MENU

Gonitwy - Wyniki

Dzień 20

2020-07-19 (niedziela)

  • Wyniki
  • Video
  • Zdjęcia
  • Relacje
  • Zapowiedzi
  • Wycofane konie

Wynik gonitwy 1 - Nagroda Novary

Dystans 2000 m
Gonitwa dla 3-letnich klaczy I grupy. (2000m)
Kolejność Nazwa konia Jeździec Nr startowy
1 Frantic dż. M.Srnec (56.0) 7
2 Mary Elizabeth (IRE) dż. S.Mazur (56.0) 1
3 L'Aquilla (IRE) (-1) D.Pantchev (55.0) 6
4 Magadi dż. A.Reznikov (59.0) 5
5 Natanielka (GB) dż. T.Lukášek (56.0) 4
6 Kalinda dż. K.Grzybowski (56.0) 2
6 Scuti (FR) dż. A.Kabardov (56.0) 8
8 Sunmoonstar (IRE) dż. M.Abík (56.0) 9
9 Jagudka (CZE) (-2) A.Kardanov (54.0) 3
Informacje dodatkowe

Wynik gonitwy 2

Dystans 1200 m
Gonitwa dla 2-letnich koni II grupy. (1200m)
Kolejność Nazwa konia Jeździec Nr startowy
1 Makhalan (IRE) dż. S.Mura (56.0) 7
2 Lady Gabi (IRE) dż. S.Mazur (56.0) 6
3 Prince of Lyra (IRE) dż. A.Turgaev (56.0) 2
4 Zpigall (GB) dż. A.Reznikov (56.0) 8
5 Szikowny (GB) dż. A.Kabardov (56.0) 3
6 King of Life (IRE) k.dż. J.Wyrzyk (56.0) 4
7 Double High Lady (IRE) dż. T.Lukášek (56.0) 1
Takabro (IRE) pr.dż. K.Mazur (56.0) 5
Informacje dodatkowe

Wynik gonitwy 3 - Memoriał Fryderyka Jurjewicza (wcześniej Rzecznej) – L (kat. A)

Dystans 1600 m
Gonitwa międzynarodowa dla 3-letnich i starszych koni. (1600m)
Kolejność Nazwa konia Jeździec Nr startowy
1 Emiliano Zapata (GB) dż. T.Lukášek (60.0) 7
2 Windsor Beach (IRE) dż. S.Mazur (60.0) 8
3 Umberto Caro (FR) dż. S.Mura (60.0) 5
4 Caresser (FR) dż. J.Verner (60.0) 6
5 Vatenko (GER) dż. M.Abík (60.0) 9
6 Tribunal (IRE) dż. A.Reznikov (60.0) 2
7 Incepcja dż. M.Srnec (58.0) 10
8 Blizbor (IRE) k.dż. I.Wójcik (60.0) 4
9 Medrock (IRE) dż. A.Turgaev (60.0) 3
10 Xawery (FR) k.dż. B.Giedyk (60.0) 1
Informacje dodatkowe

Wynik gonitwy 4

Dystans 1200 m
Gonitwa dla 2-letnich koni II grupy hodowli krajowej wpisanych do Polskiej Księgi Stadnej Koni Pełnej Krwi Angielskiej (PSB), które nie biegały. (1200m)
Kolejność Nazwa konia Jeździec Nr startowy
1 Zimbardo (CZE) dż. A.Turgaev (56.0) 2
2 Krokan dż. S.Mura (56.0) 3
3 Cent dż. M.Abík (56.0) 5
4 Salivano dż. M.Srnec (56.0) 6
5 Bahia dż. V.Popov (55.0) 4
6 Perrine dż. D.Petryakov (56.0) 7
7 Mola (CZE) dż. K.Grzybowski (55.5) 1
Informacje dodatkowe

Wynik gonitwy 5 - Nagroda Prezesa Totalizatora Sportowego (wcześniej Prezesa Rady Ministrów) – L (kat. A)

Dystans 2600 m
Gonitwa międzynarodowa dla 4-letnich i starszych koni. (2600m)
Kolejność Nazwa konia Jeździec Nr startowy
1 Monpti (GER) dż. M.Abík (60.0) 13
2 Nemezis (IRE) dż. T.Lukášek (58.0) 6
3 Plontier (FR) k.dż. J.Wyrzyk (60.0) 7
4 Height of Beauty (GB) dż. J.Verner (60.0) 1
5 Delos dż. K.Grzybowski (60.0) 2
6 Noble Eagle dż. A.Turgaev (60.0) 5
7 Liaqura (IRE) pr.dż. K.Mazur (60.0) 8
8 Magnetic dż. A.Reznikov (60.0) 12
9 The Kid Bobby B (GB) dż. S.Mazur (60.0) 4
10 Ophelia's Aidan (IRE) dż. F.X. Weißmeier (60.0) 11
11 Velnelis (IRE) dż. S.Mura (60.0) 10
12 Design dż. M.Srnec (60.0) 3
13 Dark Desire (GER) k.dż. I.Wójcik (60.0) 9
Informacje dodatkowe

Wynik gonitwy 6 - Westminster Derby – G1 POL (kat. A)

Dystans 2400 m
Gonitwa międzynarodowa dla 3-letnich ogierów i klaczy. (2400m)
Kolejność Nazwa konia Jeździec Nr startowy
1 Night Thunder (IRE) dż. S.Mazur (59.0) 2
2 Inter Royal Lady (IRE) k.dż. J.Wyrzyk (57.0) 8
3 Timemaster (FR) dż. S.Mura (59.0) 9
4 Petit (FR) dż. M.Abík (59.0) 7
5 Night Tornado (GB) k.dż. B.Giedyk (59.0) 11
6 Airy Boy dż. A.Reznikov (59.0) 12
7 High in Dancer (IRE) dż. M.Srnec (59.0) 3
8 Neverland k.dż. D.Pantchev (59.0) 6
9 Sewerus dż. J.Verner (59.0) 1
10 Proletarius (FR) k.dż. I.Wójcik (59.0) 5
11 Hipop de Loire (FR) dż. T.Lukášek (59.0) 4
12 Gran Emperor (IRE) dż. A.Turgaev (59.0) 10
Saiget (IRE) dż. C.Cadel (0.0) 13
Informacje dodatkowe

Wynik gonitwy 7

Dystans 1600 m
Gonitwa handikapowa III grupy dla 3-letnich koni. Wagi według handikapu generalnego. (1600m)
Kolejność Nazwa konia Jeździec Nr startowy
1 Adventure (FR) (-1) B.Giedyk (58.5) 2
2 Setka (IRE) dż. S.Mura (55.0) 3
3 Herbatka (IRE) dż. A.Reznikov (58.0) 7
4 Leading Lion (-2) J.Grzybowska (59.0) 9
5 Mystic Light (GB) dż. M.Kryszyłowicz (55.0) 1
6 Demelza (-1) K.Kamińska (49.5) 4
7 Jaunty (GB) dż. V.Popov (57.0) 8
8 Be My Friend dż. S.Mazur (56.0) 5
Living The Life dż. A.Turgaev (54.0) 6
Informacje dodatkowe

Wynik gonitwy 8

Dystans 2000 m
Gonitwa dla 4-letnich i starszych koni II grupy. (2000m)
Kolejność Nazwa konia Jeździec Nr startowy
1 Snow Storm (IRE) dż. S.Mazur (60.0) 2
2 Biddy Brady (USA) dż. S.Mura (59.0) 5
3 Largo Forte (GB) (-2) A.Kardanov (55.0) 1
4 Bint Marshal (FR) dż. J.Verner (58.0) 10
5 Showmeyourheaven (IRE) dż. M.Abík (58.0) 11
6 Emperrato (IRE) dż. T.Lukášek (60.0) 3
7 Pilecki (IRE) (-1) J.Wyrzyk (59.0) 6
8 Grey Berry (IRE) dż. A.Reznikov (58.0) 4
9 Invincible Gunner (IRE) dż. D.Petryakov (57.0) 12
10 Tebinio dż. M.Kryszyłowicz (60.0) 7
11 Montero (FR) dż. A.Kabardov (60.0) 8
Okypeta (TUR) dż. M.Srnec (59.0) 9
Informacje dodatkowe

Wynik gonitwy 9

Dystans 1400 m
Gonitwa dla 3-letnich i starszych koni II grupy. (1400m)
Kolejność Nazwa konia Jeździec Nr startowy
1 Dame Gladys (GB) dż. T.Lukášek (59.0) 1
2 La Factrice (GB) dż. K.Grzybowski (55.5) 8
3 Alex Dream (IRE) dż. S.Mazur (60.0) 3
4 Sugar Coating (GB) dż. A.Reznikov (59.0) 7
5 Atman (IRE) (-2) J.Grzybowska (58.0) 2
6 Szarratu (IRE) dż. V.Popov (59.0) 6
7 Harlem pr.dż. K.Mazur (63.0) 4
8 Diamonique (GB) dż. M.Abík (62.0) 5
Informacje dodatkowe
Wyścig 1
Wyścig 2
Wyścig 3
Wyścig 4
Wyścig 5
Wyścig 6
Wyścig 7
Wyścig 8
Wyścig 9
Gala Derby
Andrzej Szydlik
Brak galerii

Brak relacji z danego dnia

Brak zapowiedzi danego dnia

Dzień 20 ( niedziela ) 2020-07-19


Wycofane konie

Gonitwa Koń Numer
II Takabro 5
VI Saiget 13

Wycofane dodatkowo

Gonitwa Koń Numer
VII Living The Life 6

Wycofane dodatkowo

Gonitwa Koń Numer
VII Living The Life 6

Zostały na starcie

Gonitwa Koń Numer
VIII Okypeta 9

Szanowny Użytkowniku,

zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. chcielibyśmy poinformować Cię o sposobach oraz zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych na stronach naszego serwisu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Totalizator Sportowy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, ul. Targowa 25, 03-728 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, Wydział XIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000007411, REGON: 012862749, NIP: 5250010982.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu:

  • zapewnienia działania oraz dalszego rozwoju naszego serwisu, w tym właściwego zabezpieczenia Twoich danych osobowych.

Serwis totalizator.pl nie podejmuje decyzji w sposób zautomatyzowany (nie dokonuje profilowania).

Twoje dane osobowe mogą być przekazywane innym podmiotom współpracującym z Totalizatorem Sportowym Sp. z o.o., w tym:

  • Spółkom zależnym współpracującym z Totalizatorem Sportowym Sp. z o. o.
  • dostawcom systemów IT, z którymi współpracujemy
  • podmiotom konsultingowym, audytorom oraz kancelariom prawnym
  • upoważnionym podmiotom na udokumentowany wniosek, np. policji.

Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych i prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania.

Dane, na przetwarzanie których wyraziłeś zgodę zostaną niezwłocznie usunięte po wycofaniu przez Ciebie udzielonej wcześniej zgody. Swoimi danymi osobowymi możesz zarządzać z poziomu konta użytkownika.

Dane osobowe będą przechowywane przez okres umożliwiający ochronę roszczeń na podstawie obowiązujących przepisów prawa.

Posiadasz ponadto prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych gdy uznasz, iż przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy o ochronie danych osobowych, w tym przepisy Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Wszelkie informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym realizację praw wynikających z przetwarzania danych uzyskasz wysyłając e-mail na adres: iod@totalizator.pl.

Zapoznałem się
Pomiń