MENU

Aktualności: - wszystkie:

Zapraszamy do Wyścigowej Ligi Mediów 2019

Rywalizacja w Wyścigowej Lidze Mediów 2019 rozpocznie się od pierwszego dnia wyścigowego w sezonie (niedziela, 28 kwietnia) i zakończy się w niedzielę 10 listopada. Mogą w niej wystartować dotychczasowi uczestnicy po potwierdzeniu swego udziału drogą mailową. Nowi uczestnicy mogą zostać zakwalifikowani po przesłaniu informacji na temat swej aktywności dotyczącej promocji wyścigów konnych. Ostateczny termin zgłoszeń, które należy przesyłać na adres jan.zabieglik@gmail.com, mija we wtorek 16 kwietnia.

Punktacja: wytypowanie zwycięskiego konia – 1 pkt; wytypowanie porządku – 2 pkt. Najwięcej punktów (trzy) w jednym biegu można zdobyć typując prawidłowo dwójkę (1 za wygraną + 2 za porządek). W przypadku, gdy dwa konie wytypowane na pierwszych dwóch miejsca odniosą zwycięstwo łeb w łeb przyznawane są 3 pkt, gdy wytypowany jest jeden koń (na pierwszym miejscu) – 0,5 pkt. W przypadku werdyktu łeb w łeb na drugim miejscu: wytypowany porządek jednego z tych koni ze zwycięzcą wart jest jeden punkt, a dwójka dwa.
Prognozy WLM są ogłaszane w piątek (w przypadku dwudniówki) lub w sobotę (gdy wyścigi odbywają się tylko w niedzielę) do godz. 14. Aktualne notowania są publikowane po każdym dniu wyścigowym.
Wszyscy uczestnicy WLM otrzymują po jej zakończeniu nagrody honorowe, ufundowane przez organizatora wyścigów.

Serdecznie zapraszamy do udziału w WLM 2019.

info

Szanowny Użytkowniku,

zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. chcielibyśmy poinformować Cię o sposobach oraz zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych na stronach naszego serwisu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Totalizator Sportowy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, ul. Targowa 25, 03-728 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, Wydział XIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000007411, REGON: 012862749, NIP: 5250010982.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu:

  • zapewnienia działania oraz dalszego rozwoju naszego serwisu, w tym właściwego zabezpieczenia Twoich danych osobowych.

Serwis totalizator.pl nie podejmuje decyzji w sposób zautomatyzowany (nie dokonuje profilowania).

Twoje dane osobowe mogą być przekazywane innym podmiotom współpracującym z Totalizatorem Sportowym Sp. z o.o., w tym:

  • Spółkom zależnym współpracującym z Totalizatorem Sportowym Sp. z o. o.
  • dostawcom systemów IT, z którymi współpracujemy
  • podmiotom konsultingowym, audytorom oraz kancelariom prawnym
  • upoważnionym podmiotom na udokumentowany wniosek, np. policji.

Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych i prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania.

Dane, na przetwarzanie których wyraziłeś zgodę zostaną niezwłocznie usunięte po wycofaniu przez Ciebie udzielonej wcześniej zgody. Swoimi danymi osobowymi możesz zarządzać z poziomu konta użytkownika.

Dane osobowe będą przechowywane przez okres umożliwiający ochronę roszczeń na podstawie obowiązujących przepisów prawa.

Posiadasz ponadto prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych gdy uznasz, iż przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy o ochronie danych osobowych, w tym przepisy Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Wszelkie informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym realizację praw wynikających z przetwarzania danych uzyskasz wysyłając e-mail na adres: iod@totalizator.pl.

Zapoznałem się
Pomiń