MENU

Aktualności: - wszystkie:

Chłodnym okiem (6 października)

Oceny szans koni na podstawie ich wcześniejszych występów oraz informacji ze stajni. Pierwsza gonitwa o godz. 13.

I – 2 l., II gr., 1200 m

Wyścig powinny rozgrywać La Factrice z Tamerem. Być może spróbuje z nimi nawiązać walkę Tarkan. Proletarius oraz Impuls są kandydatami do dwóch pozostałych płatnych miejsc. Słabsza od nich wydaje się Sefora, a najsłabsza jest Jarzębina.

II – Nagroda Michałowa – (kat. A), 4 l. i st. araby, 2800 m

Wycofany został Severus. Walkę o zwycięstwo stoczą Dragon, Nesma Al Mels i Bandolero (pojedzie Vasyutov), a Sekretarka zajmie, jeśli się nic nadzwyczajnego nie wydarzy, czwarte, ostatnie miejsce.

III – 2 l. II gr., które nie biegały, 1300 m

Wycofana Mavka. Z „importów” wyróżnia się Just Dinomyte. Niezłą ocenę uzyskał drobny Philbert, gorszą wyrośnięta Napadla. Narvil jest trochę lepszy od Warcrafta. Elegantka to przyszłościowa klacz, ale na elastycznej bieżni może zaistnieć już debiucie. Trudniej ocenić Hipop de Loire, bo konie Adama Wyrzyka często w pierwszych startach nie ujawniają potencjalnych możliwości.

IV – 3 l. araby (PASB), II gr., 1400 m

Wycofany został Milikk. Parę faworytów tworzyć będą Euchary i Echarella. Poprawy można oczekiwać od Amina i Erguna JR. Troche słabsze wydają się Ciecieruk, Bint Muska i Malajka JR, choć w opinii trenera dwa pierwsze się poprawiły.

V – Nagroda Intensa – (kat. B), 2 l. polskiej hodowli (PSB), 1400 m

Faworytem będzie zapewne mający za sobą już trzy udane starty (1-3-2) Sewerus. Spore doświadcznie mają także Nitro (5-4-1) oraz Fuzja (4-2-1). Dobre wrażenie sprawiły w swych zwycięskich debiutach Airy Boy i Sadang.

Z dwóch wrocławskich koni, po raz drugi na Służewcu pobiegnie Dagora (za pierwszym razem była szósta, ale z niewielką stratą), a Minister Wojny po raz pierwszy (wygrał za drugim razem na Partynicach).

Jedynym koniem w stawce, który jeszcze nie wygrał gonitwy jest Ishii Maki.

VI – Hcp IV grupy, 3 l. i st., 2000 m

Słaba stawka, w której nieco się wyróżniają Malandi (56 kg), Langrin (57), Talkonya (56), Zinak (55), Bad Steely Eyed (58,5) i Silver Grey (57,5). Nie można tak zupełnie wykluczyć, że ulgi wagi wykorzystają Enzo (44), Come Back Szumawa (53) i Hornet (53). Varese (61), Dekret (51) i biegnący po przerwie El Nancy (55) wydaja się mieć mniejsze szanse.
W tej stawce każde rozstrzygnięcie jest możliwe.

VII – 3 l. araby (PASB), II gr., 1400 m

Wycofany został Zuko. Umiarkowaną faworytką powinna być Halezja JR, która ostatnio tylko o 0,75 dł. przegrała z wyżej notowanym Zelantem, półbratem derbisty Ziko. Z pozostałych koni nieco wyróżniają się Silver, Cedu, Beltran i Furnika. Akifah na razie nie biega na miarę swego pochodzenia, a Egiska jest słaba. Trudna do oceny jest trenowana we Wrocławiu Zarinka, która po raz pierwszy wystąpi na Służewcu. We Wrocławiu radziła sobie przyzwoicie, ale w przypadku arabów nie zawsze przekłada się to wprost na wynik w Warszawie.

VIII – 3 l. i st., III gr., 1800 m

Wycofane zostały Mecca’s Spirit, Just Gold i Sypnij Groszem. Parę faworytów stanowić będą Largo Forte i Mosanto. Powalczą z nimi zapewne Mazovia Queen i Liaqura. Tebinio po dwóch zwycięstwach we Wrocławiu, na Służewcu dwukrotnie był piąty i tę passę może przedłużyć.

IX – 4 l. i st. araby, IV gr., 2000 m

Pierwszym faworytem będzie zapewne Tjaafer, wielu zwolenników będzie też miała Wokalia. Selrima JR ostatnio była w rozgrywce, ale niosła 48,5 kg, a tym razem poniesie 57. Zdaniem trenera, Mingowi będzie odpowiadał dłuższy dystans. Hydra, Indianka i Zadatok zdają się prezentować podobne, średnie możliwości.

Info

Szanowny Użytkowniku,

zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. chcielibyśmy poinformować Cię o sposobach oraz zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych na stronach naszego serwisu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Totalizator Sportowy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, ul. Targowa 25, 03-728 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, Wydział XIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000007411, REGON: 012862749, NIP: 5250010982.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu:

  • zapewnienia działania oraz dalszego rozwoju naszego serwisu, w tym właściwego zabezpieczenia Twoich danych osobowych.

Serwis totalizator.pl nie podejmuje decyzji w sposób zautomatyzowany (nie dokonuje profilowania).

Twoje dane osobowe mogą być przekazywane innym podmiotom współpracującym z Totalizatorem Sportowym Sp. z o.o., w tym:

  • Spółkom zależnym współpracującym z Totalizatorem Sportowym Sp. z o. o.
  • dostawcom systemów IT, z którymi współpracujemy
  • podmiotom konsultingowym, audytorom oraz kancelariom prawnym
  • upoważnionym podmiotom na udokumentowany wniosek, np. policji.

Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych i prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania.

Dane, na przetwarzanie których wyraziłeś zgodę zostaną niezwłocznie usunięte po wycofaniu przez Ciebie udzielonej wcześniej zgody. Swoimi danymi osobowymi możesz zarządzać z poziomu konta użytkownika.

Dane osobowe będą przechowywane przez okres umożliwiający ochronę roszczeń na podstawie obowiązujących przepisów prawa.

Posiadasz ponadto prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych gdy uznasz, iż przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy o ochronie danych osobowych, w tym przepisy Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Wszelkie informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym realizację praw wynikających z przetwarzania danych uzyskasz wysyłając e-mail na adres: iod@totalizator.pl.

Zapoznałem się
Pomiń