Traf Online
Oglądaj i graj!!!
Podwajamy wyścigowe emocje!
Zaloguj się na TrafOnline.pl już teraz!

Drodzy Czytelnicy,

Sezon wyścigowy 2021 dobiegł końca! Dostarczył nam mnóstwo pięknych wyścigowych emocji. Odbyło się 51 mitingów, a podczas nich przeprowadzono 443 gonitwy dla koni pełnej krwi angielskiej, czystej krwi arabskiej, kłusaków francuskich oraz koni półkrwi. Do najciekawszych momentów tego roku wrócicie dzięki lekturze najnowszego wydania Magazynu wyścigowego KANAT. Wydarzyło się wiele, dlatego warto poświęcić dłuższą chwilę, aby cofnąć się do najciekawszych wydarzeń.

Koniec sezonu to czas podsumowań. Podsumowujemy więc i my. Magazyn KANAT towarzyszy wyścigom na Torze Służewiec już 3 lata. Do tej pory powstało 11 wydań, czyli ponad 1200 stron o wyścigach i ich bohaterach. Relacjonowaliśmy najważniejsze wydarzenia, zaglądaliśmy na wyścigowe zaplecze i prowadziliśmy rozmowy z właścicielami koni, trenerami, jeźdźcami, ekspertami i tymi wszystkimi, którzy tworzą wyścigowy świat.

W tym roku Magazyn KANAT opuścił mury Toru Wyścigów Konnych Służewiec i można go było znaleźć w ulubionych punktach miasta – kawiarniach, restauracjach, stajniach i sklepach jeździeckich. To fantastyczna okazja, aby wciąż poszerzać grono miłośników wyścigów konnych i nieustannie przyciągać wzrok na Tor, a także uczyć zachwytu pięknem koni w pełnym galopie.

Gala Zakończenia Sezonu była okazją do przyznania wyróżnienia specjalnego pod patronatem redakcji Magazynu KANAT. Chcąc podkreślić, jak ważne jest promowanie branży wyścigowej, nasza redakcja postanowiła przyznać specjalne wyróżnienie stajni, która aktywnie i co bardzo istotne regularnie działa w social mediach promując wyścigi. Wyróżnienie od nas trafiło do Stajni Wyścigowej Orarius trenera Macieja Jodłowskiego. Serdecznie gratulujemy!

Nadchodzi czas pełen życzeń rodzinnego ciepła podczas Świąt Bożonarodzeniowych i pomyślności w Nowym Roku. My, jako redakcja, chcielibyśmy Wam życzyć, drodzy Czytelnicy, żebyście nigdy nie tracili z oczu swoich celów, żebyście zawsze mieli odwagę, aby marzyć i siłę, żeby te marzenia realizować.

Nie zwlekając już ani chwili dłużej, życzymy dobrej lektury!
Redakcja Magazynu KANAT