MENU

Aktualności: - wszystkie:

Jacek Cukrowski, właściciel koni i hodowca nie żyje

Otrzymaliśmy bardzo smutną wiadomość. W wieku 67 lat, po ciężkiej chorobie zmarł znany właściciel koni wyścigowych i hodowca Jacek Cukrowski.

Szczególnie udany był dla Jacka ostatni sezon. Trenowana przez Adama Wyrzyka Santa Klara wygrała najbardziej prestiżową nagrodę dla klaczy – Liry (Oaks) i była bardzo bliska zwycięstwa w Wielkiej Warszawskiej. W ostatniej chwili pokonała ją Rain and Sun. 

Wielkie nadzieje po sezonie 2015 wiązał Jacek z trenowanym przez Józefa Siwonię ogierem Keep Smiling (Zarewitsch-Karuzela/Tagula), hodowli „Expert-Host” – Janusz Romanowski, który wygrał Nagrodę Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi i był trzeci w Mokotowskiej. W wieku trzech lat Keep Smiling w świetnym stylu zwyciężył w biegu o Nagrodę Strzegomia. Niestety, w Rulera doznał kontuzji i zajął piąte miejsce. Po długim leczeniu i rehabilitacji wystartował już tylko raz, w końcu lipca 2017. Zajął piąte miejsce w stawce sześciu koni. Po tym biegu zakończył karierę.

Jacek Cukrowski odnosił także sukcesy jako hodowca. Sambor (Zarewitsch-Sambia/Special Power) wygrał 10 gonitw grupowych, jego brat Samareto trzy (w tym Deer Leapa kat. B, w świetnym czasie 1’17 na 1300 m). W sezonie 2017 Polski Lord (Lord of England-Pasadena/Ransom O’War) zdobył Nagrodę Próbną, a w ubiegłym roku był trzeci w Strzegomia i czwarty w Rulera.

Najbliższej Rodzinie ś.p. Jacka Cukrowskiego składamy wyrazy głębokiego współczucia i żalu.

Pogrzeb odbędzie się 21 stycznia 2019 o godz. 13.30 w Piotrkowie Trybunalskim.

Szanowny Użytkowniku,

zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. chcielibyśmy poinformować Cię o sposobach oraz zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych na stronach naszego serwisu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Totalizator Sportowy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, ul. Targowa 25, 03-728 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, Wydział XIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000007411, REGON: 012862749, NIP: 5250010982.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu:

  • zapewnienia działania oraz dalszego rozwoju naszego serwisu, w tym właściwego zabezpieczenia Twoich danych osobowych.

Serwis totalizator.pl nie podejmuje decyzji w sposób zautomatyzowany (nie dokonuje profilowania).

Twoje dane osobowe mogą być przekazywane innym podmiotom współpracującym z Totalizatorem Sportowym Sp. z o.o., w tym:

  • Spółkom zależnym współpracującym z Totalizatorem Sportowym Sp. z o. o.
  • dostawcom systemów IT, z którymi współpracujemy
  • podmiotom konsultingowym, audytorom oraz kancelariom prawnym
  • upoważnionym podmiotom na udokumentowany wniosek, np. policji.

Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych i prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania.

Dane, na przetwarzanie których wyraziłeś zgodę zostaną niezwłocznie usunięte po wycofaniu przez Ciebie udzielonej wcześniej zgody. Swoimi danymi osobowymi możesz zarządzać z poziomu konta użytkownika.

Dane osobowe będą przechowywane przez okres umożliwiający ochronę roszczeń na podstawie obowiązujących przepisów prawa.

Posiadasz ponadto prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych gdy uznasz, iż przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy o ochronie danych osobowych, w tym przepisy Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Wszelkie informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym realizację praw wynikających z przetwarzania danych uzyskasz wysyłając e-mail na adres: iod@totalizator.pl.

Zapoznałem się
Pomiń