Aktualności
Po 25 sierpnia
W niedzielę aż cztery gonitwy wygrał Aleksander Reznikov, uzyskując tym samym najlepszy wynik w tym tygodniu i odzyskując prowadzenie w czempionacie.
miejsce | Dżokej | wygrane | II miejsca | starty | % |
1 | Reznikov A. | 43 | 27 | 169 | 25,4 |
2 | Mazur S. | 42 | 39 | 230 | 18,3 |
3 | Turgaev A. | 39 | 37 | 190 | 20,5 |
4 | Piątkowski P. | 16 | 17 | 119 | 13,4 |
5 | Popov V. | 15 | 21 | 140 | 10,7 |
6 | Zahariev E. | 14 | 7 | 70 | 20,0 |
7 | Mura S. | 13 | 22 | 138 | 9,4 |
8 | Szymczuk W. | 13 | 17 | 125 | 10,4 |
9 | Mazurkiewicz A. | 9 | 15 | 118 | 7,6 |
10 | Kabardov A. | 9 | 12 | 155 | 5,8 |
11 | Panczew R. | 9 | 5 | 36 | 25,0 |
12 | Brezina M. | 8 | 7 | 81 | 9,9 |
13 | Giedyk B. | 7 | 6 | 48 | 14,6 |
14 | Hendzel N. | 6 | 6 | 27 | 22,2 |
15 | Stasiak A. | 6 | 2 | 31 | 19,4 |
16 | Janaček V. | 6 | 0 | 9 | 66,7 |
17 | Lukášek T. | 5 | 4 | 23 | 21,7 |
18 | Fraisl C. | 4 | 7 | 52 | 7,7 |
19 | Reznikova-Wróblewska L. | 4 | 4 | 66 | 6,1 |
20 | Krowicki P. | 4 | 4 | 19 | 21,1 |
TRENERZY
W miniony weekend po dwa wyścigi wygrały konie trenowane przez Józefa Siwonię, Wojciecha Olkowskiego, Emila Zaharieva i Justynę Domańską.
miejsce | Trener | Wygrane | II miejsca | Starty | % |
1 | Siwonia J. | 29 | 19 | 126 | 23,0 |
2 | Walicki A. | 20 | 15 | 101 | 19,8 |
3 | Łojek M. | 19 | 21 | 119 | 16,0 |
4 | Romanowski M. | 19 | 18 | 127 | 15,0 |
5 | Olkowski W. | 19 | 16 | 101 | 18,8 |
6 | Jodłowski M. | 19 | 8 | 76 | 25,0 |
7 | Kozłowski J. | 17 | 14 | 97 | 17,5 |
8 | Rogowski K. | 16 | 30 | 231 | 6,9 |
9 | Wyrzyk A. | 16 | 22 | 122 | 13,1 |
10 | Kałuba D. | 12 | 18 | 100 | 12,0 |
11 | Janikowski M. | 12 | 10 | 105 | 11,4 |
12 | Zahariev E. | 12 | 9 | 68 | 17,6 |
13 | Nowakowski M. | 10 | 8 | 75 | 13,3 |
14 | Borkowski M. | 10 | 6 | 45 | 22,2 |
15 | Ziemiański K. | 8 | 17 | 126 | 6,3 |
16 | Głowacki J. | 8 | 4 | 31 | 25,8 |
17 | Dębowski T. | 7 | 6 | 33 | 21,2 |
18 | Strójwąs B. | 6 | 6 | 71 | 8,5 |
19 | Malinowski M. | 6 | 6 | 45 | 13,3 |
20 | Świątek R. | 5 | 5 | 46 | 10,9 |
Czempionat Młodych Jeźdźców po czterech z siedmiu gonitw:
miejsce | Jeździec | pkt. |
1 | Giedyk Błażej | 54 |
2 | Kupczyński Artur | 44 |
3 | Kamil Grzybowski | 29 |
4 | Marta Hudačekova | 21 |
5 | Kamińska Karolina | 18 |
6 | Magdalena Szabla | 16 |
7 | Jan Kołakowski | 14 |
8 | Ireneusz Wójcik | 10 |
9 | Katarzyna Grobelak | 4 |
10 | Veselin Ivanov | 3 |
11 | Liubov Grigorieva | 2 |
12 | Marzena Wąsikowska | 1 |
13 | Brygier K. | 1 |