7 czerwca 2015 - wjazd od ul. Poleczki zamknięty. | Tor Służewiec

Aktualności

Tor Służewiec

7 czerwca 2015 – wjazd od ul. Poleczki zamknięty.

6 czerwca 2015

W związku z organizacją Reebok Fitness Camp na Torze Służewiec 7 czerwca zmianie ulega organizacja wjazdu na teren toru. W najbliższą niedzielę wjazd jest możliwy jedynie od ul. Puławskiej. Brama od ul. Poleczki będzie zamknięta.

Za utrudnienia przepraszamy.