Aktualności
Wyniki gonitw – dzień 4 (4.05.2014)
W rozwinięciu wiadomości komplet wyników gonitw z czwartego dnia wyścigowego
– 4 maja.
Dzień 4 (NIEDZIELA) 4 MAJA 2014
Tor Służewiec
Temperatura 13°C, pogodnie, tor mocno elastyczny (4,2)
Wynik gonitwy I
Dystans 2400 m
Kolejność na Celowniku | Nazwa Konia | Jeździec | Nr Startowy |
1 | VOCEAN | M.Bończak | 9 |
2 | QUALMINA | B.Żakowski | 3 |
3 | ROMY DU MORET | L.Piotrowski | 4 |
4 | MAYORINA | J.Mazur | 2 |
5 | LERA DE BA | M.Wnorowski | 1 |
6 | SAMBA DE L’ETANG | W.Górniak | 5 |
Zdyskwalifikowany koń nr 7 – UXIA D’ALBRET
Zdyskwalifikowany koń nr 8 – VALAMA
Wycofany koń nr 6 – STOCKHOLM D’OYSE
Czas: 3’25,7″
Wynik gonitwy II
Dystans 1600 m
Kolejność na Celowniku | Nazwa Konia | Jeździec | Nr Startowy |
1 | HN RASAL | dż.A.Turgaev 58 | 8 |
2 | BOY MUGATIN | dż.P.Krowicki 58 | 1 |
3 | WAMERIA | dż.S.Wasiutow 56 | 4 |
4 | ANTERO | dż.S.Mazur 58 | 2 |
5 | IRISH | k.dż.A.Kabardov 58 | 5 |
6 | ALTANA’S FLORAC | dż.V.Popov 58 | 7 |
7 | EL MEDIA | dż.L.Reznikova-Wróblewska 56 | 6 |
8 | ASIF | dż.W.Szymczuk 58 | 3 |
Czas: 1’53,6″(8,3-34,4-35,3-35,6)
Styl: bardzo łatwo
Odległości: 11-2 1/2-14-9-2 1/2-4-8
Wynik gonitwy III
Dystans 2000 m
Kolejność na Celowniku | Nazwa Konia | Jeździec | Nr Startowy |
1 | IZONIA | (-1)A.Kabardov 56 | 6 |
2 | HARRY SPIERS | (-3)B.Giedyk 56 | 5 |
3 | DEMOKRATA | dż.V.Popov 59 | 8 |
4 | ZUCCHERO | dż.S.Mazur 59 | 9 |
5 | NEWMAN | dż.A.Turgaev 59 | 1 |
6 | TORTUGA | dż.P.Piątkowski 57,5 | 2 |
7 | HAMA | dż.S.Wasiutow 57 | 7 |
8 | ROSSINI | (-1)A.Mazurkiewicz 58 | 4 |
9 | KOBRA | dż.L.Reznikova-Wróblewska 57 | 3 |
Czas: 2’12,8″(34,3-33,4-32,5-32,6)
Styl: w walce
Odległości: kr. łeb-łeb-1 1/4-1 1/4- 5-1 1/4-4-10
Wynik gonitwy IV
Dystans 1800 m
Kolejność na Celowniku | Nazwa Konia | Jeździec | Nr Startowy |
1 | ES-FAHAN | (-1)A.Kabardov 58 | 9 |
2 | NICOLAS | dż.P.Krowicki 59 | 2 |
3 | WILDEN | dż.S.Mazur 59 | 3 |
4 | GREKUS | dż.P.Piątkowski 59 | 7 |
5 | SAPIN | (-3)B.Giedyk 56 | 8 |
6 | SCARSDALE | (-1)A.Mazurkiewicz 58 | 10 |
7 | ADRENALINA | dż.A.Turgaev 59 | 4 |
8 | ERYN | dż.L.Reznikova-Wróblewska 59 | 6 |
9 | GALOPEJA | dż.W.Szymczuk 57 | 5 |
Wycofany koń nr 1 – FORTUNAT
Czas: 2’10,2″(23,5-36,2-35,6-34,9)
Styl: pewnie
Odległości: 3 1/2-3 3/4-5-2 1/4-3/4-12 1/2-5-6
Wynik gonitwy V
Dystans 1300 m
Kolejność na Celowniku | Nazwa Konia | Jeździec | Nr Startowy |
1 | EASY GO | dż.S.Wasiutow 56 | 2 |
2 | EMPEROR AJEEZ | dż.A.Turgaev 63 | 1 |
3 | STAR POKER | dż.P.Krowicki 63 | 4 |
4 | ENDORPHIN | dż.S.Mazur 62 | 3 |
5 | INHERITOR | dż.M.Březina 60 | 5 |
Czas: 1’20,2″(19,5-29,9-30,8)
Styl: silnie wysyłany
Odległości: 2-nos-1 3/4-3/4
Wynik gonitwy VI
Dystans 1800 m
Kolejność na Celowniku | Nazwa Konia | Jeździec | Nr Startowy |
1 | WAKAT | dż.W.Szymczuk 59 | 7 |
2 | GIHAD AL KHALEDIAH | (-3)B.Giedyk 56 | 5 |
3 | SAFLOR | dż.S.Mazur 59 | 2 |
4 | OVERTON | dż.S.Wasiutow 59 | 1 |
5 | EXCELLENCY | (-1)A.Kabardov 56 | 4 |
6 | KARLA AL KHALEDIAH | dż.V.Popov 57 | 6 |
7 | ENZAN | dż.M.Březina 59 | 3 |
Czas: 2’15,3″(24,2-37,7-37-36,4)
Styl: łatwo
Odległości: 4 3/4-3/4-2 3/4-3 1/4-1 3/4-20
Wynik gonitwy VII
Dystans 1600 m
Kolejność na Celowniku | Nazwa Konia | Jeździec | Nr Startowy |
1 | NEJRAN | dż.M.Březina 61 | 7 |
2 | RUNNY | dż.P.Piątkowski 59 | 6 |
3 | DAISY LOVE | dż.S.Mazur 59 | 4 |
4 | SUMI | st.u.B.Giedyk 59 | 2 |
5 | NANE | dż.A.Turgaev 57 | 5 |
6 | CZAVARA | dż.L.Reznikova-Wróblewska 57 | 1 |
7 | JURANDA | dż.P.Krowicki 57 | 3 |
Czas: 1’44,1″(8,3-33,2-32,4-30,2)
Styl: łatwo
Odległości: 5 1/4-1-2 3/4-1/2-nos-4 3/4
Wynik gonitwy VIII
Dystans 2400 m
Kolejność na Celowniku | Nazwa Konia | Jeździec | Nr Startowy |
1 | SERENADE DU BETZ | R.Kieniksman | 3 |
2 | SOURCE DU TREMBLAY | J.Biernat | 4 |
3 | MOON DE BOISAUBERT | W.Kałuża | 2 |
4 | MELIANA | Ł.Kuryś | 1 |
5 | THEBES DE SASSY | L.Piotrowski | 5 |
Czas: 3’25,3″
Wynik gonitwy IX
Dystans 1400 m
Kolejność na Celowniku | Nazwa Konia | Jeździec | Nr Startowy |
1 | SNOWYWHITE | dż.S.Mazur 60 | 3 |
2 | CELSJUSZ | dż.L.Reznikova-Wróblewska 60 | 7 |
3 | DEKRET | (-4)K.Kamińska 56 | 6 |
4 | CHAZAR | (-1)A.Kabardov 59 | 2 |
5 | MORPHINE | dż.A.Turgaev 59 | 4 |
6 | BELLAMY | (-1)A.Mazurkiewicz 58 | 5 |
Zdyskwalifikowany koń nr 1 – CALMIR
Czas: 1’27,8″(25,6-31-31,2)
Styl: w walce
Odległości: szyja-3-3 3/4-7-łeb-17