Rankingi i statystyki | Tor Służewiec

czempionat jeździecki

Ranking jeźdźców z 12 października
 
Lp.JeździecMiejsce 1Miejsce 2Miejsce 3Miejsce 4Miejsce 5Liczba startówProcent zwycięstw
1S.Abaev524245362125220,63%
2S.Mura403340372423017,39%
3S.Mazur33221361010930,28%
4K.Dogdurbek Uulu262034233219013,68%
5K.Grzybowski242828222317513,71%
6B.Marat Uulu231911302016513,94%
7K.Mazur211611171511618,1%
8S.Urmatbek Uulu17191413811115,32%
9K.Kamińska17161472012014,17%
10B.Kalysbek Uulu16352925321868,6%
11M.Zholchubekov141513231813610,29%
12T.Kumarbek Uulu1312121799713,4%
13A.Turgaev11711141810110,89%
14M.Kryszyłowicz96101296713,43%
15A.Gil8103511948,51%
16M.Novák ml.713301643,75%
17A.Reznikov5142220221523,29%
18R.Benš534232025%
19Z.Mosoń532343016,67%
20A.Burakiewicz525553713,51%
21M.Novák313311421,43%
22K.Suleymanova311042412,5%
23E.Zamudin Uulu310131225%
24Z.Lica300003100%
25A.Dąbrowska26254306,67%
26S.Vasyutov25741326,25%
27O.Szarłat23300229,09%
28K.Poruszek231111020%
29J.Bartoš211311216,67%
30P.-A. Graberg21010728,57%
31A.Handke20416219,52%
32M.Przybek201311216,67%
33M.Kierzkowska200611711,76%
34M.Abík16352224,55%
35S.Bakiev14432185,56%
36A.Kardanov13621244,17%
37Petr Tůma13122137,69%
38J.Odložil13102911,11%
39P.Pałczyński12234128,33%
40T.Polesná12101812,5%
41J.Pavlíček12021714,29%
42D.Moskal11005128,33%
43R.N. Valle10200714,29%
44D.Vargiu10101520%
45M.Grandin10100425%
46J.Sędłak10010333,33%
47A.Sanna10001425%
48J.Mach10000250%
49G.Guedj-Gay100001100%
50K.Dogdurbek Uulu 100001100%
51A.Stadnicka02125150%
52L.Matuský0200030%
53D.Sieńko0122050%
54A.Goździk01203170%
55A.N. Sassoli0120190%
56M.Wołczak0120090%
57M.Wójcik0112290%
58N.Cyrkler01111130%
59O.Velek0111050%
60S.Chwirot0110160%
61M.Maláčová0110130%
62M.Stromský0101160%
63G.Trolley de Prevaux0100030%
64A.Potrzebowska0100030%
65F.Bughenaim0100010%
66H.Boutin0100010%
67L.Neprašová0100020%
68M.Srnec0100010%
69Z.Czubryk0022180%
70A.Sienkiewicz0020190%
71P.Nakoniechnyi0020190%
72P.Peprna0020050%
73A.Serafin0011040%
74K.Byczkowska0011020%
75J.Ilík0010040%
76G.Ryan0010020%
77C.Demuro0010030%
78A.Murawska0004050%
79J.Palík0001150%
80M.Kvapil0001150%
81J.Kocman0001130%
82K.Shoemark0001130%
83R.Mannanbek Uulu0001020%
84A.Čmiel0001040%
85K.Lewandowska0001020%
86I.Sobierajska0001030%
87H.Mouesan0001010%
88K.Kamińska 0001010%
89K.Samarbek Uulu0000240%
90E.Stasiuk0000110%
91L.Scalora0000110%
92O.Frąckowiak-Kucaj0000110%
93Z.Chojnacka0000020%
94D.Liška0000020%
95K.Łubniewska0000030%
96J.Borč0000010%
97T.Lukášek0000050%
98S.Mokrošová0000020%
99W.Szebysty0000010%
100N.Dzhumabekov0000010%
101M.Górka0000020%

czempionat trenerski

Ranking trenerów z 12 października
 
Lp.TrenerMiejsce 1Miejsce 2Miejsce 3Miejsce 4Miejsce 5Liczba startówProcent zwycięstw
1M.Jodłowski383019161916323,31%
2K.Ziemiański322414171214022,86%
3A.Wyrzyk292230302019215,1%
4J.Kozłowski283020211014719,05%
5C.Pawlak221711172012317,89%
6M.Borkowski182926191916111,18%
7C.Fraisl181261668321,69%
8S.Plavac1716101287622,37%
9A.Laskowski17151411179118,68%
10Ł.Such17129152010316,5%
11M.Łojek12891597116,9%
12M.Janikowski11112314181119,91%
13E.Zahariev10182919191596,29%
14W.Szymczuk10979128312,05%
15M.Stanisławska10897108012,5%
16P.Pałczyński998674918,37%
17K.Rogowski881420281764,55%
18W.Olkowski87141214938,6%
19T.Pastuszka71716134887,95%
20W.Kryszyłowicz788766810,29%
21A.Urbanowski649685610,71%
22M.Kryszyłowicz645853716,22%
23P.Nakoniechnyi597513677,46%
24M.Pilipczuk537132619,23%
25G.W. Wróblewski524312123,81%
26I.Karathanasis47799636,35%
27P.Talarek47466449,09%
28W.Żaczek465343511,43%
29A.Kabardov458119705,71%
30O.Szarłat44354449,09%
31J.Domańska431175458,89%
32N.Szelągowska33545339,09%
33D.Bondarchuk202431910,53%
34T.Mikołajczyk200002100%
35Z.Seménka20000366,67%
36R.Mannanbek Uulu14241175,88%
37S.Vasyutov12332147,14%
38K.Urbańczyk12244283,57%
39V.Lempochnerová11231137,69%
40A.Faltejsková11000333,33%
41A.Karkosa11000333,33%
42R.G.-Panczew10301520%
43K.Dynarowska10210714,29%
44X.Thomas-Demeaulte10010250%
45A.Gil10002616,67%
46M.Malinowski02223120%
47M.Wnorowski01321130%
48S.Schütz0110130%
49J.Váňa ml.0110020%
50D.Török0101040%
51H.Voršilková0101030%
52E.Záhorová0100260%
53K.Kopecka0100130%
54P.Tůma0100020%
55A. de Mieulle0100010%
56E.Porębna0100010%
57P.Schiergen0100010%
58P.Poles0012170%
59J.-F. Bernard0010010%
60J.Nováková0001020%
61J.Demele0000110%
62J.Spáčil0000110%
63M.Boruta0000110%
64S.Georgiev0000020%
65M.Nieslanik0000010%
66G.Richter0000010%
67R.Bodlák0000010%
KŁUSAKI FRANCUSKIE
Ranking powożących z 12 października
 
Lp.PowożącyMiejsce 1Miejsce 2Miejsce 3Miejsce 4Miejsce 5Liczba startówProcent zwycięstw
1T.Salivonchyk822502828,57%
2M.Melinger550422420,83%
3J.Michalczewska542121827,78%
4B.Duszyński3331022512%
5H.Miksha324031618,75%
6J.Misiek312021421,43%
7H.Bagiński23714248,33%
8V.Finchuk14611234,35%
9S.Rzadkosz11243224,55%
10W.Pandel02124160%
11B.Novák0210040%
12M.Obiedkov0102290%
13M.Fornalik0100170%
14R.Mateusiak0011030%
15N.Szymańska0000120%
Ranking trenerów z 12 października
Lp.TrenerMiejsce 1Miejsce 2Miejsce 3Miejsce 4Miejsce 5Liczba startówProcent zwycięstw
1A.Frontczak-Salivonchyk821522729,63%
2S.Rzadkosz564554211,9%
3M.Wasiak555543613,89%
4S.Duszyńska433932516%
5J.Misiek312021421,43%
6H.Bagiński26514277,41%
7A.Tomczak233121612,5%
8O.Plata-Ilków12421244,17%
9W.Pandel11124166,25%
10I.Coufal0110020%
11R.Mateusiak0011030%
12P.Myśliwczyk0010020%
 

RANKING WOMEN POWER SERIES 2026

Imię i nazwiskoG1 – 16.05.2026G2 – 4.06.2026 WrocławG3 – 3.07.2026G4 – 2.08.2026G5 – 30.08.2026G6 – 27.09.2026suma punktów
Karolina Kamińska3151215945
Oliwia Szarłat1501561138
Angelika Burakiewicz693111535
Kinga Poruszek90296127
Anna Dąbrowska00940417
Zuzanna Mosoń000150116
Amelia Handke10633013
Małgorzata Wołczak00119011
Magdalena Kierzkowska4040019
Ariana Sienkiewicz2010069
Anna Gil0211217
Daria Sieńko0600006
Małgorzata Kryszyłowicz0411006
Izabela Sobierajska0011406
Magdalena Wójcik0300003
Agata Stadnicka     33
Sonia Chwirot0011002
Joanna Sędłak     22
Katja Suleymanova0100001
Magdalena Górka0001001
Anna Goździk     11