Traf Online
Oglądaj i graj!!!
Podwajamy wyścigowe emocje!
Zaloguj się na TrafOnline.pl już teraz!

GALA DERBY 

2021
 

W tym roku Magazyn „KANAT” opuścił mury Toru Wyścigów Konnych Służewiec i możecie go znaleźć w swoich ulubionych punktach miasta – kawiarniach, restauracjach czy salonach urody. Dla nas to fantastyczna okazja, aby wciąż poszerzać grono miłośników wyścigów konnych i nieustanne przyciągać wzrok na Tor, a także uczyć zachwytu pięknem koni w pełnym galopie.

Mamy przyjemność zaprosić Was do przeżycia wyścigowej przygody. Materiały, w Magazynie KANAT to tylko pierwszy krok. Aby w pełni poczuć wyścigowe emocje, trzeba być na Torze Służewiec.

Zachęcamy do uważnej lektury. W tym wydaniu zaleźć można porządną dawkę wiedzy o Gali Derby. Zarówno o jej aspektach sportowych, czytając o magii i tajemnicach gonitwy Derby, jak i lifestylowych, w materiałach Ewy Okularczyk o dress codzie oraz wywiadzie z Aleksandrą Pakułą o zasadach wyścigowego savoir vivre.

Szczególnie polecamy wywiad z profesjonalnym kierowcą Bartoszem Ostałowskim, który opowiada o wyścigach z innej perspektywy oraz materiał „Mistrzowie pod lupą”. Do rozmów zaprosiliśmy dwóch Mistrzów jeździeckiego świata – Szczepana Mazura – multiczempiona wśród dżokejów oraz Jarosława Skrzyczyńskiego – jednego z najlepszych polskich skoczków przez przeszkody. Fascynujący obraz wyłania się z tej rozmowy, co potwierdza, że aby być Mistrzem, trzeba myśleć jak Mistrz. Przekonajcie się sami!

Mówi się, że gonitwę o błękitną wstęgę wygra koń obdarzony największym szczęściem. Który w tym roku okaże się tym szczęśliwym? Nie możemy się doczekać, kiedy spotkamy się wszyscy na Torze Służewiec i będziemy mogli wspólnie przeżywać wielkie, sportowe emocje podczas Westminster Derby.

Nie zwlekając już ani chwili dłużej, życzymy dobrej lektury!