MENU

Aktualności - wszystkie

Utrudnienia w poruszaniu się po terenie Toru Służewiec

Od 19 maja do 9 czerwca 2017 r. będą prowadzone prace związane z organizacją Warszaw Orange Festival 2017 na terenie naszego toru , który odbędzie się w dniach 2-3.06.2017 r.  Od 22 maja (poniedziałek) na parkingu głównym i w alei dojazdowej rozpoczną się prace montażowe i przygotowawcze do OWF 2017. W związku z tym, wprowadzone zostaną zmiany organizacji ruchu samochodowego i pieszego na terenie TWKS.

Dla kierowców
Z uwagi na zakres prowadzonych prac montażowych oraz wzmożony ruch samochodowy związany z transportem sprzętu niezbędnego do przygotowania infrastruktury na potrzeby festiwalu, w dni powszednie wjazd na teren TWKS będzie możliwy jedynie bramą od ul. Poleczki.

Dla spacerowiczów
Ze względów bezpieczeństwa czasowo zostanie zamknięty teren TWKS dla osób odwiedzających wyścigi w celach rekreacyjnych w dni powszednie – furtka przy szlabanie wjazdowym zostanie zamknięta. Zapraszamy na sobotnie i niedzielne spacery.

Dla widzów wyścigowych
Prace montażowe związane z Warszaw Orange Festival 2017 nie będą kolidowały z organizacją wyścigów konnych i nie wpłyną negatywnie na możliwość dojazdu widzów na teren TWSK w weekendy wyścigowe.

Wjazd od al. Wyścigowej będzie dodatkowo kontrolowany przez służby mundurowe, w tym miejscu zachodzi obowiązek okazania przepustki uprawniającej do wjazdu na teren mieszkalny TWKS. Dojazd od ul. Bokserskiej do stajni i budynków mieszkalnych na terenie Toru będzie odbywał się bez zakłóceń.

Dni powszednie:
Wjazd od ul. Poleczki otwarty od 7:30 do 19:00 w dni powszednie.
Wjazd od ul. Puławskiej i al. Wyścigowej na teren wyścigowy – niedostępny

PRZEPRASZAMY ZA UTRUDNIENIA!