MENU

O wyścigach - Wine & Food Noble Night

nb

W ostatni weekend lata od kilku lat na warszawskim Torze Wyścigów Konnych ma miejsce jeden z najbardziej imponujących festiwali kulinarnych w Polsce, „Wine & Food Noble Night”. To nie tylko doskonała kolacja, serwowana przez 12 różnych restauracji, ale nade wszystko rywalizacja ich szefów kuchni, którzy tego wieczoru konkurują najlepszą przystawką, daniem głównym i deserem. Kto zdobył serca i podniebienia gości tym razem?

Gala finałowa co roku cieszy się ogromną popularnością. I tym razem tysięczne grono gości mogło degustować potrawy w stworzonej specjalnie na jeden wieczór ogromnej sali restauracyjnej, liczącej aż 5000 m kw. W trakcie tej jednej kolacji wyserwowanych zostało łącznie 12 600 dań.

Tematem przewodnim VI edycji była sztuka, co stanowi naturalne nawiązanie do idei, jaką starają się co roku krzewić organizatorzy: gotowanie może być kreacją istnego dzieła na talerzu. Sztuce kulinarnej akompaniował Kukla Band. Wieczór dopełniały efektowne występy taneczne, a także dopracowane elementy scenograficzne – w tym dzieła sztuki z galerii Joanny Sarapaty. Jej prace, obok inkografii Rafała Olbińskiego, można było wylicytować podczas aukcji charytatywnej na rzecz Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii imienia Zbigniewa Religi. Wine & Food Noble Night w tym roku prowadzili: Dorota Wellman i Borys Szyc.

Szanowny Użytkowniku,

zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. chcielibyśmy poinformować Cię o sposobach oraz zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych na stronach naszego serwisu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Totalizator Sportowy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, ul. Targowa 25, 03-728 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, Wydział XIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000007411, REGON: 012862749, NIP: 5250010982.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu:

  • zapewnienia działania oraz dalszego rozwoju naszego serwisu, w tym właściwego zabezpieczenia Twoich danych osobowych.

Serwis totalizator.pl nie podejmuje decyzji w sposób zautomatyzowany (nie dokonuje profilowania).

Twoje dane osobowe mogą być przekazywane innym podmiotom współpracującym z Totalizatorem Sportowym Sp. z o.o., w tym:

  • Spółkom zależnym współpracującym z Totalizatorem Sportowym Sp. z o. o.
  • dostawcom systemów IT, z którymi współpracujemy
  • podmiotom konsultingowym, audytorom oraz kancelariom prawnym
  • upoważnionym podmiotom na udokumentowany wniosek, np. policji.

Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych i prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania.

Dane, na przetwarzanie których wyraziłeś zgodę zostaną niezwłocznie usunięte po wycofaniu przez Ciebie udzielonej wcześniej zgody. Swoimi danymi osobowymi możesz zarządzać z poziomu konta użytkownika.

Dane osobowe będą przechowywane przez okres umożliwiający ochronę roszczeń na podstawie obowiązujących przepisów prawa.

Posiadasz ponadto prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych gdy uznasz, iż przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy o ochronie danych osobowych, w tym przepisy Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Wszelkie informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym realizację praw wynikających z przetwarzania danych uzyskasz wysyłając e-mail na adres: iod@totalizator.pl.

Zapoznałem się
Pomiń