Aktualności
Wyniki gonitw – dzień 6 (11.05.2014)
W rozwinięciu wiadomości komplet wyników gonitw z szóstego dnia wyścigowego
– 11 maja.
Dzień 6 (NIEDZIELA) 11 MAJA 2014
Tor Służewiec
Temperatura 17°C, pogodnie, tor lekko elastyczny (3,2)
Wynik gonitwy I
Dystans 2000 m
Kolejność na Celowniku | Nazwa Konia | Jeździec | Nr Startowy |
1 | TROPICAL FLY | dż.A.Turgaev 60 | 5 |
2 | JUAN LUOO | dż.P.Piątkowski 60 | 6 |
3 | FANTASTIC DREAM | dż.W.Szymczuk 60 | 3 |
4 | KYRENE | dż.S.Mazur 58 | 1 |
5 | SALOPA | (-1)A.Kabardov 57 | 4 |
6 | MONTE LUPPO | dż.M.Březina 60 | 2 |
7 | DANJAZZ | (-1)A.Mazurkiewicz 59 | 7 |
Czas: 2’05″(32,0-30,4-30,8-31,8)
Styl: pewnie
Odległości: 2-1-1 1/2-6 1/2-3 3/4-1
Wynik gonitwy II
Dystans 2000 m
Kolejność na Celowniku | Nazwa Konia | Jeździec | Nr Startowy |
1 | SCHEDAN | (-1)A.Kabardov 61,5 | 5 |
2 | DAFFIE ROYAL | dż.A.Turgaev 57 | 6 |
3 | MANGOBEI | dż.V.Popov 54,5 | 2 |
4 | PRINCE KALIPO | (-4)M.Szabla 51,5 | 1 |
5 | YA SABAH | dż.S.Mazur 55 | 3 |
6 | GANIMA | (-4)K.Grzybowski 57,5 | 7 |
Wycofany koń nr 4 – ZAHIM
Czas: 2’25,4″(40,1-36,5-35,5-33,3)
Styl: wysyłany
Odległości: 1-3-szyja-kr. łeb-6
Wynik gonitwy III
Dystans 1600 m
Kolejność na Celowniku | Nazwa Konia | Jeździec | Nr Startowy |
1 | QUINELL | dż.S.Mazur 59 | 6 |
2 | MASTERITSIA | dż.A.Turgaev 59 | 2 |
3 | MUNICH PRINCES | dż.V.Popov 59 | 4 |
4 | CHOJNA | (-1)A.Kabardov 58 | 5 |
5 | CHEETAH | dż.W.Szymczuk 59 | 1 |
6 | CARMELLA | dż.L.Reznikova-Wróblewska 59 | 3 |
Wycofany koń nr 7 – DŻULLIENA
Czas: 1’47,1″(8,5-35,0-34,3-29,3)
Styl: silnie wysyłany
Odległości: 1/2-3 3/4-szyja-3 1/4-9
Wynik gonitwy IV
Dystans 1600 m
Kolejność na Celowniku | Nazwa Konia | Jeździec | Nr Startowy |
1 | MARGARET | dż.P.Piątkowski 58,5 | 4 |
2 | ECHALA | dż.S.Mazur 58 | 6 |
3 | WIWIENA | k.dż.A.Falchi 58 | 1 |
4 | MEISA | dż.M.Srnec 58 | 7 |
5 | WAZA | dż.W.Szymczuk 58 | 3 |
Został na starcie koń nr 2 – EL FADA
Wycofany koń nr 5 – WERENA
Czas: 1’56,3″(9,5-35,6-35,5-35,7)
Styl: bardzo łatwo
Odległości: 3 1/2-1 1/2-8-12
Wynik gonitwy V
Dystans 1400 m
Kolejność na Celowniku | Nazwa Konia | Jeździec | Nr Startowy |
1 | MIST | u.J.Wyrzyk 56 | 1 |
2 | PANI MINISTER | u.I.Wójcik 57 | 5 |
3 | NELMONA | u.K.Grzybowski 57 | 2 |
4 | SAKSONIA | u.C.Pawlak 57 | 7 |
5 | NARIMA OF BUDYSIN | u.K.Kamińska 57 | 3 |
6 | INFERNA | st.u.J.Kołakowski 58 | 4 |
7 | JEDYNA | u.A.Gil 57 | 6 |
Czas: 1’27,5″(26,2-30,2-31,1)
Styl: wysyłany
Odległości: 1/2-szyja-szyja-4 1/4-6-2 3/4
Wynik gonitwy VI
Dystans 2000 m
Kolejność na Celowniku | Nazwa Konia | Jeździec | Nr Startowy |
1 | SILVANER | dż.S.Mazur 61 | 6 |
2 | CAMERUN | dż.P.Piątkowski 61 | 1 |
3 | PATRONUS | dż.A.Turgaev 61 | 9 |
4 | SIMKA | dż.S.Wasiutow 58 | 5 |
5 | LUCKY PETER | dż.M.Březina 61 | 2 |
6 | KARA | dż.E.Zahariev 59 | 10 |
7 | YOUNG BOY | k.dż.A.Mazurkiewicz 57 | 7 |
8 | SUO | k.dż.A.Kabardov 57 | 3 |
9 | INVISIBLE DUBAI | dż.M.Srnec 61 | 8 |
Wycofany koń nr 4 – MADJANI
Czas: 2’02,7″(32,8-29,6-29,8-30,5)
Styl: w walce
Odległości: szyja-2 1/4-1 1/4-2 1/4-kr. łeb-1/2-3-7
Wynik gonitwy VII
Dystans 1800 m
Kolejność na Celowniku | Nazwa Konia | Jeździec | Nr Startowy |
1 | INEXTREMO | dż.A.Turgaev 59 | 1 |
2 | WASILEW | dż.M.Srnec 64 | 5 |
3 | SIREGO | dż.S.Wasiutow 62 | 3 |
4 | ECHO-GAZAL | dż.W.Szymczuk 62 | 4 |
5 | ETNUM PSYCHE | (-4)K.Grzybowski 58 | 6 |
Wycofany koń nr 7 – FF MATRAH
Wycofany koń nr 2 – ADDING
Czas: 2’06,7″(23,3-35,7-34,6-33,1)
Styl: wysyłany
Odległości: 1 3/4-8-5 1/2-3
Wynik gonitwy VIII
Dystans 1600 m
Kolejność na Celowniku | Nazwa Konia | Jeździec | Nr Startowy |
1 | SAMBOR | dż.A.Turgaev 60 | 5 |
2 | MARY GARA | dż.S.Mazur 58 | 2 |
3 | SILVANA | dż.M.Srnec 60 | 1 |
4 | SOLO SU | dż.M.Březina 60 | 4 |
5 | HURRICANE SEVEN | dż.V.Popov 60 | 3 |
6 | INCINATUS | (-1)A.Kabardov 59 | 6 |
Nie ukończył gonitwy koń nr 7 – AVIATOR
Czas: 1’38,3″(7,8-29,8-30,0-30,7)
Styl: w walce
Odległości: szyja-1 3/4-3 3/4-1 1/4-5 3/4