MENU

Aktualności - wszystkie

05.09-03.10.2016 – Wystawa fotograficzna

Od 5 września do 3 października 2016 r. Tor Służewiec wraz z Muzeum Łowiectwa i Jeździectwa zaprasza do Galerii Plenerowej Łazienek Królewskich przy ul. Agrykoli na wystawę fotografii pt.: „Tor Służewiec – kraina konia wyścigowego”. Partnerem wystawy jest Muzeum Łazienek Królewskich w Warszawie.

Wystawa prezentuje spowity zielenią świat znajdujący się niemalże w centrum Warszawy. Na zdjęciach uchwycono piękno koni wyścigowych w galopie, ich majestatyczne ruchy, emocje jeźdźców i walkę do ostatnich metrów o zwycięstwo w każdej gonitwie.

Autorami zdjęć są: Arek Drygas, Zuzanna Zajbt, Edyta Twaróg, Paweł Rogacki i Mateusz Błaszczak

Tor Wyścigów Konnych Służewiec to jeden z najpiękniejszych tego typu obiektów na świecie. Od kilkudziesięciu lat gromadzi w trakcie sezonu zarówno rzesze pokoleń warszawiaków, jak i turystów z kraju i z zagranicy.

Weekendowa wycieczka na służewiecki tor to znakomita okazja do relaksu z dala od wielkomiejskiego zgiełku, w miejscu gdzie można odpocząć, a równocześnie przeżyć sportowe emocje związane z rywalizacją dżokejów i koni na torze.

Szanowny Użytkowniku,

zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. chcielibyśmy poinformować Cię o sposobach oraz zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych na stronach naszego serwisu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Totalizator Sportowy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, ul. Targowa 25, 03-728 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, Wydział XIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000007411, REGON: 012862749, NIP: 5250010982.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu:

  • zapewnienia działania oraz dalszego rozwoju naszego serwisu, w tym właściwego zabezpieczenia Twoich danych osobowych,
  • dopasowania treści naszych stron internetowych do Twoich preferencji.

Nasz serwis internetowy przetwarza Twoje dane w sposób zautomatyzowany, w tym umożliwia ich profilowanie.

Twoje dane osobowe mogą być przekazywane innym podmiotom współpracującym z Totalizatorem Sportowym Sp. z o.o., w tym:

  • Spółkom zależnym współpracującym z Totalizatorem Sportowym,
  • dostawcom systemów IT, z którymi współpracujemy
  • zewnętrznym firmom marketingowym oraz kancelariom prawnym
  • podmiotom konsultingowym oraz audytorom
  • upoważnionym podmiotom na udokumentowany wniosek, np. policji.

Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych i prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania.

Dane, na przetwarzanie których wyraziłeś zgodę zostaną niezwłocznie usunięte po wycofaniu Twojej zgody przez Ciebie. Swoimi danymi osobowymi możesz zarządzać z poziomu konta użytkownika.

Posiadasz ponadto prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych gdy uznasz, iż przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy o ochronie danych osobowych, w  przepisy Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Zapoznałem się
Pomiń