Aktualności
Wyniki gonitw – dzień 8 (18.05.2014)
W rozwinięciu wiadomości komplet wyników gonitw z ósmego dnia wyścigowego
– 18 maja.
Dzień 8 (NIEDZIELA) 18 MAJA 2014
Tor Służewiec
Temperatura 19°C, pogodnie, tor elastyczny (3,9)
Wynik gonitwy I
Dystans 2400 m
Kolejność na Celowniku | Nazwa Konia | Jeździec | Nr Startowy |
1 | QUALIDA PAT | H.Miksha | 3 |
2 | VALAMA | T.Salivonchyk | 5 |
3 | THETIS DES NEUZY | J.Biernat | 4 |
4 | RANI D’ORGE | L.Piotrowski | 2 |
Zdyskwalifikowany koń nr 1 – SAVEUR D’ANJOU
Czas: 3’23,5″
Wynik gonitwy II
Dystans 1800 m
Kolejność na Celowniku | Nazwa Konia | Jeździec | Nr Startowy |
1 | ADDING | dż.C.Fraisl 62 | 1 |
2 | ADDIS | (-1)A.Mazurkiewicz 61 | 6 |
3 | FELINA | dż.S.Mazur 59 | 2 |
4 | SANGE | k.dż.A.Kabardov 61 | 4 |
5 | AL-DAR | dż.W.Szymczuk 59 | 3 |
6 | MILEDI | k.dż.A.Falchi 59 | 5 |
Wycofany koń nr 7 – PRINCE NAVODCHIK CF
Czas: 2’08,8″(21,8-34,5-37,3-35,2)
Styl: pewnie
Odległości: 3-3 3/4-3/4-2-7 3/4
Wynik gonitwy III
Dystans 1600 m
Kolejność na Celowniku | Nazwa Konia | Jeździec | Nr Startowy |
1 | MURAGER | k.dż.A.Mazurkiewicz 59 | 3 |
2 | MONTANA | dż.M.Březina 57 | 4 |
3 | BOYARYNYA | dż.S.Mazur 57 | 6 |
4 | SHILA | (-1)A.Kabardov 56 | 2 |
5 | CZAVARA | dż.L.Reznikova-Wróblewska 57 | 5 |
6 | DALMACJA | (-1)A.Falchi 56 | 1 |
7 | GRASSHOPPER GREEN | dż.A.Turgaev 59 | 7 |
Czas: 1’42,2″(7,9-29,7-31,6-33,0)
Styl: w walce
Odległości: szyja-4-2-1-3/4-7
Wynik gonitwy IV
Dystans 1800 m
Kolejność na Celowniku | Nazwa Konia | Jeździec | Nr Startowy |
1 | AJRON | dż.P.Piątkowski 58 | 6 |
2 | DIAMANTINA | dż.M.Březina 57 | 1 |
3 | OMAR | dż.W.Szymczuk 58 | 4 |
4 | MANDRILA | k.dż.A.Kabardov 56 | 8 |
5 | ZBÓJNY WICHER | dż.S.Mazur 58 | 7 |
6 | NARIA | dż.M.Srnec 57 | 5 |
7 | CEZRAK | dż.A.Turgaev 58 | 3 |
8 | POSTAR | dż.S.Wasiutow 58 | 2 |
Czas: 2’12,7″(23,4-37,6-36,6-35,1)
Styl: bardzo łatwo
Odległości: 1 1/4-kr. łeb-6 3/4-4 1/4-3 1/4-2- 2 1/2
Wynik gonitwy V
Dystans 2400 m
Kolejność na Celowniku | Nazwa Konia | Jeździec | Nr Startowy |
1 | USITA | R.Mateusiak | 2 |
2 | TRIBAL DANCE | Ł.Kuryś | 4 |
3 | SERENADE DU BETZ | R.Kieniksman | 3 |
4 | VOCEAN | S.Bagiński | 1 |
5 | UTAH SNOB | B.Żakowski | 7 |
6 | ANADA DE LA CRIERE | L.Piotrowski | 5 |
Zdyskwalifikowany koń nr 6 – SOURCE DU HOULBET
Czas: 3’26”
Wynik gonitwy VI
Dystans 2200 m
Kolejność na Celowniku | Nazwa Konia | Jeździec | Nr Startowy |
1 | USSAM DE CARRERE | dż.P.Piątkowski 62 | 3 |
2 | MAGOUN | dż.M.Březina 62 | 8 |
3 | TYL | dż.A.Turgaev 59 | 4 |
4 | OUZBEKS DU PANJSHIR | dż.C.Fraisl 56 | 2 |
5 | VIA VERDI KOSSACK | dż.S.Mazur 62 | 6 |
6 | IMPACT | dż.W.Szymczuk 63 | 7 |
7 | PIRAT | dż.S.Wasiutow 62 | 1 |
8 | DAR DUNI | (-4)M.Szabla 57 | 5 |
Czas: 2’35,2″(15,6-34,5-34,9-35,9-34,3)
Styl: pewnie
Odległości: 2 1/2-2 1/4-łeb-1 1/4-1 1/4-7-2
Wynik gonitwy VII
Dystans 1600 m
Kolejność na Celowniku | Nazwa Konia | Jeździec | Nr Startowy |
1 | MODRASZEK | dż.S.Mazur 59 | 4 |
2 | PREDATOR | dż.M.Březina 59 | 5 |
3 | ATLANT | dż.A.Turgaev 59 | 1 |
4 | DŻERALD | dż.M.Srnec 59 | 3 |
5 | SOPRAN TAMO | k.dż.A.Kabardov 59 | 2 |
Czas: 1’39,2″(8,2-30,2-30,9-29,9)
Styl: wysyłany
Odległości: 1 1/4-3/4-5-1
Wynik gonitwy VIII
Dystans 1600 m
Kolejność na Celowniku | Nazwa Konia | Jeździec | Nr Startowy |
1 | TAORMIN | (-1)A.Mazurkiewicz 59 | 3 |
2 | ATLANTIC STAR | dż.E.Zahariev 60 | 6 |
3 | MARBAS | dż.S.Mazur 60 | 1 |
4 | DAKARD | dż.P.Piątkowski 60 | 4 |
5 | ADMIRAL QUEST | dż.M.Srnec 60 | 2 |
6 | AMOREENA | (-1)A.Kabardov 57 | 5 |
7 | KARTECZKA | dż.A.Turgaev 58 | 7 |
Czas: 1’39,8″(7,9-30,5-30,3-31,1)
Styl: w walce
Odległości: 1/2-2 1/4-6 1/4-1 3/4-szyja-3/4