Rankingi i statystyki | Tor Służewiec

czempionat jeździecki

Ranking jeźdźców z 26 października
 
Lp.JeździecMiejsce 1Miejsce 2Miejsce 3Miejsce 4Miejsce 5Liczba startówProcent zwycięstw
1S.Abaev604946362527621,74%
2S.Mura413442382423617,37%
3S.Mazur33221361010930,28%
4K.Dogdurbek Uulu262437263621012,38%
5B.Marat Uulu262216342018514,05%
6K.Grzybowski242828222317513,71%
7K.Mazur231911181612618,25%
8S.Urmatbek Uulu18201515912314,63%
9B.Kalysbek Uulu17353526332028,42%
10K.Kamińska17161482212913,18%
11M.Zholchubekov161716242215210,53%
12A.Turgaev14814161911512,17%
13T.Kumarbek Uulu1312121799713,4%
14A.Gil91036121018,91%
15M.Kryszyłowicz971114107312,33%
16M.Novák ml.813301747,06%
17A.Reznikov6162222241693,55%
18A.Burakiewicz535854311,63%
19R.Benš534342321,74%
20Z.Mosoń532343315,15%
21A.Dąbrowska36364348,82%
22O.Szarłat344002512%
23M.Novák314321717,65%
24K.Suleymanova311042611,54%
25E.Zamudin Uulu310131225%
26D.Vargiu30101742,86%
27Z.Lica300003100%
28S.Vasyutov25751385,26%
29Petr Tůma231221414,29%
30K.Poruszek231111020%
31J.Bartoš211311216,67%
32P.-A. Graberg21010728,57%
33A.Handke20416229,09%
34M.Przybek202311315,38%
35M.Kierzkowska200611811,11%
36M.Abík16352224,55%
37S.Bakiev15442214,76%
38P.Pałczyński14344166,25%
39J.Odložil14212128,33%
40A.Kardanov13621244,17%
41T.Polesná12102911,11%
42J.Pavlíček12021714,29%
43M.Wołczak112001010%
44D.Moskal11006137,69%
45J.Faltejsek11000333,33%
46R.N. Valle10200714,29%
47M.Grandin10100425%
48J.Sędłak10010333,33%
49A.Sanna10001425%
50J.Mach10000333,33%
51E.Öhgren100001100%
52G.Guedj-Gay100001100%
53G.Volpe100001100%
54K.Dogdurbek Uulu 100001100%
55A.Stadnicka02125170%
56L.Matuský0200030%
57D.Sieńko0122050%
58A.Goździk01204190%
59A.N. Sassoli0120190%
60M.Wójcik0112290%
61O.Velek0112170%
62N.Cyrkler01112160%
63S.Chwirot0110170%
64M.Maláčová0110130%
65M.Stromský0101160%
66A.Potrzebowska0100140%
67G.Trolley de Prevaux0100030%
68F.Bughenaim0100010%
69H.Boutin0100010%
70L.Neprašová0100020%
71M.Srnec0100010%
72N.Galvasová0100010%
73Z.Czubryk0022190%
74A.Sienkiewicz00202100%
75P.Nakoniechnyi0020190%
76P.Peprna0020050%
77J.Ilík0011060%
78A.Serafin0011040%
79K.Byczkowska0011020%
80O.Frąckowiak-Kucaj0010120%
81G.Ryan0010020%
82C.Demuro0010030%
83J.Best0010010%
84A.Murawska0005060%
85J.Palík0001150%
86M.Kvapil0001160%
87J.Kocman0001130%
88K.Shoemark0001130%
89R.Mannanbek Uulu0001020%
90A.Čmiel0001040%
91K.Lewandowska0001020%
92I.Sobierajska0001030%
93H.Mouesan0001010%
94K.Kamińska 0001010%
95K.Samarbek Uulu0000240%
96D.T. Hyde0000110%
97E.Stasiuk0000110%
98L.Scalora0000110%
99Z.Chojnacka0000020%
100D.Liška0000020%
101K.Łubniewska0000030%
102A.Pecháček0000010%
103J.Borč0000010%
104T.Lukášek0000050%
105S.Mokrošová0000020%
106W.Szebysty0000010%
107N.Dzhumabekov0000010%
108M.Górka0000020%

czempionat trenerski

Ranking trenerów z 26 października
 
Lp.TrenerMiejsce 1Miejsce 2Miejsce 3Miejsce 4Miejsce 5Liczba startówProcent zwycięstw
1M.Jodłowski423120172217524%
2K.Ziemiański342715171515122,52%
3J.Kozłowski323321231216219,75%
4A.Wyrzyk302434332120414,71%
5C.Pawlak232212172113517,04%
6M.Borkowski203129202117711,3%
7S.Plavac1917101288322,89%
8A.Laskowski181716131810217,65%
9Ł.Such181212162011315,93%
10C.Fraisl181261668321,69%
11M.Łojek14101017108017,5%
12P.Pałczyński12119775820,69%
13M.Stanisławska12898108713,79%
14E.Zahariev11193119211686,55%
15M.Janikowski11122417181179,4%
16W.Szymczuk10979148711,49%
17W.Olkowski10816131410010%
18K.Rogowski881421301874,28%
19T.Pastuszka71716144917,69%
20W.Kryszyłowicz78889749,46%
21A.Urbanowski65988629,68%
22M.Kryszyłowicz656854015%
23P.Nakoniechnyi5117513717,04%
24I.Karathanasis587119687,35%
25P.Talarek574775010%
26O.Szarłat55555519,8%
27M.Pilipczuk538232817,86%
28G.W. Wróblewski524322222,73%
29W.Żaczek465443710,81%
30A.Kabardov4581112765,26%
31J.Domańska431175468,7%
32N.Szelągowska33645368,33%
33A.Faltejsková21000540%
34D.Bondarchuk20353229,09%
35T.Mikołajczyk20100366,67%
36Z.Seménka20000366,67%
37R.Mannanbek Uulu14241175,88%
38K.Urbańczyk12344313,23%
39S.Vasyutov12343195,26%
40V.Lempochnerová11331147,14%
41H.Voršilková11010425%
42A.Karkosa11000333,33%
43R.G.-Panczew10301616,67%
44K.Dynarowska10210714,29%
45X.Thomas-Demeaulte10010250%
46A.Gil10002812,5%
47M.Malinowski02223130%
48E.Porębna0200020%
49M.Wnorowski01321150%
50J.Váňa ml.0111140%
51S.Schütz0110130%
52E.Záhorová0101270%
53D.Török0101040%
54K.Kopecka0100130%
55P.Tůma0100020%
56A. de Mieulle0100010%
57P.Schiergen0100010%
58P.Poles0022180%
59J.-F. Bernard0010010%
60J.Nováková0001020%
61R.Bodlák0001020%
62J.Demele0000110%
63J.Spáčil0000110%
64M.Boruta0000110%
65P.Baštová0000110%
66S.Georgiev0000020%
67F.Zaláné Nyulasi0000010%
68K.Ilíková0000010%
69M.Nieslanik0000010%
70G.Richter0000010%
71F.Wołoszyn0000010%
KŁUSAKI FRANCUSKIE
Ranking powożących z 26 października
Lp.PowożącyMiejsce 1Miejsce 2Miejsce 3Miejsce 4Miejsce 5Liczba startówProcent zwycięstw
1T.Salivonchyk923503030%
2M.Melinger560422520%
3J.Michalczewska542121926,32%
4B.Duszyński3331022611,54%
5H.Miksha324131717,65%
6J.Misiek312031618,75%
7H.Bagiński24714267,69%
8V.Finchuk14721254%
9W.Pandel12124175,88%
10S.Rzadkosz11244244,17%
11B.Novák0210050%
12M.Obiedkov01022110%
13M.Fornalik0100180%
14R.Mateusiak0011030%
15N.Szymańska0000120%
16M.Wasiak0000010%
17V.Kuklin0000010%
 
Ranking trenerów z 26 października
Lp.TrenerMiejsce 1Miejsce 2Miejsce 3Miejsce 4Miejsce 5Liczba startówProcent zwycięstw
1A.Frontczak-Salivonchyk922523030%
2M.Wasiak565543813,16%
3S.Rzadkosz564564511,11%
4S.Duszyńska433932615,38%
5J.Misiek312031618,75%
6H.Bagiński27524306,67%
7A.Tomczak233221811,11%
8W.Pandel211241711,76%
9O.Plata-Ilków12521273,7%
10I.Coufal0110030%
11R.Mateusiak0011030%
12P.Myśliwczyk0010020%
RANKING WOMEN POWER SERIES 2026
Imię i nazwiskoG1 – 16.05.2026G2 – 4.06.2026 WrocławG3 – 3.07.2026G4 – 2.08.2026G5 – 30.08.2026G6 – 27.09.2026suma punktów
Karolina Kamińska3151215945
Oliwia Szarłat1501561138
Angelika Burakiewicz693111535
Kinga Poruszek90296127
Anna Dąbrowska00940417
Zuzanna Mosoń000150116
Amelia Handke10633013
Małgorzata Wołczak00119011
Magdalena Kierzkowska4040019
Ariana Sienkiewicz2010069
Anna Gil0211217
Daria Sieńko0600006
Małgorzata Kryszyłowicz0411006
Izabela Sobierajska0011406
Magdalena Wójcik0300003
Agata Stadnicka     33
Sonia Chwirot0011002
Joanna Sędłak     22
Katja Suleymanova0100001
Magdalena Górka0001001
Anna Goździk     11