Traf Online
Oglądaj i graj!!!
Podwajamy wyścigowe emocje!
Zaloguj się na TrafOnline.pl już teraz!

SŁUŻEWIEC ITV

INTERNETOWA TELEWIZJA TORU

 

Brakuje Ci sportowych emocji i wciąż poszukujesz nowości z jeździeckiego świata, które Cię zainteresują? Specjalnie dla Ciebie uruchomiliśmy Służewiec iTV, w której wyścigi konne grają główną rolę.

Oczywiście punktem główny programu jest każda sobota i niedziela sezonu wyścigowego, podczas której na żywo transmitujemy zmagania prosto z Toru Służewiec. Znani goście, doskonali eksperci to wizytówka naszej internetowej telewizji, którą co weekend weekend ogląda rzesza widzów!

Regularne transmisje to nie tylko dni wyścigowe ze służewieckiego Toru. To również wyścigi konne na wrocławskich Partynicach czy letnia relacja prosto z Hipodromu Sopot.

W roli stałych ekspertów możemy zobaczyć posiadającego ogromną wiedzę na temat pochodzenia koni Roberta Zielińskiego, redaktora naczelnego Programu Gonitw Macieja Piłata, jak i utytułowanego trenera i hodowcę Bogdana Strójwąsa. Niewątpliwie w kwestii wyścigów dla kłusaków francuskich wsparcie merytoryczne gwarantuje Witold Sudoł.

Jednak Służewiec iTV to nie tylko relacja z wyścigów. To również naturalne miejsce spotkań. Platforma wymiany opinii, doświadczenia oraz wiedzy na temat wyścigów. Wśród zaproszonych gości znaleźli się znani i uznani hodowcy koni reprezentujący zarówno duże stadniny takie jak SK Moszna czy SK Krasne oraz prywatne ośrodki hodowlane – na przykład stadnina Pegaz Państwa Zielińskich.  W programie wystąpili prywatni właściciele koni między innymi Jerzy Engel, Katarzyna Wolanin i Dariusz Jaskólski. Studio jednoczy wokół wspólnej wizji promocji wyścigów oraz promocji do jak najszerszej grupy odbiorców właśnie tym pomysłem na weekendową rozrywkę.