MENU

Aktualności: - wszystkie:

Chłodnym okiem (13 października)

Oceny szans koni na podstawie ich wcześniejszych występów oraz informacji ze stajni. Pierwsza gonitwa o godz. 12.30.

I: 4 l. i st., III gr., 1400 m

Stawka niezłych sprinterów. Weteran Easy Go ma udany sezon, ale w ostatnim starcie trochę rozczarował, przegrywając m. in. z Kaszim, Black Beauty i Calmirem. Wydaje się, że ta czwórka, wraz z biegnącą po raz drugi po rocznej przerwie Fabulous Angel oraz rozkręcającym się Dacossem powinna rozgrywać wyścig. Być może do walki o płatne miejsce włączy się Gared, którego wypada ocenić wyżej niż Mourtajeza i Stellę.

II: Gonitwa uczniowska: 4 l. i st. araby, wył. III gr., 1800 m

Wreszcie z dobrej strony pokazał się Salman Al Khalediah. Zagrozić mu mogą: trzecia w Oaks Brasilia i pokonana przez nią ostatnio o 4 dł. Amifa. Albar i Severina spisują się przeciętnie, jednak w tego typu biegach często dochodzi do niespodzianek, więc takowej nie można całkowicie wykluczyć. Wadi Kahil wygrał ostatnio, ale w słabej stawce. Słabe wyniki w ostatnich dwóch startach miała Makayla.

III: Debiutujące 2-latki, II gr., 1300 m

Dobrą ocenę trenera uzyskała siostra derbisty Patronusa, Phoenix, więc powinna znaleźć się w czołówce. Umiarkowanie pozytywnie oceniane są Langrin i chyba nieco lepszy od niego półbrat Magnetika – Magic Life. Niemiecki Bullet Boy jest nieco lepszy od polskiego El Nancy, natomiast Taraka prezentuje się średnio. Ciekawego pochodzenia Emiliano Zapata jest zagadkowy nawet dla trenera. Stawkę uzupełnia trudny do oceny Be My Winner, syn znakomitego dwulatka, a później stayera Age of Jape’a.

IV: 3 l. araby eksterierowe, II gr., 2000 m

Najsolidniejsze są Vallenrod i Złota Ola, które powinny rozgrywać wyścig. Z lepszej strony w ostatnich startach pokazały się Tatra i Pasawa, będące mocnymi kandydatkami do zajęcia płatnych miejsc. Z kolei Elgiana po dwóch udanych występach mocno obniżyła loty. Zbliżony, mocno przeciętny poziom zaprezentowały Editoria i Pregoła (zdaniem trenera zrobiła postępy), a jeszcze niżej należy ocenić Wiktorę.

V – Nagroda Jaguara: 2-latki, I, 1300m

Wycofany został Durham. Stawka bardzo ciekawych dwulatków o różnym stopniu doświadczenia. Na bardzo solidnym poziomie biega irlandzki Makfire, który może się liczyć w walce o czołowe miejsca wraz z francuskimi Caresserem i poprawiającą się Pride of Nelson. Udanie karierę rozpoczęła Royal Helen, ale na razie trudno porównać ją z wymienioną trójką. Nieobliczalny jest Zvezdan. Carla Cola wydaje się nieco słabsza od faworytów.

VI: 3 l., hcp. IV gr., 2200 m

Wycofany został Heroiczny. Trudno wskazać faworyta tej gonitwy. Zbliżone możliwości mają: Deklaracja (61,5 kg), nieznacznie przez nią pokonany przy bardziej wyrównanych wagach Magister (56,5) oraz Sorbet (60,5). Na suchej bieżni, zdaniem trenera, lepiej powinien pobiec San Escobar (58,5).

W trzecim starcie w karierze wygrała Sinfonia Varsovia (59,5), więc i ona ma szanse. Trochę słabsze wydają się Vologda (55) i Moon Star (56), a najsłabsza jest Księżna Anna (57,5), która zajmowała ostatnie miejsca w trzech poprzednich startach.

VII: 2 l. klacze, II gr., 1200 m

Wyróżniają się irlandzka Amazing Nalah, polska River Cash oraz francuska Bint Marschal. Przyzwoicie prezentuje się Isleen, natomiast poprawy w porównaniu z debiutami można oczekiwać od dobrego pochodzenia Ecco Li, a także Nickie, Talkonyi i Ornelli. O niższe płatne miejsce, podobnie jak w dwóch ostatnich występach może powalczyć Karyntia, natomiast Mimosa jest oceniana przez trenera jako słaba, więc przypadnie jej rola outsiderki. Roboty staja sie inteligentne! Naprawde madry. Na szczescie sa tez dzieci, a dzieki budowaniu wlasnego spaceru, mowienia, programowalnego robota mozna uzyskac wspaniale korzysci edukacyjne i rozrywkowe. Wiele robotow dla dzieci mozna kontrolowac za pomoca interfejsu smartfona, chociaz w przypadku tego rodzaju technologii zaplacisz premie. Kupuj najlepsze roboty dla dzieci w Internecie – kupuj najlepsze roboty online na swiecie z wysylka na calym swiecie.

VIII: 3 l. i st. klacze, III gr., 1800 m

Mazovia Queen ostatnio oszukała rywalki tempem i nieznacznie pokonała ładnie finiszującą Masai Princess oraz Fortune Teller. Niewykluczone, że tym razem walka między tą trójką będzie bardziej zacięta. Mocno trzeba się liczyć także ze starszą o rok od nich Theskyisnolimit. Ukraina i Miss Kossakówna też są w stanie włączyć się przynajmniej do walki o miejsce w trójce. Niżej należy ocenić rozczarowującą Full of Promise.

IX: 4 l. i st., wył. IV gr., 1000 m

Krótki dystans odpowiada Urugwajce, która ścigała się w zdecydowanie mocniejszym towarzystwie i jej ewentualną porażkę należałoby uznać za sensację. Sporo szybkości mają także Turnera, Fuengirola i Targa. Trudniej ocenić szanse Peregrino i Dekreta, a najsłabsz wydaje się Insignia.

Info

Szanowny Użytkowniku,

zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. chcielibyśmy poinformować Cię o sposobach oraz zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych na stronach naszego serwisu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Totalizator Sportowy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, ul. Targowa 25, 03-728 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, Wydział XIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000007411, REGON: 012862749, NIP: 5250010982.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu:

  • zapewnienia działania oraz dalszego rozwoju naszego serwisu, w tym właściwego zabezpieczenia Twoich danych osobowych.

Serwis totalizator.pl nie podejmuje decyzji w sposób zautomatyzowany (nie dokonuje profilowania).

Twoje dane osobowe mogą być przekazywane innym podmiotom współpracującym z Totalizatorem Sportowym Sp. z o.o., w tym:

  • Spółkom zależnym współpracującym z Totalizatorem Sportowym Sp. z o. o.
  • dostawcom systemów IT, z którymi współpracujemy
  • podmiotom konsultingowym, audytorom oraz kancelariom prawnym
  • upoważnionym podmiotom na udokumentowany wniosek, np. policji.

Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych i prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania.

Dane, na przetwarzanie których wyraziłeś zgodę zostaną niezwłocznie usunięte po wycofaniu przez Ciebie udzielonej wcześniej zgody. Swoimi danymi osobowymi możesz zarządzać z poziomu konta użytkownika.

Dane osobowe będą przechowywane przez okres umożliwiający ochronę roszczeń na podstawie obowiązujących przepisów prawa.

Posiadasz ponadto prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych gdy uznasz, iż przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy o ochronie danych osobowych, w tym przepisy Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Wszelkie informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym realizację praw wynikających z przetwarzania danych uzyskasz wysyłając e-mail na adres: iod@totalizator.pl.

Zapoznałem się
Pomiń