MENU

Aktualności: - wszystkie:

Va Bank pnie się coraz wyżej. W niedzielę wygrał Premio Roma G2!!!

Trenowany od ubiegłego roku w Niemczech przez Andreasa Wöhlera polski derbista z 2015 roku, trójkoronowany Va Bank po raz pierwszy w karierze wygrał w niedzielę wyścig  europejskiej II grupy – Premio Roma, z sumą nagród 257 400 €.

Gonitwa dla 4 l. i st. folblutów na dystansie 2 km odbyła się na torze Capannelle w Rzymie na ciężkiej bieżni. Wystartowało pięć koni. Va Bank był prowadzony początkowo na czwartej, a następnie trzeciej pozycji. Decydujący atak dosiadający go Eudardo Pedroza przypuścił na ok. 300 m przed metą. Va Bank uzyskał przewagę ok. 1,5 długości, ale w końcówce był mocno naciskany przez Presleya i ostatecznie zwyciężył o łeb. Czas gonitwy: 2:14,6. Va Bank był notowany 27:10.

Przypomnijmy, że wcześniej Va Bank wygrał  dwa wyścigi trzeciej grupy w Niemczech. Pierwsze pamiętne zwycięstwo, wówczas w treningu Macieja Janikowskiego, odniósł 27 sierpnia 2016 roku w Baden-Baden. Po przeszło dwóch latach (3. października br.) wygrał na torze w Hoppegarten Nagrodę Zjednoczenia Niemiec (2000 m) z sumą nagród 75 tys. euro. Pokonał wtedy o 5 dł. wysoko notowanego w Europie derbistę niemieckiego sprzed trzech lat Iquitosa.

Va Bank jest własnością Janusza Piotra Zienkiewicza oraz amerykańskiego konsorcjum wyścigowego Team Valor International.

Info

Szanowny Użytkowniku,

zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. chcielibyśmy poinformować Cię o sposobach oraz zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych na stronach naszego serwisu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Totalizator Sportowy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, ul. Targowa 25, 03-728 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, Wydział XIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000007411, REGON: 012862749, NIP: 5250010982.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu:

  • zapewnienia działania oraz dalszego rozwoju naszego serwisu, w tym właściwego zabezpieczenia Twoich danych osobowych.

Serwis totalizator.pl nie podejmuje decyzji w sposób zautomatyzowany (nie dokonuje profilowania).

Twoje dane osobowe mogą być przekazywane innym podmiotom współpracującym z Totalizatorem Sportowym Sp. z o.o., w tym:

  • Spółkom zależnym współpracującym z Totalizatorem Sportowym Sp. z o. o.
  • dostawcom systemów IT, z którymi współpracujemy
  • podmiotom konsultingowym, audytorom oraz kancelariom prawnym
  • upoważnionym podmiotom na udokumentowany wniosek, np. policji.

Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych i prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania.

Dane, na przetwarzanie których wyraziłeś zgodę zostaną niezwłocznie usunięte po wycofaniu przez Ciebie udzielonej wcześniej zgody. Swoimi danymi osobowymi możesz zarządzać z poziomu konta użytkownika.

Dane osobowe będą przechowywane przez okres umożliwiający ochronę roszczeń na podstawie obowiązujących przepisów prawa.

Posiadasz ponadto prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych gdy uznasz, iż przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy o ochronie danych osobowych, w tym przepisy Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Wszelkie informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym realizację praw wynikających z przetwarzania danych uzyskasz wysyłając e-mail na adres: iod@totalizator.pl.

Zapoznałem się
Pomiń