pętlę tramwajową Wyścigi dojeżdżają numery 4, 10, 35.

Autobus
Linia nr 300 od stacji metra „Wilanowska” do Trybuny II na Torze Służewiec, z przystankiem pośrednim przy głównej bramie wjazdowej na terenie wyścigów konnych od strony ul. Puławskiej. Kurs od 11.00-17.30 (co 30 minut).

Szanowny Użytkowniku,

zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. chcielibyśmy poinformować Cię o sposobach oraz zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych na stronach naszego serwisu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Totalizator Sportowy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, ul. Targowa 25, 03-728 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, Wydział XIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000007411, REGON: 012862749, NIP: 5250010982.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu:

  • zapewnienia działania oraz dalszego rozwoju naszego serwisu, w tym właściwego zabezpieczenia Twoich danych osobowych.

Serwis totalizator.pl nie podejmuje decyzji w sposób zautomatyzowany (nie dokonuje profilowania).

Twoje dane osobowe mogą być przekazywane innym podmiotom współpracującym z Totalizatorem Sportowym Sp. z o.o., w tym:

  • Spółkom zależnym współpracującym z Totalizatorem Sportowym Sp. z o. o.
  • dostawcom systemów IT, z którymi współpracujemy
  • podmiotom konsultingowym, audytorom oraz kancelariom prawnym
  • upoważnionym podmiotom na udokumentowany wniosek, np. policji.

Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych i prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania.

Dane, na przetwarzanie których wyraziłeś zgodę zostaną niezwłocznie usunięte po wycofaniu przez Ciebie udzielonej wcześniej zgody. Swoimi danymi osobowymi możesz zarządzać z poziomu konta użytkownika.

Dane osobowe będą przechowywane przez okres umożliwiający ochronę roszczeń na podstawie obowiązujących przepisów prawa.

Posiadasz ponadto prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych gdy uznasz, iż przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy o ochronie danych osobowych, w tym przepisy Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Wszelkie informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym realizację praw wynikających z przetwarzania danych uzyskasz wysyłając e-mail na adres: iod@totalizator.pl.

Zapoznałem się
Pomiń