MENU

Aktualności - wszystkie

Zaproszenie do Wyścigowej Ligi Mediów

 Rywalizacja w Wyścigowej Lidze Mediów 2018 rozpoczyna się od pierwszego dnia wyścigowego w sezonie (niedziela, 22 kwietnia) i zakończy się w niedzielę 18 listopada. Mogą w niej wystartować dotychczasowi uczestnicy po potwierdzeniu swego udziału drogą mailową. Nowi mogą zostać zakwalifikowani po przesłaniu informacji na temat swej aktywności dotyczącej promocji wyścigów konnych Ostateczny termin zgłoszeń, które należy przesyłać na adres jan.zabieglik@gmail.com, mija we wtorek 17 kwietnia .
Typy na powyższy adres (cztery konie w gonitwie z udziałem co najmniej sześciu koni i trzy w biegach pięciokonnych) należy przesyłać najpóźniej do godz. 9 rano w piątek w przypadku dwudniówki (sobota-niedziela) oraz do soboty godz. 9 rano w przypadku, gdy gonitwy odbywać się będą tylko w niedzielę. WLM dotyczy tylko mityngów rozgrywanych na Służewcu.
W przypadku wycofania koni brane są pod uwagę typowane w następnej kolejności.
Punktacja: wytypowanie zwycięskiego konia – 1 pkt.; wytypowanie porządku – 2 pkt. Najwięcej punktów (trzy) w jednym biegu można zdobyć typując prawidłowo dwójkę (1 za wygraną + 2 za porządek). W przypadku, gdy dwa konie wytypowane na pierwszych dwóch miejsca odniosą zwycięstwo łeb w łeb przyznawane są 3 pkt, gdy wytypowany jest jeden koń (na pierwszym miejscu) – 0,5 pkt. W przypadku werdyktu łeb w łeb na drugim miejscu: wytypowany porządek jednego z tych koni ze zwycięzcą wart jest jeden punkt, a dwójka dwa.
Prognozy WLM są ogłaszane w piątek (w przypadku dwudniówki) lub w sobotę (gdy wyścigi odbywają się tylko w niedzielę) do godz. 14. Aktualne notowania są publikowane po każdym dniu wyścigowym.
Wszyscy uczestnicy WLM otrzymują po jej zakończeniu nagrody honorowe, ufundowane przez organizatora wyścigów.

Serdecznie zapraszamy do udziału w WLM 2018.

Info